صفحه 73 از 90 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

پیش فرض پاسخ : استاد اسم خودش رو اول نوشته، چی کار کنم؟

سلام دوستان
    نمیدونم جای مناسبی سوالمو میپرسم یا نه
    متاسفانه با استادی مقاله به ژورنال ISI دادیم و اخیرا revise خورده, ولی در این گیر و دار, استاده چون خودش نویسنده corresponding بوده لیست نویسنده ها رو تغییر داده و خودشو گذاشته اول و اسم منو دوم, هر چی هم بهش تماس میگیرم تلفنشو برنمیداره احمق, بنظر شما ایمیل به ژورنال و اعلام این حرکت استاد به من کمکی میکنه یا نه فایده ای نداره؟
    به شدت از این فرد متنفرم و حتی حاضرم ژورنال اصلا مقالمو با اسم این دزد چاپ نکنه
    لطفا زودتر راهنمایی بفرمایید منو.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

دوستان سلام، مشکلی برام پیش اومده، اگر راهنماییم کنین خوشحال می شم. مقاله ای نوشتم از پایان نامم و مقاله 100 درصد آمادس برای سابمیت، ژوزنال مناسی رو پیدا کردم و رو فرمت ژورنال آوردم دادم دست استادم، و ایشون فقط باید سابمیت کنن. مشکل اینجاست که الان 2 ماهه ایشون به عناوین مختلف این کار رو نمی کنن و مگین هفته بعد، هفته بعد. چن روزه پیش بعد از کلی پیگیری گفتن فرستادم مقاله رو، منم گفتم ایمیلشو برام بفرستین، ایشون گفتن شب می فرستم ولی خبری نشد. ترسی که دارم اینه که ایشون مقاله رو به اسم خودشون بفرستن یا اینکه اسم منو ببرن به عنوان اسم دوم، اگر شما تو شرایط من بودین چی کار می کردین وقتی می بینم که فقط منو می پیچونه. فقط این شرایطو در نظر بگیرین که من فارغ التحصیل شدم و واسه اپلی می خوام از این استاد ریکام بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط keenStudent نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه با استادی مقاله به ژورنال ISI دادیم و اخیرا revise خورده, ولی در این گیر و دار, استاده چون خودش نویسنده corresponding بوده لیست نویسنده ها رو تغییر داده و خودشو گذاشته اول و اسم منو دوم, هر چی هم بهش تماس میگیرم تلفنشو برنمیداره احمق, بنظر شما ایمیل به ژورنال و اعلام این حرکت استاد به من کمکی میکنه یا نه فایده ای نداره؟

با تشکر
    اگه مطمئنی که میخوای پیگیری کنی و بعدا به این استاد نیاز پیدا نمیکنی به ژورنال ایمیل بزن و بگو که نویسنده مسئول ترتیب اسامی رو تغییر داده. تو ایران این اتفاقا زیاد میفته متاسفانه ولی عواقبش رو بسنج بعد اقدام کن.

سلام دوستان . من با یکی از دوستانم یه کار مشترک انجام دادیم و الان داریم مقاله ش میکنیم من نمیخوام محل دانشگاه تحصیلم بنویسم . مشکلی پیش نمیاد

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad583 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من با یکی از دوستانم یه کار مشترک انجام دادیم و الان داریم مقاله ش میکنیم من نمیخوام محل دانشگاه تحصیلم بنویسم . مشکلی پیش نمیاد
    سلام
    تو دانشگاه محل تحصیلتون بخشی از کار یا تمام اون رو انجام دادین؟
    اگه پاسخ بله هست، پس حتما بنویسین اسم دانشگاه رو.
    میتونین تو بخش Supports یا بخش Acknowledgements بنویسین. به نظرم که مشکلی پیش نمیاد.
    ولی حتما باید نوشته بشه.
    در ضمن کار بلاخره تو یه سازمانی / دانشگاهی / جایی انحام شده. پس بهتره به یه محلی رفرنس بدین حتما.
    موفق باشید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط khkhkhkh نمایش پست ها
    دوستان سلام، مشکلی برام پیش اومده، اگر راهنماییم کنین خوشحال می شم. مقاله ای نوشتم از پایان نامم و مقاله 100 درصد آمادس برای سابمیت، ژوزنال مناسی رو پیدا کردم و رو فرمت ژورنال آوردم دادم دست استادم، و ایشون فقط باید سابمیت کنن. مشکل اینجاست که الان 2 ماهه ایشون به عناوین مختلف این کار رو نمی کنن و مگین هفته بعد، هفته بعد. چن روزه پیش بعد از کلی پیگیری گفتن فرستادم مقاله رو، منم گفتم ایمیلشو برام بفرستین، ایشون گفتن شب می فرستم ولی خبری نشد. ترسی که دارم اینه که ایشون مقاله رو به اسم خودشون بفرستن یا اینکه اسم منو ببرن به عنوان اسم دوم، اگر شما تو شرایط من بودین چی کار می کردین وقتی می بینم که فقط منو می پیچونه. فقط این شرایطو در نظر بگیرین که من فارغ التحصیل شدم و واسه اپلی می خوام از این استاد ریکام بگیرم.
    سلام
    یکی از آرزوهای من اینه که یه روزی برسه که دانشجویان دانشگاههای کشور عزیزم اینقدر به خاطر موارد این چنینی زجر نشن.
    این تاپیکو از اول بخونین متوجه منظورم میشین. اکثرا دوستان دارن اعصاب و عمر و پول و خیلی موارد دیگه رو به خاطر لجبازی استاد، کم سوادی استاد، بی توجهی کردن استاد و... از دست میدن.
    دوست عزیز شما برای ریکامندیشن لنگ نمیمونین.
    مقاله رو خودتون سابمیت کنین و از الان دنبال صحبت کردن با اساتید دیگه در دانشگاههای کارشناسی و فوقتون و حتی دانشگاههای دیگر باشین.من موارد مشابه دیدم که دانشجو رفته از دانشگاههای دیگه ریکامندین گرفته.
    قبل اینکه مقاله رو سابمیت کنین تو همون ژورنال، به استاد ایمیل بزنین یا زنگ بزنین وبگین که چون ازشون خبری نشده پس شما فرضو به این گذاشتین که ایشون سابمیت نکردن مقاله رو. و دارین سابمیت میکنین و اسم خودتونو بذارین اول مقاله (نویسنده اول و مسئول) و مقاله رو بفرستین بره. اگه ژورنال دیگری هم موجوده برای کار شما، به اون بفرستین تا که ازین ژورنال فعلی withdraw کنین منیوسکریپتو (اینطوری دردسرش کمتره).
    از خدا میخوام کاراتون هر چه سریعتر درست بشه دوست من
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط keenStudent نمایش پست ها
    سلام دوستان

با تشکر
    سلام
    دوست من، بهترین راه اینه، اول دو الی سه بار به استاد ایمیل بزنین.
    بعد چندین بار با خودشون تماس بگیرین.
    بعدم اگه نزدیک خونه و شهرتونه دانشگاه برین استادو حضوری ببینین و به صورت مسالمت آمیز با ایشون صحبت کنین.
    اگر نتیجه نداد یا ایشون راه نیومدن یا پاسخی ندادن، در جا ایمیل محترمانه بزنین به ژورنال و بگین که اسما عوض شده و شما شاکی هستین و مقاله رو پس بگیرین و اسم خودتونو بذارین نویسنده اول و بفرستین به ژورنال دیگه. ازین مدل استاد توصیه نامه هم درنمیاد.
    متن ایمیل محترمانه رو تو بخش فرایند داوری مقالات اگه بپرسین دوستان کمک میکنن.
    موفق باشید.

سلام دوستان ، وقتى دو نفر واقعا به يك اندازه زحمت كشيدن براى مقاله چطور ميشه سهم هر كدوم پنجاه درصد باشه ؟ نميخوايم نفر اول سهم بيشترى داشته باشه ، هيچ راهى نداره كه هر دو به يك اندازه سهم داشته باشن؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pooryatafazoli نمایش پست ها
    سلام دوستان ، وقتى دو نفر واقعا به يك اندازه زحمت كشيدن براى مقاله چطور ميشه سهم هر كدوم پنجاه درصد باشه ؟ نميخوايم نفر اول سهم بيشترى داشته باشه ، هيچ راهى نداره كه هر دو به يك اندازه سهم داشته باشن؟
    سلام

نخیر دوست من
    راهی نداره به هر حال نویسنده اول سهمش بیشتره.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط pooryatafazoli نمایش پست ها
    در بعضی از مجلات مثل nature در پاورقی صفحه اول و یا در انتهای مقاله سهم نویسنده ها توضیح داده میشه. ولی به هر حال اسم اول و دوم انقدری فرق نداره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)