صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: گرایش های عمران و فرصتهای شغلی در کانادا آمریکا و استرالیا

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

پیش فرض گرایش های عمران و فرصتهای شغلی در کانادا آمریکا و استرالیا

سلام
    من دارم در مورد گرفتن پذیرش از کانادا یا US برای دکترا(سازه یا زلزله) تحقیق میکنم. یکی از سوالات من در مورد آینده شغلی در این کشورهاست(البته کارهای مرتبط با رشته تحصیلی).از دوستانی که خودشون یا دوستانشون هم رشته من هستند یا اطلاعات موثقی دارند خواهش میکنم پاسخ بدن...
    1-در حین تحصیل اصولا میشه انتظار کار خاصی رو داشت یا فقط درررررس؟؟
    2-بعد از اتمام درس زمینه کاری برای مدرک دکترای عمران چطوره؟؟آیا برای دکترا فقط کارهای آکادمیک وجود داره(اگر باشه!!!) یا کارهای دیگه هم هست؟؟؟با چه میزان درآمد در سال؟میشه کار پیدا کرد؟؟؟
    3-چه ملاکهایی برای کار پیدا کردن لازمه؟
    4-کسانی که الان دارن در این مقطع درس میخونن اوضاع رو در حال حاضر و سالهای آینده چطور میبینن؟؟

اصولا هر چیزی در مورد فرصتهای شغلی رشته عمران ترجیحا با مدرک دکترا میدونید بفرمایید...راه دوری نمیره

اگر فکر میکنید اطلاعات بیشتری لازمه بگید تا بگم...دستتون درد نکنه...

پیش فرض پاسخ : فرصتهای شغلی در US یا کانادا؟؟؟

سلام
    در حین تحصیل فقط می تونید در دانشگاه کار کنید ولا غیر
    گرفتن کار هم بستگی به خودتون داره معمولا اگه یه سابقه ای هم توی زمینه کارتون داشته باشین بهتر کار گیر می آرین
    محدود به کارهای دانشگاهی نمی شه و متونید در شرکتهای مشاور هم کار کنید
    احسان
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Member

مگه ميشه برای يکی از خفن ترين مدارک تحصيلی ممکن (ph.d of strauctural eng) کار نباشه.

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

خوب راستش من میخوام اطلاعات دقیق داشته باشم...بطور نسبی خوب ممکنه بشه گفت کار و درآمد و... هست.ولی بیشتر دوستانی که اطلاعات دقیق دارن میتونن کمک کنن...البته ظاهرا کسی حال نداره جواب بده ;D

Junior Member

پیش فرض بهترین گرایش ارشد عمران برای گرفتن پذیرش دکتراوبازار کار در کانادا کدومه

از دوستان عزیزی که می تونن تو هر کدوم از موارد راهنمایی کنن ممنون میشم .

1- برای کسی که می خواد تو ایران ارشدعمران بگیره و بعد برای دکترا بره کانادا و یا حتی استرالیا کدوم گرایش رو انتخاب کنه راحت تر می تونه پذیرش بگیره

2-آیا معدل کمتر از 15 کارشناسی رو تو ارشد اگه به 17 برسونی تو گرفتن پذیرش از یه دانشگاه خوب تاثیری داره

3- آیا با معدل کمتر از 15 کارسناسی آزاد ( 14.75 ) می شه پذیرش گرفت اگه می شه راهش چیه و یا باید ارشد رو تو ایران با معدل بالا گرفتو بعد اقدام کرد

4-اگه ارشد رو تو ایران بگیری و ارائه کنی سابقه کار از لیسانس منظور میشه یا از ارشد

5- بهترین راهی رو که خودتون برای رفتن به کانادا برای لیسانس عمران با حدود 8 سال سابقه اجرایی توصیه می کنید چیه آیا از الان برای قبولی ارشد ایران برنامه ریزی کنم که اون وقت در صورت قبولی تو آزمون سال آینده تا فارغ التحصیلی 3 سال طول می کشه یا وقتم رو بزارم برای زبان که در این صورت آیا امیدی هست

با توجه به اینکه این سوال خیلی ها میتونه باشه از دوستانی که مینونن راهنمایی تو هر کدوم از موارد کنن خیلی ممنون میشم .

Amirandalib_CE@yahoo.com

پیش فرض پاسخ : بهترین گرایش ارشد عمران برای گرفتن پذیرش دکتراوبازار کار در کانادا کدومه

the minimume requirment for G.P.A is 15(B.Sc.) for the majority of canadian universities and 16 for the rest of them for M.Sc. degree ,regards
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : بهترین گرایش ارشد عمران برای گرفتن پذیرش دکتراوبازار کار در کانادا کدومه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirshad
    از دوستان عزیزی که می تونن تو هر کدوم از موارد راهنمایی کنن ممنون میشم .

1- برای کسی که می خواد تو ایران ارشدعمران بگیره و بعد برای دکترا بره کانادا و یا حتی استرالیا کدوم گرایش رو انتخاب کنه راحت تر می تونه پذیرش بگیره

2-آیا معدل کمتر از 15 کارشناسی رو تو ارشد اگه به 17 برسونی تو گرفتن پذیرش از یه دانشگاه خوب تاثیری داره

3- آیا با معدل کمتر از 15 کارسناسی آزاد ( 14.75 ) می شه پذیرش گرفت اگه می شه راهش چیه و یا باید ارشد رو تو ایران با معدل بالا گرفتو بعد اقدام کرد

4-اگه ارشد رو تو ایران بگیری و ارائه کنی سابقه کار از لیسانس منظور میشه یا از ارشد

5- بهترین راهی رو که خودتون برای رفتن به کانادا برای لیسانس عمران با حدود 8 سال سابقه اجرایی توصیه می کنید چیه آیا از الان برای قبولی ارشد ایران برنامه ریزی کنم که اون وقت در صورت قبولی تو آزمون سال آینده تا فارغ التحصیلی 3 سال طول می کشه یا وقتم رو بزارم برای زبان که در این صورت آیا امیدی هست

با توجه به اینکه این سوال خیلی ها میتونه باشه از دوستانی که مینونن راهنمایی تو هر کدوم از موارد کنن خیلی ممنون میشم .

Amirandalib_CE@yahoo.com
    سلام
    سوالات شما خیلی کلیه ولی چند تا نکته رو میشه گفت:

1. از همه گرایشهای عمران میشه بخوبی پذیرش گرفت ولی بسته به عوامل متعدد در حال حاضر مهندسی محیط زیست فرصتهای
    متعددی رو ایجاد کرده به طوری که شانس برای گرفتن پذیرش خیلی بالاست. با این همه سایر گرایشهای عمران نظیر مهندسی حمل و نقل (Transportation) و
    مهندس راه ، منابع آب هم از گرایشهای خوب عمران هستند و میشه با داشتن رزومه خوب در این رشته ها ادامه تحصیل داد.
    مهندسی زلزله و مهندسی ژئوتکنیک هم دو رشته بسیار مهم و حیاتی هستند و پروژه های تحقیقاتی زیادی هم در زمینه این دو رشته در سطوح وسیعی تعریف شده است.
    بهر روی، باید اول به علاقه خودتون رو در نظر بگیرید و بر اساس اون انتخاب مناسبی داشته باشید.

2. تنها معدل عامل تعیین کننده در پذیرش محسوب نمیشه و عوامل مختلف دیگری هم در پذیرش افراد تأثیر دارند که به شرط قوی بودن به اندازه کافی ممکنه اثر
    معدل پائین رو کاهش دهند. با این حال دانشگاههای کانادا تا حدودی بر روی معدل حساس و سختگیر هستند و این مسئله رو باید در نظر داشت.

3. همونطور که گفته شد فقط معدل تأثیرگذار نیست...عواملی نظیر نمره زبان، مقاله، رزومه قوی، توصیه نامه قوی، همه و همه در پذیرش مؤثر هستند.

4. منظور شما رو نفهمیدم...

5. به نظر من به شرطی که به اندازه کافی رزومه قوی (نه فقط کاری) داشته باشید میتونید برای Masters هم پذیرش بگیرید...

این رشته هم خوبه Construction Engineering and Management
    Life salutes you when you make others happy

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    این رشته هم خوبه Construction Engineering and Management
    Dear friend ,would you please explain more about this major?and it's funding opportunity,regards
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

پیش فرض پاسخ : گرایش های عمران و فرصتهای شغلی در کانادا آمریکا و استرالیا

سلام به همگی
    این دوتا تاپیک رو ترکیب کردم
    می تونید اینجا راجع به فرصتهای شغلی برای گرایش های مختلف عمران در آمریکای شمالی و استرالیا ویا اروپا بحث و تبادل نظر کنید.
    احسان
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)