صفحه 2 از 68 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 678

موضوع: آرشیو شده : Bank Statement برای سفارت استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Bank Statement برای سفارت استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadreza79
    از پاسخ شما ممنونم.من میخوام برای PhD اقدام کنم و الان مبلغ رو تو حسابم دارم ولی یکماه نیست. میتونم نامه برای یک ماه بگیرم و متن نامه چی باید باشه.اگه امکان داره راهنماییم کنید.ممنونم
    برای PHDرو نميدونم ولی تا اونجا که ميدونم سه ماه رو ميخوان! از بانک پرينت سه ماه رو بگيرين با مهر شعبه و همچنين نامه تمکن مالي به زبان انگليسي با تاييد شعبه مرکزی بانک. کپی صفحات دفترچه هم بد نيست.
    پول تنها موردی هست که روش خیلی دقيق و سخت گير هستن

شلمان!
    Guest

فوري!:من شهرستان هستم، حسابم هم تو بانك صادراته. الان ميگه 10 روز طول ميكشه تا BS بياد مگه بري تهران. نميدونيد كه به كس ديگه هم ميدنش يا فقط خودم بايد باشم؟ميشه با وكالت دادن از طريق كس ديگه اينكار رو كرد؟ چون ميترسم اين 10 روز عقب بندازه منو.

من نامه رو از بانک صادرات گرفتم ببرم قسمت ارزی و نمیدونم چقدر طول میکشه ولی خبرشو میدم

نقل قول نوشته اصلی توسط شلمان!
    فوري!:من شهرستان هستم، حسابم هم تو بانك صادراته. الان ميگه 10 روز طول ميكشه تا BS بياد مگه بري تهران. نميدونيد كه به كس ديگه هم ميدنش يا فقط خودم بايد باشم؟ميشه با وكالت دادن از طريق كس ديگه اينكار رو كرد؟ چون ميترسم اين 10 روز عقب بندازه منو.
    من قبلا" برای همین بحث bank statement از بانک تجارت، مادرم رو فرستادم و ایشون رفت و با نشون دادن شناسنامه از شعبه مرکزی توی تهران دستی گرفت.... در مورد بانک صادرات بهتره حتما" قبلش سوال کنید.

موفق باشید
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

moe2222
    Guest

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد ویزا

سلام باتشکر از اطلاعات مفیدی که میدید
    آیا کسی را میشناسید که از امارات جهت ویزای دانشجویی اقدام کرده باشه؟
    من مقیم اماراتم و میخوام از اینجا اقدام کنم ولی bank statement من از تهرانه
    آیا این موضوع مشکلی ایجاد نمیکنه؟

Junior Member

your bank statement can be from anywhere.N problem.just should be certified

moe2222
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط arakhoundi
    your bank statement can be from anywhere.N problem.just should be certified
    نامه بانک به انگلیسی به تنهایی کافیه یا تاییدیه دیگه ای مثلا تاییدیه سفارت استرالیا در تهران یا امورخارجه هم میخواد؟

من offer ام رو defer کزدم برای semester 2 2009 تقریبا 10 روز دیگه می خوام پول رو بزارم تو حساب....حتما باید statement داشته باشیم برای تشکیل پرونده؟ چی کار کنم که کارام موازی با هم پیش بره؟
    اگر به July نرسم دیگه می پره offeram
    Live Your Dream

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    من offer ام رو defer کزدم برای semester 2 2009 تقریبا 10 روز دیگه می خوام پول رو بزارم تو حساب....حتما باید statement داشته باشیم برای تشکیل پرونده؟ چی کار کنم که کارام موازی با هم پیش بره؟
    اگر به July نرسم دیگه می پره offeram
    موقع تشکیل پرونده حتما باید تمکن مالی باشه و متاسفانه راهی نیست باید سه ماه پر بشه و بعد پرونده رو تشکیل بدید. یه راه میانبر اینه که کسی رو از فامیل و دوست و همکار و اینا پیدا کنید که به مدت سه ماه همچین پولی تو حسابش بوده باشه و اون تعهد محضری بده. هر چند شاید پیدا کردن همچین شخصی راحت نباشه.

موفق باشید

من یک حساب دارم که 50 ملیون توش بوده اما محاسبات نشون میده که باید 60 ملیون باشه و یک حساب دیگه که 10 ملیون توش هست...می شه این دو تا رو برد؟؟
    بعدش برای لاج کردن پرونده چی لازمه؟؟؟؟(من IELTS ندارم فعلا می شه برای PVA بدون IELTS اقدام کرد ...PVA که بیاد من IELTS اومده)
    به نظر شما بدم وکیل کارهای visa رو انجام بده سریع تر انجام می شه؟؟؟؟
    Live Your Dream

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)