صفحه 4 از 68 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 678

موضوع: آرشیو شده : Bank Statement برای سفارت استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد ویزا

فرم رو بايد از سفارت بگيرى، تعهد نامه هم توش بايد ضامن بگه تماميه هزينيه زندگى، تحصيل و مسافرتت رو بر عهده ميگيره، بايد اسم ضامن و شما هم حتما با شماره شناسنامه و كد ملى ذكر بشه! ماله من كه اينطورى بود حالا قبول ميكنن يا نه رو نميدونم!
    What Does Not Kill You Makes You Stronger

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Bank Statement برای سفارت استرالیا

No they don't accept the scanned copy.You have to give them the original ones.

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط t_g_a
    به arakhoundi :

ممنون از راهنماییتون. یه سوال دیگه هم داشتم، می خواستم بدونم که سفارت اسکن و پرینت Bank Statement و ضمانت نامه رو هم قبول می کنه یا اینکه باید حتما نسخه اصلی رو از آمریکا پست کنند؟ راستی شما ترجمه شناسنامه ضامن رو هم به سفاروت دادید؟
    U must definately provide them the translation of you sponsour's SHENASNAMEH , i didnt gave them but they asked for it!
    What Does Not Kill You Makes You Stronger

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض Bank Statement از کشور آمریکا برای سفارت استرالیا

سلام به همگی،
    یکی از آشنایان من از استرالیا پذیرش PHD گرفته و چون خودش به اندازه کافی پول تو حسابش نیست، من دارم براش Bank Statement از آمریکا میفرستم. بیشتر بانکهای آمریکایی Bank Statement را هر ماه میفرستن در خونه یا میگذارن تو سایتشون. و اگر به بانک هم مراجعه کنین، همان Statement را پرینت میگیره و میده (بدون اینکه مهر و امضاش کنه). من میخواستم بدونم که آیا سفارت استرالیا، چنین Bank Statement را که فاقد مهر و امضای بانک است، قبول میکنه یا نه. (لازم به توضیح است که این Bank Statement در داخل آمریکا معتبر است.) از دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارن، خواهش میکنم راهنمایی کنن.
    با تشکر

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : Bank Statement از کشور آمریکا برای سفارت استرالیا

بیتا جان من هفته پیش از بانک citizens اینجا bank statement گرفتم و ازشون خواستم که مهر و امضا کنند، قبول کردند . شما ازشون خواستید مهر بزنند ؟

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Bank Statement از آمریکا برای سفارت استرالیا

خیلی ممنون از جوابت اردیبهشت جان. مسول بانک (Bank of America) به من گفت که اگر یک نامه رسمی بخوام باید تقاضای Verification of Deposit بدم که حدود یک هفته طول میکشه تا بفرستن در خونه.
    من نپرسیدم که Statement را مهر و امضا میکنن یا نه. باهاشون تماس میگیرم و میپرسم.

می خواستم بدونم اگر حساب گردش داشته باشه ایراد میگیرن؟ چقدر حساسن رو این قضیه؟
    Live Your Dream

یک سوال دیگه....
    اگر حسابمون سپرده بلند مدت باشه بانک یک نامه (دست خط رئیس بانک) داده که این حساب بلند مدت فلان مبلغ توشه....این نامه کافیه؟
    اگر کسانی سپرده طولانی مدت ارائه دادند لطفا راهنمایی کنند که چی کار کردند.
    Live Your Dream

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    یک سوال دیگه....
    اگر حسابمون سپرده بلند مدت باشه بانک یک نامه (دست خط رئیس بانک) داده که این حساب بلند مدت فلان مبلغ توشه....این نامه کافیه؟
    اگر کسانی سپرده طولانی مدت ارائه دادند لطفا راهنمایی کنند که چی کار کردند.
    منم حسابم بلند مدت بود. توش نوشته بود مبلغ انقدر و نوع حساب بلند مدت. ضمن اینکه تاریخ افتتاح حساب رو هم نوشته بود. البته دست خط نبود تایپ بود با مهر و امضا

بعد اون نامه رو بردی بانک مرکزی برای تائید و ترجمه یا اینکه یک راست بردی دارالترجمه؟
    Live Your Dream

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)