صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 84

موضوع: آرشیو شده : ویزا برای همسر (استرالیا) ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : ویزا برای همسر (استرالیا) ( تا سال 2012 )

سلام به همه
    من 4 مارچ مدارکم لاج کردم. 1 می PVA اومد و 2 آپریلم ویزام. من 3 ماه بعد از لاج کردن پروندم ازدواج کردم . میخواستم بدونم کسی روال دادن ویزا به همسرم می دونه و اینکه چقدر طول می کشه.من به این ترم می رسم.
    خیلی ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای همسر (استرالیا)

ببخشید بچه ها ویزام 2 July

Junior Member

سلام
    چه جالب
    من 10 مارچ لاج کردم. اما هنوز خبری از ويزا نيست. يعنی من هم بايد اميدوار باشم به ويزا تو اين روزا....

maissam-sh
    Guest

پیش فرض گرفتن ویزا برای همسر

با سلام

من میخوام برای دوره ی PhD به استرالیا برم، میخوام بدونم آیا میتونم همون موقع که برای خودم درخواست ویزا میدم،برای همسرم هم بدم و اون رو همراه خودم ببرم.
    اگه ممکنه منو راهنمایی کنین؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزا برای همسر

بله ميتونيد...
    تو سايت www.immi.gov.au تمام شرايط رو نوشته...
    مشکلی نیست..

نقل قول نوشته اصلی توسط Petro_un
    سلام به همه
    من 4 مارچ مدارکم لاج کردم. 1 می PVA اومد و 2 آپریلم ویزام. من 3 ماه بعد از لاج کردن پروندم ازدواج کردم . میخواستم بدونم کسی روال دادن ویزا به همسرم می دونه و اینکه چقدر طول می کشه.من به این ترم می رسم.
    خیلی ممنون
    این سوال یکی از دوستان من هم هست که اینجا از قول اون مطرح می کنم:

کسی که ویزای دانشجویی گرفته (یا لاج کرده و در انتظار ویزاست)، می تونه برای همسرش هم به عنوان همراه تقاضای ویزا کنه ؟ (مثل ویزای F1 و F2 ای که آمریکا برای دانشجو ها در نظر می گیره) یا اینکه لزوما" همسرش هم باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنه ؟

ممنون میشم اگر راهمنایی کنید
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

leila_naderi61
    Guest

سلام به دوستان
    من حدود 3 ماهه که پرونده لاج کردم یه بار تا دم ویزا رفتم ولی چونcoe همسرمو اشتباه دادم نشد.الان تمام مدارک درسته و پروندم دست رییسشونه.میگن آدم سنگدلیه.کسی نمیدونه چقدر طول میکشه؟من 9 ماهه شوهرمو ندیدم.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leila_naderi61 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من حدود 3 ماهه که پرونده لاج کردم یه بار تا دم ویزا رفتم ولی چونcoe همسرمو اشتباه دادم نشد.الان تمام مدارک درسته و پروندم دست رییسشونه.میگن آدم سنگدلیه.کسی نمیدونه چقدر طول میکشه؟من 9 ماهه شوهرمو ندیدم.
    من متوجه نشدم سوالتون دقیقا چیه ؟؟؟

به نظر میرسه سه چهار مورد رو با هم و اون هم به طور ناقص مطرح کردید
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

سلام بچه ها . ممنون میشم اگه کسی جواب این سوال منو میدونه جواب بده. همسرم با ویزای تحصیلی داره میره استرالیا و من بعنوان همراه دارم میرم. تو سایت اداره مهاجرت نوشته همراه میتونه تا سه ماه با همین ویزای همراه درس بخونه ولی بعد از اون باید تقاضای ویزای تحصیلی مستقل بکنه. حالا سوال من اینه که اگه من تو استرالیا بخوام برم دانشگاه چون دیگه تو استرالیا هستم این پروسه صدور ویزای تحصیلی به چه صورت در میاد؟ باید باز بانک استیت منت و اینچیزا ارائه داد؟ باید پول باز گذاشت سه ماه تو بانک و از این حرف ها؟ یا نه دیگه چون ویزا دارم اینکارها لازم نیست؟ تو خود سایت مهاجرت چیزی پیدا نکردم. ممنون میشم کسی اگه میدونه یا مورد مشابه داشته بگه

سلام من 18 جولای پروندهام لاج شده تو تهران می خوام بدونم کسی از همین ایران برای ویزای همسر اقدام کرده؟ و احیانا چقدر طول کشیده؟واقعا همون 10 ماه طول می کشه یا 6 ماهه هم ممکنه بیاد؟در ضمن اگه کسی از پروسه این ویزا هم بگه ممنون می شم خیلی و منظورم اینه که مثلا من الان مدیکالم رو هم دادم اما نمی دونم پروسه روبه روم چیه؟ آیا مصاحبه هم هست؟یا کی دیگه باید منتظر جواب باشم؟

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)