صفحه 80 از 90 نخستنخست ... 307071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

Banned

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال فنی:
    مقاله برای استاد تمام prof دانشگاه چه اهمیتی میتونه داشته باشه ؟ دیگه استاد تمام تمام ارتقاهاشو گرفته و در چه زمینه ای میتونه مقاله براش خوب باشه؟ مخصوصا اساتید معروف ---
    ممنون میشم اگه دوستان میدونند راهنمایی کنند...
    شما میتونی چندین استاد تمام تو ایران ببنید که باز برای یه مقاله جدید خودشون به آب و آتش میزنن و امکان نداره حاضر باشن حتی جاشون عوض کنن مثلا از نفر دوم مقاله به نفر سوم تبدیل بشن!
    مثل داستان مولتی بیلیورنر هاست هر چی بیشتر بهتر!

Junior Member

سلام.
    از دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه که ترتیب اسامی چقدر مهم هستش؟ من با یکی از دوستان یه کاری رو انجام دادیم، ایشون حوزه کاریش همین بوده دقیقا ولی من نه زیاد (من واقعا کار زیادی انجام ندادم به نسبت لیشون)، حالا ایشون میگه بیا و اسم اول رو خودت رو بزن (خودش تو قید و بند این چیزا نیست و مهم نیست واسش چون خیلی مقاله داره). من واسه اپلای این مقاله رو میخوام تو رزومم باشه. حالا موندم اگر اسم اول بزنم دردسر نمیشه؟ منظورم اینه چون اسم اول هستم یعنی کاملا باید مسلط باشم به موضوع؟
    حالا اگر اسم دوم باشم، کلا باید تا چه حد اطلاعات داشته باشم در مورد مقاله؟ منظور اگر استاد پرسید یه چیزو و بلد نبودم چطور میتون توجیه کنم؟ مثلا میتونم بگم من مسئولیتم فلان بوده و زیاد دقیق نمیدونم؟؟؟

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_kabir نمایش پست ها
    سلام.
    از دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه که ترتیب اسامی چقدر مهم هستش؟ من با یکی از دوستان یه کاری رو انجام دادیم، ایشون حوزه کاریش همین بوده دقیقا ولی من نه زیاد (من واقعا کار زیادی انجام ندادم به نسبت لیشون)، حالا ایشون میگه بیا و اسم اول رو خودت رو بزن (خودش تو قید و بند این چیزا نیست و مهم نیست واسش چون خیلی مقاله داره). من واسه اپلای این مقاله رو میخوام تو رزومم باشه. حالا موندم اگر اسم اول بزنم دردسر نمیشه؟ منظورم اینه چون اسم اول هستم یعنی کاملا باید مسلط باشم به موضوع؟
    حالا اگر اسم دوم باشم، کلا باید تا چه حد اطلاعات داشته باشم در مورد مقاله؟ منظور اگر استاد پرسید یه چیزو و بلد نبودم چطور میتون توجیه کنم؟ مثلا میتونم بگم من مسئولیتم فلان بوده و زیاد دقیق نمیدونم؟؟؟
    اگه خیلی به تخصصتون ربطی نداره توی مصاحبه ها ازتون می پرسن که چرا فیلد کاریتون رو عوض کردین و باید براش یه دلیل قابل قبول داشته باشین. این مورد برای من پیش اومده و توی سه تا مصاحبه هام ازم در مورد اون کار خاص پرسیدن.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    اگه خیلی به تخصصتون ربطی نداره توی مصاحبه ها ازتون می پرسن که چرا فیلد کاریتون رو عوض کردین و باید براش یه دلیل قابل قبول داشته باشین. این مورد برای من پیش اومده و توی سه تا مصاحبه هام ازم در مورد اون کار خاص پرسیدن.

این مقاله در مورد حذف فلزات سنگین هستش و پایان نامه خود منم در مورد حذف الاینده بود. خیلی هم موضوع بی ربطی نیست. ولی خب یه تفاوتهایی داره

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی دکتری هستم. تو مقاله نفر اول خودمم و بعدش استاد راهنما. اما استاد راهنمام میگه باید اونو corresponding author بنویسم. تازه خودش استاد تمامه و میگه اگه ایمیل اون رو بنویسم رتبه دانشگاه میره بالا ولی خوب ایمیل منم دانشگاهیه و من نمیخوام بنویسم. میخواستم راهنماییم کنین. تازه کاری هم نکرده بود تو مقاله. میترسم باهاش مشکل پیدا کنم چیکار کنم به نظرتون؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    will is power

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arezu20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی دکتری هستم. تو مقاله نفر اول خودمم و بعدش استاد راهنما. اما استاد راهنمام میگه باید اونو corresponding author بنویسم. تازه خودش استاد تمامه و میگه اگه ایمیل اون رو بنویسم رتبه دانشگاه میره بالا ولی خوب ایمیل منم دانشگاهیه و من نمیخوام بنویسم. میخواستم راهنماییم کنین. تازه کاری هم نکرده بود تو مقاله. میترسم باهاش مشکل پیدا کنم چیکار کنم به نظرتون؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    با سلام
    احتمال زیاد شما دانشجو دکتری در ایران هستید که برای چنین موضوعی استادتون گیر داده. اول اینکه فک نکنم ایمیل دانشگاهی یا غیردانشگاهی ربطی به رتبه دانشگاه داشته باشه، رتبه دانشگاه با affiliation مقاله بالا میره. نفر اول بودن خوب مهمتره ولی نکته اینجاست که وقتی استاد شما corresponding باشه پس طبیعتا ایشون مقاله رو باید سابمیت کنه بنابراین اگر بخواد میتونه موقع سابمیت هم ترتیب رو عوض کنه(!) باید خودتون بدونید چنین ادمی هست یا نه ولی در حالت نرمال اگر شما نفر اول باشید و ایشون نفر دوم و استاد corresponding باشن ایرادی نداره اگرچه اگر خودتون سابمیت کنید و پیگیری کنید بهتره ولی خوب استاد راهنما رو معمولا در ادامه باهاش کار دارید پس بهتره باهاش مشکلی نداشته باشید، برای دفاع دکتری، اگر بعدها ریکام لازم داشته باشید.

می بینید همش شرطیه و بستگی به عوامل مختلف داره پس خودتون بهتر میتونید تصمیم بگیرید.
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Junior Member

ممنونم از پاسختون
    در واقع سابمیت رو هم گفتن من انجام بدم (ایمیلشو داده) در واقع همه کارا رو من انجام میدم و سابمیت میکنم.
    کاش واقعا تو ایران برخی از اساتید اخلاق علمی داشتن.
    will is power

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

ممنونم از پاسختون
    در واقع سابمیت رو هم گفتن من انجام بدم (ایمیلشو داده) در واقع همه کارا رو من انجام میدم و سابمیت میکنم.
    خواهش میکنم.
    خوب اگر اکانتشو داشته باشید که بعدا بتونید روند داوری مقاله رو در جریانش باشید یکم بهتره اوضاع
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

ApplyAbroad Guru

ممنونم از پاسختون
    Correspond بودن به اخلاق علمی مربوط نمیشه. در خارج هم خیلی موارد استادها خودشون Correspond میشن که بعدا اگر کسی در مورد مقاله سوالی داشت و شما دیگه در آن گروه پژوهشی نبودید با ایشون تماس گرفته بشه.

Junior Member

درسته اما با توجه به اینکه بنده در گروه هستم تا حالا سوالا رو هم خودم پی گیر بودم بدون اینکه نویسنده مسئول باشم و به نظرم این درست نیست.
    will is power

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)