صفحه 3 از 68 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 678

موضوع: آرشیو شده : Bank Statement برای سفارت استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    من offer ام رو defer کزدم برای semester 2 2009 تقریبا 10 روز دیگه می خوام پول رو بزارم تو حساب....حتما باید statement داشته باشیم برای تشکیل پرونده؟ چی کار کنم که کارام موازی با هم پیش بره؟
    اگر به July نرسم دیگه می پره offeram
    یک کاری کن. تا 3 نفر ( از 3 حساب مختلف ) هم می تونن ضامن مالیت باشن. ببین می تونی اینجوری جمع مبالغ رو به مبلغ خواسته شده برسونی یانه. البته مسلمه که دردسر این کار بیشتره اما خوب در عوض 3 ماه جلوئی.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    من یک حساب دارم که 50 ملیون توش بوده اما محاسبات نشون میده که باید 60 ملیون باشه و یک حساب دیگه که 10 ملیون توش هست...می شه این دو تا رو برد؟؟
    بعدش برای لاج کردن پرونده چی لازمه؟؟؟؟(من IELTS ندارم فعلا می شه برای PVA بدون IELTS اقدام کرد ...PVA که بیاد من IELTS اومده)
    به نظر شما بدم وکیل کارهای visa رو انجام بده سریع تر انجام می شه؟؟؟؟
    شما می تونید تا سه نفر رو به عنوان ضامن خودتون داشته باشید. حالا ممکنه این سه نفر پول رو تو ده تا حساب مختلف پراکنده داشته باشن اصلا مهم نیست. اگه دو تا حساب داری که مجموعشون همون 60 تومن میشه کفایت میکنه اصلا لازم نیست به فکر کس دیگه ای باشی.(تعداد حساب ها مهم نیست).

موقع لاج پرونده باید آیلتس رو داشته باشی راه نداره. پیشنهاد من اینه هر چه سریعتر آیلتس رو بدی و لاج کنی چون مینیمم سفارت خیلی پایینه و شما راحت میتونی پاسش کنی.

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : Bank Statement برای سفارت استرالیا

سلام. من حدودا آخرای آبان باید پول برای گرفتن ویزا تو حسابم بزارم و از الان باید برم تو کار قرض و ربا و ... :P
    هنوز خوب نتونستم یه منبع درست پیدا کنم با یه فرمول که بدونم چقدر پول باید تو حساب بذارم. اگر دوستان کمک کنن ممنون میشم. بیشترین پول مورد نیاز هم مربوط میشه به رشته درخواستیم در دانشگاه ملبورن که 2 سالست و هزینش 62400 دلار استرالیاست به همراه برخی مشکلات که مجبورم 3 ماه اونجا زبان بخونم) اگه دوستان راهنمائی کنن ممنون میشم.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member

سلام،
    کسی هست که Bank statement اش از خارج از ایران (مثلا آمریکا) بوده باشه؟ در این صورت اونا باید علاوه بر حساب بانکی اشان به جای تعهد محضری چی ارائه کنند که نشون دهنده ساپورتشون باشه. آخه اون جا که محضر نداره!!!!

Junior Member

yes I did this.they have to go to a place with the name" NOTARY PUBLIC"
    this place is the same as our MAHZARS and they have to certify their support letter there.
    don't worry .it is very common there.
    good luck

من دقیقا نمیدونم Bank statement چیه؟ نامه هست که رئیس بانک می نویسه؟ یا اینکه یه چیز مثل دفترچه حسابه که باید ترجمه شه؟؟ یکی این مراحل Bank statement رو از اول تا آخر (ترجمه و تعهد محضری) رو توضیح بده لطفا....مرسییییییی
    Live Your Dream

Junior Member

شما مثل اینکه علاقه ای نداری یه جستجویی در فروم انجام بدی ! دوست داری یه نفر بیاد برات از اول تا اخر داستان رو برای چندمین بار بنویسه ؟

ApplyAbroad Veteran

نگین جان برای پیدا کردن جواب سوالت این لینک رو خوب بخون. اگه جوابتو نگرفتی همونجا سوالتو بپرس
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...pic,894.0.html
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

به arakhoundi :

ممنون از راهنماییتون. یه سوال دیگه هم داشتم، می خواستم بدونم که سفارت اسکن و پرینت Bank Statement و ضمانت نامه رو هم قبول می کنه یا اینکه باید حتما نسخه اصلی رو از آمریکا پست کنند؟ راستی شما ترجمه شناسنامه ضامن رو هم به سفاروت دادید؟

Junior Member

بازم یه سوال دیگه،
    متن این تعهد محضری که باید نوشته بشه فرمت خاصی داره، اونایی که نوشتن و سفارت قبول کرده لطفا بگن که ما هم همونجوری بنویسیم که بعدا گیر نیفتیم به خصوص برای من که ضامنم از ایران نیست.
    راستی توی مدارک مورد نیاز برای دانشجوهای PhD یه فرم Postgraduate Supplement نوشته شده که باید پر بشه اما من این فرم رو توی سایت سفارت پیدا نکردم، باید از خود سفارت این فرم رو گرفت؟
    یه سوال دیگه هم دارم که قول می دم فعلا آخریش باشه، کسی که می خواد برای همسرش هم تقاضای ویزا بده باید عملا دو تا 416500 واریز بکنه؟

ببخشید که یه سوالم شد 3 تا سوال. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)