صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 70

موضوع: رشته حقوق تجارت بین الملل

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق تجارت بین الملل

به منظور آشنایی با دروس الزامی و اختیاری رشته حقوق تجارت بین الملل بنده چارت دروس این رشته رو که طبق مصوبه وزارت علوم در دانشگاه ها تدریس میشه در اینجا قرار می دم تا تصمیم گیری دوستان برای آینده ی تحصیلی شون در داخل یا خارج سهل تر باشه :

دروس پیش نیاز : متون حقوقی 1 / کامپیوتر

دروس الزامی : بیع بین الملل 1 / بیع بین الملل 2 / مالیه و تضمین های بازرگانی بین المللی / حقوق نفت و گاز / داوری بازرگانی بین المللی / حقوق شرکت ها و موسسات تجاری چند ملیتی / بیمه های بازرگانی بین المللی / مقررات جهانی و بین المللی تجارت / حقوق حمل و نقل دریایی کالا / حقوق حمل و نقل هوایی و زمینی کالا در بازرگانی بین المللی / تعارض قوانین تطبیقی و صلاحیت بین المللی / قراردادهای بین المللی / حقوق تجارت الکترونیک / سمینار / متون حقوقی 2 / متون حقوقی 3

دروس اختیاری : مسوولیت مدنی در تجارت بین الملل / کلیات حقوق مالکیت فکری / حقوق گمرکی و قواعد صادرات و واردات / حقوق نمایندگی و شعبات فرعی / حقوق انتقال فناوری / حقوق رقابت در تجارت بین المللی

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد حقوق تجارت بین الملل

من دانشجوی ارشد تجارت بین الملل هستم و برنامم اینه که برای دکتری در یکی از دانشگاههای معتبر درکشورهای اصیل انگلیسی زبان پذیرش بگیرم. برنامه ی من برای سال 2014-2015 هستش. کسی می تونه کمک کنه جز مدرک زبان انگلیسی (مشکلی در زبان انگلیسی ندارم)، چه الزامات دیگری برای پذیرش تو دانشگاه های معتبر هستش تا تو این مدت تهیه کنم؟
    قبلا از جوابتون تشکر می کنم

سلام
    از دوستانی که در مورد حقوق تجارت بین الملل دانشگاههای ایتالیا اطلاعاتی دارند ممنون میشم اظهارنظر کنند.
    ایا ارزششو داره برای دکتری این رشته به ایتالیا رفت؟

سلام
    تافل 92 یا آیلتس 7
    2 مقاله ای اس ای یا حداقل یک مقاله
    سابق کاری اگر دارید چون مفیده
    نوشتن انگیزه نامه
    توصیه نامه از اساتید خودتون که هر دانشگاه فرم خودشو داره و اگر نداشته باشه خودتون فرم رو با سربرگ دانشگاهی که از اونجا فارغ التحصیل شدید،تهیه کنید
    و مدارک تحصیلی
    داشتن پروپوزال برای پایان نامه دکتری

سلام دوستان
    ممنون بابت اطلاعات مفیدتون.
    من کارشناسی ارشد آموزش زبان دارم و قصد ادامه تحصیل در ترکیه دارم اما می خوام در ترکیه رشته ی حقوق تجارت بین الملل بخونم اما از بازار کار این رشته هیچ اطلاعی ندارم بخصوص میزان درآمد که مهمترین فاکتور انتخاب هست. لطفا راهنمایم کنید ممنون میشم.

Junior Member

سلام
    حقوق تجارت بین الملل چه گرایش هایی اره
    در مقطع دکتری
    ممنونم از جواب هاتون

Junior Member

سلام.
    من در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل در دوره مجازی پدیرفته شده ام ولی زبان انگلیسی ام خیلی ضعیف است.از دوستان تقاضا دارم راهنمایی کنند که آیا با این شرایط قادر به ادامه تحصیل در این رشته هستم یا خیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of law-international law . North Tehran university

salam kasi inja hast ke az farance doctora hoghogh gerefte bashe ?!

دوست عزیز دکتری معمولاً گرایش خاصی نداره. شما باید در ارتباط با رشته تون یه پروپوزال ارائه بدبد و مورد پذیرش استاد مربوطه در دانشگاه مربوطه واقع بشه.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط nhnightmare نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون بابت اطلاعات مفیدتون.
    من کارشناسی ارشد آموزش زبان دارم و قصد ادامه تحصیل در ترکیه دارم اما می خوام در ترکیه رشته ی حقوق تجارت بین الملل بخونم اما از بازار کار این رشته هیچ اطلاعی ندارم بخصوص میزان درآمد که مهمترین فاکتور انتخاب هست. لطفا راهنمایم کنید ممنون میشم.
    من در ترکیه جایی رو نمی شناسم که کورس تجارت بین الملل به زبان انگلیسی ارائه بدن . بازار کار این رشته بستگی به تخصصی که کسب می کنید و استفاده از مهارت هاتون داره . البته شرکت هایی که مراودات تجاری بین المللی با خارج دارن روز به روز رو به افزایشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)