صفحه 9 از 68 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 678

موضوع: آرشیو شده : Bank Statement برای سفارت استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : Bank Statement برای سفارت استرالیا

سلام به همه دوستان

می خواستم بپرسم نامه بانکی شما کل ریز حساب سه ماه رو داشته ؟ آخه برای من فقط اولش یه توضیحی داده که این حساب برای کی هست و از چه تاریخی باز شده و تاریخ 3 ماه حساب قبل لاج پرونده توش خورده و پایین اون نوشته ها هم یک جدول کشیده و توش Credit - Debit - Balance رو مشخص کرده.. بانکش هم اقتصاد نوین بوده. تازه اصلا به دلار مبالغ رو ننوشته و همش به ریال هست

میگم اینا نکنه به خاطر اینکه ریز حساب های 3 ماه رو ندادم گیر بدن ؟؟ برای همه شما ریز 3 ماه حساب هم بود ؟؟(منظورم اینه که تمام ریز عملیات بانکی رو هم در طی اون سه ماه بهش دادین؟) آخه اگه چنین چیزی رو اینا بخوان 100 برگ پرینت باید بهشون بدیم که...!!! Balance یی که اینا دادن نشون دهنده اینه که طی 3 ماه قبل از لاج پرونده مقدار پول دست نخورده اونقدر بوده و از اون مبلغ کمتر نشده.آخه خود متصدی بانک اونجا که بهش اینا رو گفتم این نامه رو بهم داد!!!
    اگه ممکنه دوستان بگید که وضعیت نامه بانکی شما چجوری بوده..
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط shh1384
    مرسی 30na
    کاربر گرامي، ارسال پست تنها به منظور تشکر بر خلاف مقررات فروم است. براي تشکر از لينک [تشکر] يا پيام خصوصي استفاده کنيد. در صورت تکرار [b]جريمه‌ي عدم رعايت مقررات فروم[b] اعمال ميگردد.
    لطفاً يک بار ديگر [b]مقررات فروم[b] را مطالعه فرماييد.
    What Goes Around...Comes Around

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    سلام به همه دوستان

می خواستم بپرسم نامه بانکی شما کل ریز حساب سه ماه رو داشته ؟ آخه برای من فقط اولش یه توضیحی داده که این حساب برای کی هست و از چه تاریخی باز شده و تاریخ 3 ماه حساب قبل لاج پرونده توش خورده و پایین اون نوشته ها هم یک جدول کشیده و توش Credit - Debit - Balance رو مشخص کرده.. بانکش هم اقتصاد نوین بوده. تازه اصلا به دلار مبالغ رو ننوشته و همش به ریال هست

میگم اینا نکنه به خاطر اینکه ریز حساب های 3 ماه رو ندادم گیر بدن ؟؟ برای همه شما ریز 3 ماه حساب هم بود ؟؟(منظورم اینه که تمام ریز عملیات بانکی رو هم در طی اون سه ماه بهش دادین؟) آخه اگه چنین چیزی رو اینا بخوان 100 برگ پرینت باید بهشون بدیم که...!!! Balance یی که اینا دادن نشون دهنده اینه که طی 3 ماه قبل از لاج پرونده مقدار پول دست نخورده اونقدر بوده و از اون مبلغ کمتر نشده.آخه خود متصدی بانک اونجا که بهش اینا رو گفتم این نامه رو بهم داد!!!
    اگه ممکنه دوستان بگید که وضعیت نامه بانکی شما چجوری بوده..
    بچه ها من کارم فوری لطفا جواب بدین....
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

بچه ها من کارم فوری لطفا جواب بدین....
    من از سفارت اینو قبلا پرسیدم .....
    بستگی به نوع حسابت داره. اگه حسابت بلند مدت باشه و تاریخ شروع حساب بیش از سه ماه قبل از لاج باشه دیگه پرینت نمیخواد ولی اگه کوتاه مدت باشه پرینت میخواد ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR
    من از سفارت اینو قبلا پرسیدم .....
    بستگی به نوع حسابت داره. اگه حسابت بلند مدت باشه و تاریخ شروع حساب بیش از سه ماه قبل از لاج باشه دیگه پرینت نمیخواد ولی اگه کوتاه مدت باشه پرینت میخواد ....
    مرسی وحید جان
    نمی دونم حساب بلند مدته یا نه، ولی افتتاح حساب 2006 بوده و گردش و اعتبار حساب حدود 9 میلیارد تومان هستش، balance سه ماهش هم حدود 100 میلیون هستش به نظرت اینا بازم پرینت می خوان ؟؟؟ یعنی اونقدر احمق هستن که با این اعتبار حساب بازم پرینت می خوان!!!؟؟؟ بابا پرینت حساب 100 صفحه میشه که!!!!!!!!! >

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

مرسی وحید جان
    نمی دونم حساب بلند مدته یا نه، ولی افتتاح حساب 2006 بوده و گردش و اعتبار حساب حدود 9 میلیارد تومان هستش، balance سه ماهش هم حدود 100 میلیون هستش به نظرت اینا بازم پرینت می خوان ؟؟؟ یعنی اونقدر احمق هستن که با این اعتبار حساب بازم پرینت می خوان!!!؟؟؟ بابا پرینت حساب 100 صفحه میشه که!!!!!!!!! >
    پرینت رو فقط واسه اون سه ماه مونده به لاج میخوان که از کف کمتر نشده باشه ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR
    پرینت رو فقط واسه اون سه ماه مونده به لاج میخوان که از کف کمتر نشده باشه ....
    به نظرتون حالا چه کار کنم برم پرینت رو از الان بگیریم تا پروندم رو بررسی نکردن بهشون بدم، یا اینکه وایسم ببینم که خودشون چی میگن ؟

Junior Member

چقدر استرس به خودت وارد میکنی!!!!!!!!!!!!
    دیگه واقعا چیزی نمونده.4-5 روز دیگه حتما باید جواب بدن.
    بیخودی کار اضافه انجام نده، من فکر نمیکنم وقتی بالانس 3 ماهشو نوشته دیگه پرینت بخواد.
    جاییش نوشته که توی این 3 ماه آخر پول زیر سقفی که لازم داری نیومده؟؟؟؟؟؟ فرق داره با قسمت بالانس.
    انقدر انرژی منفی به کارت نده ،اما واقعا اگه آسونه برات برو پرینت بگیر و بذار گوشه طاقچه ;D که اگه لازم شد همون روز ببری.
    مال من بلند مدت بود 2 ساله و زده توش از 2007/april/1 تا 2009/april/1 یعنی الان سررسیدش شده!! فقط همین استرس رو تو زندگی نداشتم که با این کارات به منم استرس دادی!!!!!!! >
    پس به من هم یه نفر نظر بده لطفا...

به نظرتون حالا چه کار کنم برم پرینت رو از الان بگیریم تا پروندم رو بررسی نکردن بهشون بدم، یا اینکه وایسم ببینم که خودشون چی میگن ؟
    علی جان،

فکر می کنم اول از همه بهتره نوع حساب رو مشخص کنی که بلند مدته یا کوتاه مدت... اگر بلند مدت باشه که اصلا" و ابدا" این نگرانی ها رو نداره !
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

نقل قول نوشته اصلی توسط pandora
    فقط همین استرس رو تو زندگی نداشتم که با این کارات به منم استرس دادی!!!!!!! >
    سلام
    ببخشید نمی خواستم جو رو متشنج کنم :-[ فقط چون این موضوع یک دفعه یادم اومد گفتم نکنه اینا الکی گیر بدن..
    من که بیخیالش شدم و منتظر میشم که ببینم اینا چی میگن، آخه کسی که ضامنم شده برادرم هست و اونم اونقدر سرش شلوغه که گفتم اول بپرسم ببینم اگه نیاز هست من برم دنبالش.
    حالا اگه اینا پرینت رو هم خواستن بهبم بگن من همون روز ببرم کارم رو سفارت خیلی عقب میاندازه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)