صفحه 76 از 90 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها
    دوستان سلام، من 3 تا مقاله دادم که یک زورنال بسیار معتبر بوده و 2 تای دیگه کنفرانس بین المللی، توی مقاله ژورنالم اسامی 2 استاد راهنمای خودم رو طبق روال دانشگاه و بدون اینکه اون بزرگواران کاری انجام داده باشند مجبور شدم اول بنویسم و اسم خودم رو سوم نوشتم میخواستم ببینم که در بررسی اپلیکیشن من مسیولین ادمیشن این مطلب رو متوجه میشوند یا خیر من بعنوان نفر سوم در نظر گرفته میشم؟
    خب به طور طبیعی شما نفر سوم درنظر گرفته میشید مگر اینکه مثلا با استاد مصاحبه ای داشته باشین یا ازتون سوال کنن در مورد مقاله. خب در این حالت شما میتونین توضیح بدین که قضیه چی هست.
    موفق باشید

Junior Member odesa1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای عمران گرایش سازه دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    بعید می دونم که متوجه بشن چون اونها همچین قانون استعمارگرایانه ای رو ندارن. شما باید یا انتخاب کنید که نمره پایان نامه رو کامل بگیرید یا باید انتخاب کنید که رزومه تون رو قوی کنید. البته بهتره که رشته تون رو هم بگین تا دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن.
    من رشتم عمران-سازه هست دانشگاه علم و صنعت بودم.درضمن اساتید من آدمهای خیلی معروفی درزمینه کاری خودشون هستند ومن هم ازشن خواستم که شما ها که دیگه در این زمینه سرشناس هستید بگزارید اسم من اول باشه ولی موافقت نکردند بخصوص اینکه corresponding author رو هم خودشون روگذاشتن و خودشون هم مقاله رو سابمیت کردن و این در حالی هست که تا روزی که من مقاله کامل رو براشون ایمیل کردم حتا اسم مقاله رو هم نمیدونستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science and Technology

بله این مسایل زیاد به چشم میخوره چون امتیاز دانشگاهی براشون داره ولی اگه مقاله خروجی پایان نامه و تز دکتری باشه حق ندارن همچین کاری کنن شما میتونی با گروهتون صحبت کنین و اعتراض. ولی اگرمقاله رو شما باهاشون کارکرده باشین و موضوع از اونا باشه و شما حتی کارهای اصلی رو انجام دادین بستکی به وجدان استاد داره که اسمتو بزنه اول یا نه امتیاز رو خودش برداره بازم اسمتونو اخرا بزنن خدروشکر کن من موردی دیدم که اسم دانشجو رو نزده بودن به نام خودشون تمام کردن زمانی که پروپوزالی نباشه این وسط دانشجو دستش به هیچجا بند نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها
    من رشتم عمران-سازه هست دانشگاه علم و صنعت بودم.درضمن اساتید من آدمهای خیلی معروفی درزمینه کاری خودشون هستند ومن هم ازشن خواستم که شما ها که دیگه در این زمینه سرشناس هستید بگزارید اسم من اول باشه ولی موافقت نکردند بخصوص اینکه corresponding author رو هم خودشون روگذاشتن و خودشون هم مقاله رو سابمیت کردن و این در حالی هست که تا روزی که من مقاله کامل رو براشون ایمیل کردم حتا اسم مقاله رو هم نمیدونستن.

سلام. یه مشورت دوستان

من استاد راهنمام که میگه حتما از کارای پایان نامت نویسنده مسئول باید من باشم، اون هیچی. میگه که اگه خودت مقاله را نوشتی و نهایتا انقدر اشکالش کم بود که من 2 روز وقت بذارم، اونوقت اسم تو رو اول می نویسم، اگه اشکالش زیاد بود و چند هفته وقت میگیره تا edit کنم، اونوقت اسم خودمو اول میارم. یا اینکه میتونی مقاله را به فارسی بنویسی من خودم بر گردونم به انگلیسی، که باز اسم تو رو دوم میارم. میخواستم بدونم اسم اول یا دوم بودن چقدر حیاتیه؟ بنظرتون میصرفه 4 تا مقاله به فارسی بنویسم و اون برگردونه به انگلیسی، و اسم من دوم باشه؟
    بخصوص از جنبه پذیرش گرفتن اگر بگین ممنون میشم
    ویرایش توسط bobat : February 18th, 2017 در ساعت 10:23 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maliheeee نمایش پست ها
    سلام
    من یه مقاله علمی- پژوهشی داخلی نوشتم که برداشتی از پایان نامه من بوده و در مقاله این مورد ذکر شده که برداشتی از پایان نامه است. ترتیب اسامی رو به این صورت نوشتم که اول استاد راهنما بعد استاد مشاور و بعد خودم. استاد راهنمایم میگه چون برداشت از پایان نامه است و ذکر شده امتیاز اسامی یکی است و تفاوتی ندارد. میخواهم بدانم حرفش درست است یانه؟
    ممنون

اسم اولیتون رو حفظ کنید، خیلی هم مهمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. یه مشورت دوستان

من استاد راهنمام که میگه حتما از کارای پایان نامت نویسنده مسئول باید من باشم، اون هیچی. میگه که اگه خودت مقاله را نوشتی و نهایتا انقدر اشکالش کم بود که من 2 روز وقت بذارم، اونوقت اسم تو رو اول می نویسم، اگه اشکالش زیاد بود و چند هفته وقت میگیره تا edit کنم، اونوقت اسم خودمو اول میارم. یا اینکه میتونی مقاله را به فارسی بنویسی من خودم بر گردونم به انگلیسی، که باز اسم تو رو دوم میارم. میخواستم بدونم اسم اول یا دوم بودن چقدر حیاتیه؟ بنظرتون میصرفه 4 تا مقاله به فارسی بنویسم و اون برگردونه به انگلیسی، و اسم من دوم باشه؟
    بخصوص از جنبه پذیرش گرفتن اگر بگین ممنون میشم

اسم اولیتون رو حفظ کنید. با دو تا مقاله اسم اولی، جای خوب پذیرش میگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbehan نمایش پست ها
    اسم اولیتون رو حفظ کنید. با دو تا مقاله اسم اولی، جای خوب پذیرش میگیرید.
    سلام. فکر میکنم از کار پایان نامم چهارتا مقاله انگلیسی در بیاد و یه مقاله مروری اسم دوم هم دارم. اگه از اون ۴ تا دوتاش اسم اول باشم و دوتاش اسم دوم, بنظرتون در این حد خوبه?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Technical University

دوستان عزیز سلام

اگه میشه کسی منو راهنمایی کنه.
    من برای پایان نامه کارشناسی ارشدم تو دانشگاه صنعتی استانبول اول با یه استاد راهنما روی یه موضوع به مدت 9 ماه کار کردم و تقریبا نزدیک 85% کار تموم شده بود که استاده منو پیچوند و با یه بهانه مسخره ( که چرا به دوستت گفتی که موضوع پایان نامت چیه!!!!!!!!) و منو رد کرد و موضوع منو داد به یه دانشجوی ایرانیه دیگه. البته با کمی اضافه کردن آزمایشهای مختلف دیگه. و من مجبور شدم تا استادمو عوض کنم و با یه استاد دیگه یه موضوع دیگه کار کنم که بماند اون پروژه هم 2 سال طول کشید تا تموم بشه. بعد از ارشد من بخاطر مشکلات شخصی مجبور شدم برگردم ایران سال 93. الان بعد از گذشت تقریبا 3 سال میخوام مقاله بنویسم. با دیتاهایی که از اون پایان نامه اولی تو دستم دارم میشه یه مقاله آی اس آی نوشت و منم نزدیک 4 ماهه دارم روش کار میکنم و بالاخره مقاله رو نوشتم و تموم شده. منتها مونده اینکه یا به استادی اونو باید چاپ کنم که اسم یه استاد باشه که بعدا هم ریکامندیشن بده و به فکرم رسید تا با یه استاد ایرانی که قبلا استادم بود تو ایران اسم اونم باشه و اون ویرایشهاشو انجام بده. منتها موضوعی که هست اینه که میخوام اسم اون استاد نامرد رو هم بنویسم که شاید بتونم بعدا ازش ریکامن بگیرم ولی میترسم بهش بگم بگه که شما موضوع تزی رو که یه دانشجوی دیگه کار کرده رو دزدیدی در صورتی که اولا این موضع اول برای من بود و من 9 ماه براش زحمت کشیدم و ثانیا نتایج اون دانشجو با من تقریبا یکی نیست هر چند شبیه هم هست ولی دیتاها با هم متفاوتند. به نظر دوستان من اسم این استاد ترک رو بنویسم یا نه؟ کلا سردرگم شدم چون این استاد ترک یکم اخلاقهای خاصی داره و به قول معروف ازوناست که با پنبه سر میبره

ممنون میشم راهنمایی کنن دوستان

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط ALPARSLAN نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام

من برای پایان نامه کارشناسی ارشدم تو دانشگاه صنعتی استانبول اول با یه استاد راهنما روی یه موضوع به مدت 9 ماه کار کردم و تقریبا نزدیک 85% کار تموم شده بود که استاده منو پیچوند و با یه بهانه مسخره ( که چرا به دوستت گفتی که موضوع پایان نامت چیه!!!!!!!!) و منو رد کرد و موضوع منو داد به یه دانشجوی ایرانیه دیگه. البته با کمی اضافه کردن آزمایشهای مختلف دیگه. و من مجبور شدم تا استادمو عوض کنم و با یه استاد دیگه یه موضوع دیگه کار کنم که بماند اون پروژه هم 2 سال طول کشید تا تموم بشه. بعد از ارشد من بخاطر مشکلات شخصی مجبور شدم برگردم ایران سال 93. الان بعد از گذشت تقریبا 3 سال میخوام مقاله بنویسم. با دیتاهایی که از اون پایان نامه اولی تو دستم دارم میشه یه مقاله آی اس آی نوشت و منم نزدیک 4 ماهه دارم روش کار میکنم و بالاخره مقاله رو نوشتم و تموم شده. منتها مونده اینکه یا به استادی اونو باید چاپ کنم که اسم یه استاد باشه که بعدا هم ریکامندیشن بده و به فکرم رسید تا با یه استاد ایرانی که قبلا استادم بود تو ایران اسم اونم باشه و اون ویرایشهاشو انجام بده. منتها موضوعی که هست اینه که میخوام اسم اون استاد نامرد رو هم بنویسم که شاید بتونم بعدا ازش ریکامن بگیرم ولی میترسم بهش بگم بگه که شما موضوع تزی رو که یه دانشجوی دیگه کار کرده رو دزدیدی در صورتی که اولا این موضع اول برای من بود و من 9 ماه براش زحمت کشیدم و ثانیا نتایج اون دانشجو با من تقریبا یکی نیست هر چند شبیه هم هست ولی دیتاها با هم متفاوتند. به نظر دوستان من اسم این استاد ترک رو بنویسم یا نه؟ کلا سردرگم شدم چون این استاد ترک یکم اخلاقهای خاصی داره و به قول معروف ازوناست که با پنبه سر میبره

سلام، اگه می خوای برای خودت دردسر درست بکنی اسمش رو بنویس. خیلی راحت می تونی با اساتید دیگه ای از کشورهای دیگه لینک بشی و در ازای ویرایش یا یه contribute جزئی اسمشون رو بزنی و ازشون ریکام بگیری. به آدمی که سر یه چیز مسخره پیچوندتت اعتماد نکن چون بازم می پیچونتت. البته اینا نظر شخصی من بود.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member Mechanics20 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, applied design

نقل قول نوشته اصلی توسط ALPARSLAN نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام

سلام دوست عزیز
    چقد قضیه تون پیچیده ست باید همه جوانب رو سنجید
    من نظر خودم رو میدم خودتون هم بسنجید و باز هم مشورت بگیرید از بقیه دوستان
    من جای شما بودم از همون تز خودم مقاله استخراج میکردم، ولی حالا که دیگه شما زمان گذاشتید و روی اون موضوع اول کار کردید به نظر من بهترین کار اینه که به اون استاد ترک ایمیل بزنید و بپرسید که ایا با اون نتایجی که حاصل چندین ماه تلاش شما در اون زمینه هست، حاضرن توی مقاله همکاری کنن و اسمشون تو مقاله بیاد؟ ببینید نظر ایشون چیه، چون شاید اگه با یه استاد ایرانی هم کار کنید و بعد این استاد ترک بفهمه براتون دردسر ایجاد بشه چون داره با یه دانشجوی دیگه این موضوع رو کار میکنه
    پس از اون اول نگید که روی نتایج کار کردید و دارید مقاله میدید، فقط نظر اولیه ایشون رو برای همکاری بگیرید، من فکر میکنم اینطوری موافقت کنه که اسمش تو مقاله بیاد
    در مورد ذکر نام یک استاد دیگه هم ایده ی خوبیه ولی بازم به این استاد ترک بگید که یک استاد دیگه هم کمک کردن در اماده سازی مقاله ( البته بعد از اینکه هماهنگی های اولیه انجام شد و ایشون موافقت خودش رو اعلام کرد )
    پاینده باشید
    شروع راه‌های جدید سخت است، اما نه به‌ سختی تحمل شرایط نامناسب و از دست‌رفته.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)