نقل قول نوشته اصلی توسط SepehrScience نمایش پست ها
شما یک بار دیگر متن پست بنده رو بخونید، بعد قضاوت کنید... بنده به هیچ عنوان عرض نکردم زیست شناسی مزخرفاته و این ساخته و پرداخته ذهن شماست... در ضمن به شما توصیه می کنم در استفاده از کلماتتون تجدید نظر بفرمائید. قتل آن مرحوم بزرگوار هم هیچ ربطی به اون برنامه نداشت و اگر هم داشت، بی فرهنگی مردم رو نباید بخاطر برنامه تلویزیونی دانست. آن را که حساب پاک است، از محاسبه چه باک است؟
بنده به سطح سوالات IMAT اشاره کردم، نه به جزئیات متفرقه از اون. گویا شما گمان می کنید تنها خودتان اطلاعات به روز دارید، برایتان فضائل اخلاقی رو آرزو می کنم.
دغدغه اصلی یک پزشک واقعی سلامت انسان هاست، حتی اگر جان خودش هم به خطر بیافتد یا به حقوقش نرسد. "اشباع شدگی" تنها بهانه ای کودکانه است، در قرن 21م تنها عامل موفقیت؛ دانش و توانایی فرد هست.
من از ادامه بحث با شما در اینجا معذورم، ضمن اینکه جنابعالی که اینقدر داعیه دار نظم تاپیک هستید، می توانستید در پ.خ اظهار فضل بنمائید!
شاد و تندرست باشید.

یک توضیح کوچلو لازمه و اینکه یک پزشک زمانی که جان خودش در خطر باشه وظیفه نجات انسانها در درجه دوم قرار میگیره. همیشه حفظ امنیت فردی در کار پزشکی در اولویت هست. لطفا شعارهای نادرست و ناآگاهانه ندید.