صفحه 72 از 90 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام.
    بله تاحدودی مهمه، نویسنده اول یعنی فردی که کار اصلی مقاله رو انجام داده البته اگر مقاله کنفرانسی شما کلا دوتا نویسنده داشته باشه اسم دوم بودن هم بد نیست.
    ضمنا نمیشه شما تو مقاله اسمتون دوم باشه و تو CV اسمتون رو اول بذارید که !
    موفق باشید
    فکر کنم منظورشون این بود که در کنفرانس داخلی که مقاله هم فارسی بوده کسی نمی‌تونه بفهمه اسم در واقعیت چندم بوده!
    پاسخ بنده اینه فارغ از غیراخلاقی بودنش و این که یک درصد امکان مشخص شدنش خیلی بده‌، کلاً کنفرانس داخلی اسم اول و دومش عملاً هیچ تفاوتی ایجاد نمی‌کنه.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    فکر کنم منظورشون این بود که در کنفرانس داخلی که مقاله هم فارسی بوده کسی نمی‌تونه بفهمه اسم در واقعیت چندم بوده!
    پاسخ بنده اینه فارغ از غیراخلاقی بودنش و این که یک درصد امکان مشخص شدنش خیلی بده‌، کلاً کنفرانس داخلی اسم اول و دومش عملاً هیچ تفاوتی ایجاد نمی‌کنه.
    بله، اینم میتونه باشه! ولی به قول شما از نظر اخلاقی درست نیست و دوم اینکه برای مقاله کنفرانسی چنین کاری اصلا ارزش نداره و سوم اینکه اگر بعدا مشخص بشه چنین کاری کرده خیلی بد میشه و امکان مشخص شدنش هم هست چون تو خیلی از دانشگاه های مختلف دنیا تو هر کشور که بخوای درنظر بگیری اساتید ایرانی و دانشجویان ایرانی وجود دارند پس این مورد رو هم باید درنظر گرفت که ممکنه CV ارسالی فرد توسط یک ایرانی بررسی بشه!
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    بله دقیقاً منظورم همین بود. چون می شناسم کسی رو که الان امریکا دکترا میخونه و تو سایت دانشگاه و در CV مقالات داخلی (ژورنال و کنفرانس) اسم خودش رو به عنوان نویسنده اول نوشته در حالیکه نویسنده دوم یا سوم بوده.

یه سوال دیگه : اینکه گفتید در کنفرانس داخلی اسم اول و دوم تفاوتی ایجاد نمیکنه یعنی مقالات این کنفرانس ها امتیازی محسوب نمیشه؟

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atiyeh1985 نمایش پست ها
    بله دقیقاً منظورم همین بود. چون می شناسم کسی رو که الان امریکا دکترا میخونه و تو سایت دانشگاه و در CV مقالات داخلی (ژورنال و کنفرانس) اسم خودش رو به عنوان نویسنده اول نوشته در حالیکه نویسنده دوم یا سوم بوده.

یه سوال دیگه : اینکه گفتید در کنفرانس داخلی اسم اول و دوم تفاوتی ایجاد نمیکنه یعنی مقالات این کنفرانس ها امتیازی محسوب نمیشه؟
    مواردی هم بوده‌ند که از پایه مقاله‌ی منتشر شده‌شون مشکل داشته و الان لیستشون منتشر شده، تا یک ماه پیش با استناد به اون‌ها هم می‌شد گفت راه خوبیه. ولی پیشنهاد بنده اینه از هر گونه دروغ در این فرآیند بپرهیزید.
    نه که امتیاز محسوب نشه. ولی همون طور که دوستمون گفتن به اندازه‌ای نیست که ارزش این کار رو داشته باشه.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

مقاله‌ی اولم رو امشب استادم فرستاد، ایمیلی که الزویر بهم زد، اسمم اشتباه خورده، یعنی استاد اشتباه نوشته(گرچه کاملا تقصیر خودم بوده)، اشتباه خیلی بزرگی نیست فقط یه u جا افتاده، استاد میگه برات توی ایمیل بعدی اصلاحش میکنم. ولی یه جوریم میگفت که بیخیال شو با همین اسم باید تا تهش بری،
    حالا اصلاح شدنی هست، نیست؟ مجله سر این ریجکت نکنه، بگه اینا یه اسم خودشونو درست نمی‌نویسن وای به حال بقیش.

پ.ن: البته اینجوری که تو خود الزویر نوشته، زیاد جای نگرانی نیست، الکی شورشو دروردم.
    ویرایش توسط dimah2005 : November 17th, 2016 در ساعت 03:59 AM

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط dimah2005 نمایش پست ها
    مقاله‌ی اولم رو امشب استادم فرستاد، ایمیلی که الزویر بهم زد، اسمم اشتباه خورده، یعنی استاد اشتباه نوشته(گرچه کاملا تقصیر خودم بوده)، اشتباه خیلی بزرگی نیست فقط یه u جا افتاده، استاد میگه برات توی ایمیل بعدی اصلاحش میکنم. ولی یه جوریم میگفت که بیخیال شو با همین اسم باید تا تهش بری،
    حالا اصلاح شدنی هست، نیست؟ مجله سر این ریجکت نکنه، بگه اینا یه اسم خودشونو درست نمی‌نویسن وای به حال بقیش.

پ.ن: البته اینجوری که تو خود الزویر نوشته، زیاد جای نگرانی نیست، الکی شورشو دروردم.
    سلام.
    قابل حل هست ولی نه الان! شما فعلا مقاله رو تازه ارسال کردی حالا کلی مراحل مونده تا چاپ مقاله(!)، یعنی اول باید مقالتون توسط editor بررسی بشه بعد براش داور پیدا کنن و داوری بشه و از revise های احتمالی بگذره (که البته میشه تو این revise ها هم این اسم رو اصلاح کرد) و اونوقت در نهایت accept شد قبل از اینکه مقاله publish بشه corresponding author که استادتون هست باید proofreading انجام بده که تو این مرحله میتونید به سادگی اون یک حرف رو اصلاح کنید و مشکلی هم پیش نمیاد. فقط باید حواستون باشه هر وقت مقاله به اون مرحله رسید حتما به استادتون یادآوری کنید که اصلاح رو انجام بده.
    این مورد ربطی به reject شدن نداره، خیالتون راحت. (اصلا اونا ازکجا میخوان بفهمن که اسم شما توش u داره یا نداره!!)
    موفق باشید

Junior Member

سلام.
    قابل حل هست ولی نه الان! شما فعلا مقاله رو تازه ارسال کردی حالا کلی مراحل مونده تا چاپ مقاله(!)، یعنی اول باید مقالتون توسط editor بررسی بشه بعد براش داور پیدا کنن و داوری بشه و از revise های احتمالی بگذره (که البته میشه تو این revise ها هم این اسم رو اصلاح کرد) و اونوقت در نهایت accept شد قبل از اینکه مقاله publish بشه corresponding author که استادتون هست باید proofreading انجام بده که تو این مرحله میتونید به سادگی اون یک حرف رو اصلاح کنید و مشکلی هم پیش نمیاد. فقط باید حواستون باشه هر وقت مقاله به اون مرحله رسید حتما به استادتون یادآوری کنید که اصلاح رو انجام بده.
    این مورد ربطی به reject شدن نداره، خیالتون راحت. (اصلا اونا ازکجا میخوان بفهمن که اسم شما توش u داره یا نداره!!)
    موفق باشید
    مرسی،
    پس مقاله‌ای که هفته‌ی دیگه می فرستم رو به صورت درست بفرستم،
    ولی اگر استادم اسممو درست نکنه، یه نویسنده میتونه یک اسم با کرکترهای مختلف داشته باشه؟

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

مرسی،
    پس مقاله‌ای که هفته‌ی دیگه می فرستم رو به صورت درست بفرستم،
    ولی اگر استادم اسممو درست نکنه، یه نویسنده میتونه یک اسم با کرکترهای مختلف داشته باشه؟
    خواهش میکنم.
    بله، حتما. مقاله باید با اسم درست شما باشه دیگه، دلیل نمیشه یکبار اشتباه شده برای همیشه مقالات را با اسم اشتباه submit کنید که!
    اولا حتما یادآوری کنید که اسمتون رو اصلاح کنه ولی اگرم اصلاح نکنه مشکلی پیش نمیاد چون بعدها از روش های مختلف میشه متوجه شد نویسنده هر دو مقاله یک نفر بوده و اشتباه تایپی بوده (اگرچه حتما اسم رو اصلاح کنید چون امکانشم هست).
    شناسه ORCID این کارو انجام میده. نه تنها برای شما بلکه برای افرادی که اسمشون چند قسمتی هست و خیلی افراد دیگه به دلایل مختلف دیگه. برای توضیحات بیشتر در مورد این شناسه به لینک زیر مراجعه کنید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2326661
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    بله، حتما. مقاله باید با اسم درست شما باشه دیگه، دلیل نمیشه یکبار اشتباه شده برای همیشه مقالات را با اسم اشتباه submit کنید که!
    اولا حتما یادآوری کنید که اسمتون رو اصلاح کنه ولی اگرم اصلاح نکنه مشکلی پیش نمیاد چون بعدها از روش های مختلف میشه متوجه شد نویسنده هر دو مقاله یک نفر بوده و اشتباه تایپی بوده (اگرچه حتما اسم رو اصلاح کنید چون امکانشم هست).
    شناسه ORCID این کارو انجام میده. نه تنها برای شما بلکه برای افرادی که اسمشون چند قسمتی هست و خیلی افراد دیگه به دلایل مختلف دیگه. برای توضیحات بیشتر در مورد این شناسه به لینک زیر مراجعه کنید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2326661
    موفق باشید
    بازم مرسی، ایمیلی که الزویر داده بود شدیدا تاکید کرده بود که این نوع اکانت رو بسازم، بخاطر اسم صبر پیشه کردیم، (بریم بسازیم)
    حالا یه سوال دیگه هم بپرسم،
    استاد منو بجای دانشجوی ارشد، از دیپارتمان مکانیک معرفی کرده(مثل خودش)، چون من فقط همکار بودم نه نویسنده اصلی، این دو فرق محسوسی دارن یا نه؟

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

بازم مرسی، ایمیلی که الزویر داده بود شدیدا تاکید کرده بود که این نوع اکانت رو بسازم، بخاطر اسم صبر پیشه کردیم، (بریم بسازیم)
    حالا یه سوال دیگه هم بپرسم،
    استاد منو بجای دانشجوی ارشد، از دیپارتمان مکانیک معرفی کرده(مثل خودش)، چون من فقط همکار بودم نه نویسنده اصلی، این دو فرق محسوسی دارن یا نه؟
    خواهش میکنم!
    نویسنده اصلی و فرعی نداره! معمولا affiliation اسم دپارتمان و اسم دانشگاه هست و بهترم هست که اینجوری باشه. اگرم مقالات مختلف رو نگاه کنید مشاهده خواهید کرد که اکثرا به مقطع تحصیلی اشاره نمیکنن (چون بعضی از نویسنده های خیلی مقالات دانشجوی دکتری و ارشد هستند و حتی بین اساتید هم رتبه های علمی فرق داره ولی معمولا به این موارد اشاره نمیشه). به نظرم استادت کار درست و خوبی کرده که از دپارتمان معرفی کرده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)