صفحه 1 از 32 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 320

موضوع: پزشکی در خارج از ایران

Junior Member

پیش فرض پزشکی در خارج از ایران

سلام به همگی
    من میخواستم بدونم با دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی در ایران میشه در رشته پزشکی خارج از کشور تحصیل کرد؟
    کدوم کشودها شانس بیشتری داره؟
    یه راهنمایی کلی میخواستم .مرسی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در خارج از ایران

راهنمایی کلی = بله

Junior Member

سلام.من رشته ام تجربیه و امسال سال دومیه که دارم کنکور میدم.پارسال کلا غیر مجاز شدم.امسال هم رتبم7000شد.اما بااین رتبه نمیشه پزشکی قبول شد.میگن ازطریق زیست یامامایی میشه رفت پزشکی.اومدم تحقیق که باسایت خوبتون آشناشدم.من میتونم کاردانی دامپزشکی قبول شم اما بااین چیزایی که ازش خوندم فکرکنم توایران نخونیش سنگینتره.بنظرتون مامایی بخونم بعد برم پزشکی یا باز1سال دیگه بمونم.الان همه میگن دامپزشکی واسه تو که 2ختری مناسب نیست.میگن دام پزشکی تو ایران یعنی سروکله زدن با دامهای بزرگ.مثل شتر نه سگ که تو دوست داری.میشه منو راهنمایی کنید؟شنیدم میگن میشه رفت خارج از ایران وباپول1سال پزشکی خوندوبعدانتقالی گرفت ایران ومثل بچه های سراسری رایگان خوند.میدونید هزینش چقدره؟شرایطش چطوره؟کمکم کنید لطفا.مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

در مورد تصمیم گیری من نمیتونم کمکت کنم.
    اما در مورد اون که بری خارج از ایران پزشکی شروع کنی به خوندن اولا پذیرش گرفتن پزشکی از خارج از ایران هم سختتر از ایران نباشه راحتتر نیست.
    و در ضمن بعد از اینکه 72 واحد پاس کردی اون طرف آب میتونی به دانشگاههای منطقه آزاد مثل کیش که هزینه اش حدود 7 الی 8 میلیون هر ترمی هست انتقالی بگیری.
    جهت اطلاعات بیشتر به وزارت میتونی تماس بگیری و یا با بخش پردیس دانشگاه پزشکی تهران یا شیراز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    در مورد تصمیم گیری من نمیتونم کمکت کنم.
    اما در مورد اون که بری خارج از ایران پزشکی شروع کنی به خوندن اولا پذیرش گرفتن پزشکی از خارج از ایران هم سختتر از ایران نباشه راحتتر نیست.
    و در ضمن بعد از اینکه 72 واحد پاس کردی اون طرف آب میتونی به دانشگاههای منطقه آزاد مثل کیش که هزینه اش حدود 7 الی 8 میلیون هر ترمی هست انتقالی بگیری.
    جهت اطلاعات بیشتر به وزارت میتونی تماس بگیری و یا با بخش پردیس دانشگاه پزشکی تهران یا شیراز
    ممنون که راهنماییم کردید.من پارسال که کنکور دادم رتبه ام شد28000اما امسال7000شدم..همه ی دبیرام میگن اصلا نمیشه پیش بینی کرد که سال بعد زیر2000بیاری و بتونی پزشکی قبول شی.میگن از28000به7000اومدن آسونه.امااز7000به1000نه!!!!من هم اصلا نمیتونم از فکر پزشکی بیرون بیام.میترسم رشته های دیگه برم و خوشم نیادو نیمه کاره رها کنم.برای بین الملل هم اقدام کردم.مدرک آیلتس هم دارم اما متاسفانه معدل کتبی دیپلمم14.46هست که بااین معدل نه میشه برای دانشگاه بین الملل اقدام کرد و نه میشه باهاش با لیسانس زیست یا مامایی برای پزشکی اقدام کرد چون اون هم متاسفانه شرط معدل داره.معدل کلم17.36هست اما کتبی مهمه.موندم با گذشته ی سیاه مردم چکار دارن اینا.شما نمیدونید که چطوری میشه توی دانشگاه از رشته های دیگه به پزشکی تغییر رشته داد؟اگه نمیشه بنظرتون بمونم آخرش میتونم پزشکی_هرجای ایران هم که باشه_قبول شم؟بازم ممنون که جواب سوالمو دادید.موفق باشید

Junior Member

جیب خالی، پز عالی! یه چند سالی هست میخوام پزشکی بخونم ولی یا رتبه اش جور نمیشه یا پولش. گوگل رو بالا و پایین کردم، ولی کلا داشگاها گرونن مثه هاپو! از وقتی هم که دلار شده ۴۰۰۰ تومن. . .
    با این اوضاع کسی تونسته پذیرش بگیره؟ یا مثلا یه راه حلی بذاره جلو پای من؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط khiar نمایش پست ها
    جیب خالی، پز عالی! یه چند سالی هست میخوام پزشکی بخونم ولی یا رتبه اش جور نمیشه یا پولش. گوگل رو بالا و پایین کردم، ولی کلا داشگاها گرونن مثه هاپو! از وقتی هم که دلار شده ۴۰۰۰ تومن. . .
    با این اوضاع کسی تونسته پذیرش بگیره؟ یا مثلا یه راه حلی بذاره جلو پای من؟
    کلا الان اوضاع خرابه.متاسفانه واسه رشته های پزشکی فاند هم نمیدن.مگر اینکه بری زبان ایتالیایی یاد بگیری و بری ایتالیا مجانی تحصیل کنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    کلا الان اوضاع خرابه.متاسفانه واسه رشته های پزشکی فاند هم نمیدن.مگر اینکه بری زبان ایتالیایی یاد بگیری و بری ایتالیا مجانی تحصیل کنی.
    دوست عزیز .قبول شدن امتحان پزشکی تو ابتالیا سخته

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarfe نمایش پست ها
    دوست عزیز .قبول شدن امتحان پزشکی تو ابتالیا سخته
    من فکر کنم که یه امتحان ورودی به زبان ایتالیایی برگزار میکنن و حتما باید شما تو علوم تجربی مثل زیست و شیمی درستون خوب باشه.

Junior Member

سلام من تو zheijian university, cilinical medicine قبول شدم . این همون بزشکی هس یا با medical sciene فرق داره؟

صفحه 1 از 32 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)