صفحه 7 از 68 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 678

موضوع: آرشیو شده : Bank Statement برای سفارت استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Bank Statement برای سفارت استرالیا

سلام

نرخ دلار هر 6 ماه یکبار فیكس میشه و در طی 6 ماه بعدش با همون نرخ سفارت کار میکنه و در اون 6 ماه تغییر نمیکنه این نرخها از 1. jan تا 30. june و 1. july تا 31. dec هستش.

پايين ميتونيد منبع خبر و يه تبديل كننده نرخ كه ميتونه مفيد باشه رو ببينيد

موفق باشید

http://www.immi.gov.au/allforms/990i/converter.htm

نقل قول نوشته اصلی توسط kave_hate
    سلام

نرخ دلار هر 6 ماه یکبار فیكس میشه و در طی 6 ماه بعدش با همون نرخ سفارت کار میکنه و در اون 6 ماه تغییر نمیکنه این نرخها از 1. jan تا 30. june و 1. july تا 31. dec هستش.

پايين ميتونيد منبع خبر و يه تبديل كننده نرخ كه ميتونه مفيد باشه رو ببينيد

موفق باشید

http://www.immi.gov.au/allforms/990i/converter.htm
    کاملا درسته و برای 6ماه جدید هر دلار 700 تومن در نظر گرفته شده.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member

سلام
    آره واسه pva دارن اذيت ميكنن و دوباره براي همون سه ماه lodge پرونده خواستن نه تاريخ جديد و موجودي 70 ميليون كامل كه در 2 حساب بهشون ارائه ميشد و تازه 10 ميليون بيشتر از درخواست اوناست. ولي به هيچ وجه دليل قانع كننده اي براي بار سوم خواستن نميشه پيدا كرد؟
    بازم ممنون از جوابهاتون.
    ///<br />@ @<br />&nbsp;&nbsp; -&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; كردار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; پندار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; گفتار نيك

Junior Member

سلام

من از سفارت فرمهای ویزای دانشجویی رو گرفتم.
    در صفحه اول لیست مدارک لازم برای تقاضای ویزا رو آورده که در مورد مدارک مال چنین نوشته:
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 - ضمانت نامه مالی در برگیرنده تمامی هزینه های بلیط-تحصیل-اقامت برای مدت دو سال در مقطع لیسانس و فوق لیسانس و یک سال مقطع دکتری. برای دانشجویان خصوصی زیر مقطع دکتری ریز حساب بانکی مشتمل بر ریز و کارکرد حساب در طول سه ماه پیش از تشکیل پرونده به صورتی که هیچگاه از سقف(البته این باید کف می بود!! ) مورد نظر پایینتر نرفته باشد.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    من برای مقطع دکتری اقدام میکنم و هزینه هایی که باید خودم(آنهایی که بورس پوشش نمیده) تامین کنم جمعا چیزی حدود 22700 دلار استرالیا برای یکسال میگردد. (بلیط رفت و برگشت حساب کردم 3000 دلار استرالیا نمیدونم درسته یا نه).

این پول رو میتونم جور کنم و الان در حساب بریزم ولی مشکلم اینه که بعضیا میگن باید سه ماه تو حساب باشه و این حرفا. با توجه به متن فوق که من از سفارت گرفتم آیا واقعا فکر میکنید یرای مقطع دکتری هم قضیه سه ماه در حساب لازمه؟ اگه اینجوری باشه که نمیشه برای ویزا اقدام کرد.

لطفا دوستانی که برای دکتری اقدام کردن یا به نحوی اطلاعات دارن راهنمایی کنند.
    ممنونم.
    محمد

نقل قول نوشته اصلی توسط m_alizd
    سلام

من از سفارت فرمهای ویزای دانشجویی رو گرفتم.
    در صفحه اول لیست مدارک لازم برای تقاضای ویزا رو آورده که در مورد مدارک مال چنین نوشته:
    10 - ضمانت نامه مالی در برگیرنده تمامی هزینه های بلیط-تحصیل-اقامت برای مدت دو سال در مقطع لیسانس و فوق لیسانس و یک سال مقطع دکتری. برای دانشجویان خصوصی زیر مقطع دکتری ریز حساب بانکی مشتمل بر ریز و کارکرد حساب در طول سه ماه پیش از تشکیل پرونده به صورتی که هیچگاه از سقف(البته این باید کف می بود!! ) مورد نظر پایینتر نرفته باشد.
    من برای مقطع دکتری اقدام میکنم و هزینه هایی که باید خودم(آنهایی که بورس پوشش نمیده) تامین کنم جمعا چیزی حدود 22700 دلار استرالیا برای یکسال میگردد. (بلیط رفت و برگشت حساب کردم 3000 دلار استرالیا نمیدونم درسته یا نه).

این پول رو میتونم جور کنم و الان در حساب بریزم ولی مشکلم اینه که بعضیا میگن باید سه ماه تو حساب باشه و این حرفا. با توجه به متن فوق که من از سفارت گرفتم آیا واقعا فکر میکنید یرای مقطع دکتری هم قضیه سه ماه در حساب لازمه؟ اگه اینجوری باشه که نمیشه برای ویزا اقدام کرد.

لطفا دوستانی که برای دکتری اقدام کردن یا به نحوی اطلاعات دارن راهنمایی کنند.
    ممنونم.
    محمد

سلام شما اگه بورس دارید این موضوع رو به سفارت بگید و همچنین نوع بورستون رو، اونا بهتر از هر کسی می تونن شما رو راهنمایی کنن. ممکنه حتی با همون بورس دیگه از شما ساپورت مالی 3 ماه قبل رو نخوان..
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

فکر نمیکنم واسه مقطع دکترا سه ماه لازم باشه !!
    تا اونجا که من یادمه گفته بودن دانشجویان دکترا و master by research از اون سه ماه معافن !!
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR
    فکر نمیکنم واسه مقطع دکترا سه ماه لازم باشه !!
    تا اونجا که من یادمه گفته بودن دانشجویان دکترا و master by research از اون سه ماه معافن !!
    ببخشید، اینو مطمئنید که دانشجوهای دکترا از اون سه ماه معافن ؟ یعنی اگه من فردا پول رو بریزم به حساب، میتونم برای هفته دیگه اقدام کنم؟

Junior Member

خود سفارت در لیست مدارک لازم در ردیف 10 (همانطوریکه من در پست قبلی عینا کپی کردم) اینجوری نوشته. ( به عبارت زیر مقطع دکتری دقت کنید).

سلام
    من بازم مي گم فرم رو ولش كنيد و اين رو از خود سفارت بپرسيد، اونا بهتر از بقيه مي تونند راهنماييتون كنن.
    يادم هست يه سوال داشتم در يك فروم ديگه براي يه مورد خاص هر كسي يه نظري ميداد ولي بعدش كه رفتم سفارت از خودشون پرسيدم قضيه اصلا جور ديگه اي بود. تجربه اينو ثابت كرده
    موفق باشيد
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه محضری برای گرفتن ویزای دانشجویی

عزیزان سلام

یکی از دوستان میخواهد برای من ضمانت محضری مالی فراهم نماید. سوالم این است که:

1- متن این ضمانتنامه چه باید باشد؟ آیا سقف مبلغ(همان مانده حساب بانکی) و مدت ضمانت باید قید گردد؟
    2- دوستانی که ضمانتنامه مالی گرفتن که سفارت قبول کرده، میتونید محضر معرفی کنید که تجربه اینکار رو داشته؟ شماره تلفنی یا آدرسی
    3- معمولا چقدر طول میکشه محضر این مدرک رو صادر کنه؟
    4- آیا حضور اینجانب نیز در محضر لازمه یا فقط شخص ضامن مراجعه میکنه؟
    5- تقریبا چقدر هزینه داره؟

لطفا اگر متن فارسی و یا انگلیسی نمونه ضمانتنامه دارین و براتون ممکنه خلاصه ای از اون رو اینجا بذارین. خیلی کمک بزرگیه اگه اینکار رو انجام بدین.

با تشکر
    محمد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)