نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اشتباه در ارسال مقاله و نحوه تصحیح آن

پیش فرض اشتباه در ارسال مقاله و نحوه تصحیح آن

سلام ، من تقریبا دو هفته پیش یک مقاله در یک ژورنال بسیار معتبر IEEE سابمیت کردم، ساختار مقاله و نگارش اون بسیار قوی هستش و الان در مرحله Awaiting Reviewer Selection قرار داره.
    با اینکه چندین بار مقاله رو خودم و دیگران ویرایش کرده بودیم اما امروز که داشتم مجددا مقاله رو می خوندم متوجه شدم که در یکی از شکلهایی که استفاده کردم، مقادیر محور افقی رو به اشتباه وارد کردم!
    حالا به نظرتون بهترین راهکار برای اصلاح این مورد چیه؟ اصلا امکان اصلاحش هست؟
    سواله دیگه اینه که به خاطر این اشتباه داورا مقاله رو Reject می کنن یا ممکنه revised بخوره؟
    در مجموع صلاح می دونید که به Editor ایمیل بزنم و موضوع رو بگم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : اشتباه در ارسال مقاله و نحوه تصحیح آن

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    سلام ، من تقریبا دو هفته پیش یک مقاله در یک ژورنال بسیار معتبر IEEE سابمیت کردم، ساختار مقاله و نگارش اون بسیار قوی هستش و الان در مرحله Awaiting Reviewer Selection قرار داره.
    با اینکه چندین بار مقاله رو خودم و دیگران ویرایش کرده بودیم اما امروز که داشتم مجددا مقاله رو می خوندم متوجه شدم که در یکی از شکلهایی که استفاده کردم، مقادیر محور افقی رو به اشتباه وارد کردم!
    حالا به نظرتون بهترین راهکار برای اصلاح این مورد چیه؟ اصلا امکان اصلاحش هست؟
    سواله دیگه اینه که به خاطر این اشتباه داورا مقاله رو Reject می کنن یا ممکنه revised بخوره؟
    در مجموع صلاح می دونید که به Editor ایمیل بزنم و موضوع رو بگم؟
    به نظر من صبر کن. وجهه میاد پائین پائین. اون موقع میگه شما که محتویات مقالتو خوب چک نکردی پس چرا فرستادیش...بذار اگه خوششون بیاد ریوایز میدن اگرم ریجکت کنن ربطی به خط افقی یه نمودار نداشته...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)