صفحه 1 از 68 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 678

موضوع: آرشیو شده : Bank Statement برای سفارت استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض ضمانت نامه محضری برای گرفتن ویزای دانشجویی

سلام به همه دوستان،

در برگه که روی برد کنار در سفارت استرالیا در تهران زده یک جمله نوشته به صورت زیر:
    "در صورتی که فردی غیر از متقاضی قصد ضمانت هزینه های تحصیل وی را دارد ارائه ضمانتنامه محضری از طرف ضامن و ترجمه ی رسمی آن و ترجمه رسمی شناسنامه ضامن الزامی است."

من جواب بورسیه ام دیرتر می یاد. ولی به محض دریافت نامه پذیرش می خوام برای ویزا اقدام کنم. از قراری که پول لازم رو ندارم که تو حساب بخوابونم باید از این راه وارد بشم. آیا کسی تا حالا این کار رو انجام داده؟ متن ضمانتنامه محضری چی باید باشه؟ اشکالی نداره از نزدیکان و آشنایان درجه ی یک ضامن انتخاب کنم؟

منتظر جواب های دوستان هستم.

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه محضری برای گرفتن ویزای دانشجویی

هر كسي ميتونه ضمانت شما رو بكنه اصلا مهم نيست چه نوع رابطه اي باهاتون داره. فقط بايد هزينه دو سال تحصيل و اقامت شما حداقل سه ماه قبل از درخواست ويزاتون تو حسابش باشه. متن ضمانت نامه كه حدود يه صفحه هست ولي اصل قضيه يه چيزي تو اين مايه ها باشه خوبه:

"ضمانت مي نمايم كه كليه هزينه هاي تحصيل و اقامت و هر گونه هزينه ديگري را در استراليا يا هر كشور ديگري به صورت منظم و همه ماهه بدون هيچ شرطي پرداخت نمايم."

معمولا وقتي قضيه رو براي محضردارها توضيح بديد خودشون يه متن مناسب مي نويسن.

موفق باشيد

Junior Member

ممنون از جوابتون،

پس با این حساب باید صورت حساب ضامن هم برای سفارت برده بشه در حالیکه چنین چیزی رو ننوشته که بیارید. ثانیا این جوری مثل حالتی میشه که خودم باید پول بزارم تو حساب سه ماه بمونه. چه فرقی کرد پس؟

من نمي دونم منظور شما از قسمت ثانيا چيه ولي به هر حال پول بايد حداقل سه ما در حساب فرد حامي مالي شما(يا خودتون) باشه

Junior Member

حالا متوجه شدم. فکر می کردم که صرف ضمانتنامه دادن کافیه و نیازی به حساب بانکی و سه ماه پول گذاشتن نداشته باشه.

ممنون.

Junior Member

دوستان،

اگه معدل کارکرد حساب رو در طی سه ماه گذشته نشون بدیم، آیا سفارت قبول می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MM62
    دوستان،

اگه معدل کارکرد حساب رو در طی سه ماه گذشته نشون بدیم، آیا سفارت قبول می کنه؟
    من نمي دونم كاركرد حساب همون گردش حسابه؟ چيزي كه تو گزارش حساب شما براي سفارت مهمه حداقل موجودي در سه ماه گذشته هست كه نبايد اصلا از همون 50-60 ميليون تومن كمتر شده باشه.

پیش فرض آرشیو شده : Bank Statement برای سفارت استرالیا ( تا سال 2012 )

سلام دوستان عزیز. آیا کسی اطلاع داره برای سفارت استرالیا چجوری از بانک نامه بگیرم.چون اونا مبلغ یک ماهه میخوان و من چجوری از بانک بگیرم؟میتونم اگه الان این مبلغ تو حسابم است اقدام کنم؟

پیش فرض پاسخ : Bank Statement برای سفارت استرالیا

یک ماهه یا سه ماهه؟؟!!!! ???
    بستگی به بانکش داره.پارسیان راحت میده. بقیه رو نمی دونم.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

پیش فرض پاسخ : Bank Statement برای سفارت استرالیا

از پاسخ شما ممنونم.من میخوام برای PhD اقدام کنم و الان مبلغ رو تو حسابم دارم ولی یکماه نیست. میتونم نامه برای یک ماه بگیرم و متن نامه چی باید باشه.اگه امکان داره راهنماییم کنید.ممنونم

صفحه 1 از 68 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)