صفحه 56 از 90 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

این که از پایان نامه ی یکی دیگه مقاله استخراج کردید و می خواهید چاپ کنید, در صورتی که اسم اون دانشجو نباشه خلاق اخلاق حرفه ای حوزه ی اکادمیک است

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    این که از پایان نامه ی یکی دیگه مقاله استخراج کردید و می خواهید چاپ کنید, در صورتی که اسم اون دانشجو نباشه خلاق اخلاق حرفه ای حوزه ی اکادمیک است
    نه دوست عزیز
    مقرارات نوشته شده ای نداره
    بحث اینه که کار مال ایشونه و شما اگه بخوایید اصولی کار کنید باید قبل از دراوردن مقاله از ایشون اجازه بگیرید
    زدن اسم مرحله بعدیه!
    من جای شما باشم باهاشون هماهنگ میکنم و میگم من مقاله رو در میارم و میفرستم و خودم اسم اولم و شما اسم دوم. اکی هست براتون یا نه؟
    به همین راحتی
    اگه نخواستن خب دردسرشو شما رو دوشتون نذارید

بازم نظر باقی رو بگیرید
    ولی به نظرم باید حتما باهاشون هماهنگی کنید تا اونجایی که ممکنه

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    سلام

ممنون از پاسختون.

نه من نگفتم که اسمش را نیاریم! ایشون الان اسم اول هست ، استادم اسم دوم و من سوم! من حتی با اساتید دیگه هم که مطرح کردن گفتن اسم ایشون باید سوم باشه.

حالا به نظر شما حتی اگر اون شخص در قسمت نتیجه گیری پایان نامه ( به غیر از یک سری از بخش های دیگه اش) از یک مقاله دیگر کپی پیست انجام داده باشه آوردن اسمش خلاف اخلاق حرفه ای خوزه آکادمیکش هست یا نیاوردنش؟

چیزی که من را ناراحت میکنه اینه! اصلا برای من مهم نیست اسم چندم باشم ولی نمیتونم ببینم شخصی که بخش هایی از پایان نامه اش را از مقالات دیگر کپی پیست کرده و حتی یک نمودار را هم دست کاری کرده به عنوان اسم اول در مقاله نامش آورده بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز
    مقرارات نوشته شده ای نداره
    بحث اینه که کار مال ایشونه و شما اگه بخوایید اصولی کار کنید باید قبل از دراوردن مقاله از ایشون اجازه بگیرید
    زدن اسم مرحله بعدیه!
    من جای شما باشم باهاشون هماهنگ میکنم و میگم من مقاله رو در میارم و میفرستم و خودم اسم اولم و شما اسم دوم. اکی هست براتون یا نه؟
    به همین راحتی
    اگه نخواستن خب دردسرشو شما رو دوشتون نذارید

بازم نظر باقی رو بگیرید
    ولی به نظرم باید حتما باهاشون هماهنگی کنید تا اونجایی که ممکنه

موفق باشید
    سلام

ممنون علی جان بابت راهنمایی.

متاسفانه همه کاره استادم هست! حتی چند بار غیر مستقیم ازش اطلاعات تماسش را خواستم ولی یه جورایی موضوع بحث را عوض کرده! نمیدونم چرا! شاید فکو فامیلشه!

مورد بعدی هم اینکه من در پست قبلی عرض کردم که از اول قرار فقط به یک ترجمه ساده بوده نه این همه دردسر!

خلاصه در جواب دوست دیگر هم گفتم که مشکل من اسم اول یا آخر نیست و موضوع به این بر میگرده که شخصی با اون اخلاق غیر حرفه ای آکادمیک اصلا حقش نیست اسم اول باشه.

باز هم ممنون از راهنمایی شما

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام

ممنون از پاسختون.

نه من نگفتم که اسمش را نیاریم! ایشون الان اسم اول هست ، استادم اسم دوم و من سوم! من حتی با اساتید دیگه هم که مطرح کردن گفتن اسم ایشون باید سوم باشه.

حالا به نظر شما حتی اگر اون شخص در قسمت نتیجه گیری پایان نامه ( به غیر از یک سری از بخش های دیگه اش) از یک مقاله دیگر کپی پیست انجام داده باشه آوردن اسمش خلاف اخلاق حرفه ای خوزه آکادمیکش هست یا نیاوردنش؟

چیزی که من را ناراحت میکنه اینه! اصلا برای من مهم نیست اسم چندم باشم ولی نمیتونم ببینم شخصی که بخش هایی از پایان نامه اش را از مقالات دیگر کپی پیست کرده و حتی یک نمودار را هم دست کاری کرده به عنوان اسم اول در مقاله نامش آورده بشه.

سلام

ممنون علی جان بابت راهنمایی.

متاسفانه همه کاره استادم هست! حتی چند بار غیر مستقیم ازش اطلاعات تماسش را خواستم ولی یه جورایی موضوع بحث را عوض کرده! نمیدونم چرا! شاید فکو فامیلشه!

مورد بعدی هم اینکه من در پست قبلی عرض کردم که از اول قرار فقط به یک ترجمه ساده بوده نه این همه دردسر!

خلاصه در جواب دوست دیگر هم گفتم که مشکل من اسم اول یا آخر نیست و موضوع به این بر میگرده که شخصی با اون اخلاق غیر حرفه ای آکادمیک اصلا حقش نیست اسم اول باشه.

باز هم ممنون از راهنمایی شما

دوست گرامی،

همانطور که خودتان اشاره کردید شاید مساله اصلی ترتیب اسامی نباشد. همانطور که شما نام نخست را شایسته ی ایشان نمی دانید، ممکن هست ایشان هم نخواهند با شما یا در این ژورنال همکاری داشته باشند، یا اصلا علاقه مند به انتشار نتایجشان نباشند. اگر قصد رعایت اخلاق آکادمیک هست هیچ راهی جز تماس با ایشان و اطمینان از رضایتشان وجود ندارد در غیر اینصورت اگر نامشان را اول بزنید و در نیچر هم چاپ کنید بی اخلاقی کرده اید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Guru

معمولا گرفتن موافقت دانشجوی سابق برعهده سوپروایزر است.

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

بچه ها یه سوالی دارم نمی دونستم دقیقا کجا باید بپرسم
    یه مقاله از یه قسمت از پایان نامم دارم.. اسم اول خودمم و البته کامل خودمم نوشتمش.. و استاد کار زیادی نکرده
    حالا ایشون خواستن نویسنده مسیول باشن.. یعنی من اسم اول و اون نویسنده مسیول و اسم دوم
    بهم گفت تو که اسم اولی امتیاز کامل و میگیری و لازم نیست نویسنده مسیول باشی
    درسته؟
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Senior Member pouria007 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    بچه ها یه سوالی دارم نمی دونستم دقیقا کجا باید بپرسم
    یه مقاله از یه قسمت از پایان نامم دارم.. اسم اول خودمم و البته کامل خودمم نوشتمش.. و استاد کار زیادی نکرده
    حالا ایشون خواستن نویسنده مسیول باشن.. یعنی من اسم اول و اون نویسنده مسیول و اسم دوم
    بهم گفت تو که اسم اولی امتیاز کامل و میگیری و لازم نیست نویسنده مسیول باشی
    درسته؟
    اصولاً ترتیب واسه داخل کشور اهمیت داره و استادتون سنگ خودشو به سینه میزنه. شما اگه این مقالات رو واسه اپلای میخواید مهم نیست حتی اسم دوم باشید

Junior Member

سلام دوستان

یه اسم طولانی مثل سید محمد حسینی اصفهانی رو چطور باید تو اسامی مقاله گذاشت؟ یا اگه باید مخفف کرد چی رو پیشنهاد میدین؟
    Seyed M. H. Esfahani
    Seyed MH Esfahani
    SMH Esfahani
    ...
    کلا برای یه اسم طولانی در مقاله پیشنهادتون چیه؟
    ممنون

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه اسم طولانی مثل سید محمد حسینی اصفهانی رو چطور باید تو اسامی مقاله گذاشت؟ یا اگه باید مخفف کرد چی رو پیشنهاد میدین؟
    Seyed M. H. Esfahani
    Seyed MH Esfahani
    SMH Esfahani
    ...
    ممنون
    خیلی هم اجباری نیست که اسم کاملتون رو ننویسید. ولی میتونید به این شکل بنویسید: S.M. Hosseini Esfahani

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان

Seyed M. H. Esfahani
    Seyed MH Esfahani
    SMH Esfahani
    ...
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    خیلی هم اجباری نیست که اسم کاملتون رو ننویسید. ولی میتونید به این شکل بنویسید: S.M. Hosseini Esfahani

با احترام به نظر دوستمون،
    اتفاقا خیلی خیلی مهمه که اسمتون کامل نوشته بشه (منظورم تمام کلمات و پیشوند و پسوند اسم و فامیلتونه) چون تمام تاریخ اکادمیکتون با همین اسم نوشته میشه در اینده

منم همین پیشنهاد ایشون رو قبول دارم
    S.M. Hosseini Esfahani

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)