صفحه 22 از 32 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 320

موضوع: پزشکی در خارج از ایران

پیش فرض پاسخ : پزشکی در خارج از ایران

دوستان این درست هست که در کورس های انگلیسی رشته پزشکی در روسیه تنها تا سال سوم انگلیسی بدردمون میخوره و بعد از اون باید روسی رو در حد خوب بلد باشیم!منظورم دوره انترنی نیست جوری که من شنیدم مدت ها قبل از اون هم باید روسی رو یاد بگیریم و به همین خاطر این نوع کورس های در کشورهای روس زبان توصیه نمیشن؟!آیا این موضوع صحت داره؟!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوستان این درست هست که در کورس های انگلیسی رشته پزشکی در روسیه تنها تا سال سوم انگلیسی بدردمون میخوره و بعد از اون باید روسی رو در حد خوب بلد باشیم!منظورم دوره انترنی نیست جوری که من شنیدم مدت ها قبل از اون هم باید روسی رو یاد بگیریم و به همین خاطر این نوع کورس های در کشورهای روس زبان توصیه نمیشن؟!آیا این موضوع صحت داره؟!
    دوست عزیز این کاملا مشخص هست که اگه شما هرجای دنیا که زبان مردمش غیر انگلیسی هست به غیر از یک سری کشورهای پیشرفته مثل سوئد و نروژ بخواین درس بخونین حتما به یادگیری زبان مردم اون کشور نیاز پیدا خواهید کرد. دلیلش هم کاملا معلومه چون شما وقتی کارتون تو کلینیک شروع بشه اکثر مردم به خصوص اونهایی که سن و سال بالاتری دارن و طبیعتا مراجعشون به مراکز درمانی بیشتر هست نمیتونن انگلیسی صحبت کنن. من خودم از همین الان شروع کردم به یادگیری ایتالیایی . هرچند زبان راحتی هست و کمتر از 1 سال میشه یادش گرفت ولی من میخوام از همین الان استارت یادگیریش رو هم بزنم. باز روسی که زبان سخت تری هست و زمان بیشتری میطلبه یادگیریش.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوست عزیز این کاملا مشخص هست که اگه شما هرجای دنیا که زبان مردمش غیر انگلیسی هست به غیر از یک سری کشورهای پیشرفته مثل سوئد و نروژ بخواین درس بخونین حتما به یادگیری زبان مردم اون کشور نیاز پیدا خواهید کرد. دلیلش هم کاملا معلومه چون شما وقتی کارتون تو کلینیک شروع بشه اکثر مردم به خصوص اونهایی که سن و سال بالاتری دارن و طبیعتا مراجعشون به مراکز درمانی بیشتر هست نمیتونن انگلیسی صحبت کنن. من خودم از همین الان شروع کردم به یادگیری ایتالیایی . هرچند زبان راحتی هست و کمتر از 1 سال میشه یادش گرفت ولی من میخوام از همین الان استارت یادگیریش رو هم بزنم. باز روسی که زبان سخت تری هست و زمان بیشتری میطلبه یادگیریش.
    سپاس از شما دوست گلم!
    دوستانی که در اروپا هستن کسی در مورد کشور بلغارستان و کلا اعتبار مدارکش در زیرشاخه های پزشکی چیزی میدونه؟!اینکه ارزش سرمایه گذاری برای رشته های پزشکی رو داره یا نه؟!و از نظر وزارت بهداشت ارزشیابی مدارکش به چه صورت هست؟!
    واقعا ممنون میشم دوستان کمک کنن!

اوکی خب تا اینجا که در مورد دانشگاه پزشکی Varna تحقیق کردم مثل اینکه شهریه ها در بلغارستان برای زیرشاخه های پزشکی کلا بالاس!
    الان شهریه 2013/2014 رو زده 8000 یورو که میتونه به احتساب بعضی موارد حتی بیشتر هم بشه!این لینک خود دانشگاه هست برای اطلاعات شهریه:
    http://mu-varna.bg/EN/Pages/results....tuition%20fees
    اینم لینک هزینه ها در شهر وارنا:
    http://www.numbeo.com/cost-of-living...ayCurrency=USD
    اصولا بجز چند کشور مشخص هرجا شهریه دانشگاهش بالاس هزینه زندگی خوبه و هرجا هزینه های زندگی سر به فلک میکشه شهریه معقول یا کلا رایگان!کلا با آوردن اسم رشته های پزشکی دنیا بی رحم میشه!:دی

دوستان کسی میدونه تفاوت شرکت در آزمون های USMLE برای دانشجویان خارج از کشور با دانشجویان داخل چی هست؟!
    اینکه میگن در دانشگاه های خارج میشه از سال اول آزمون داد و به مرور پاس کرد به چه معناس؟!مگه نباید بعد از اتمام تحصیل و با در دست داشتن مدرک شرکت کرد؟!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

دوستان کسی میدونه تفاوت شرکت در آزمون های USMLE برای دانشجویان خارج از کشور با دانشجویان داخل چی هست؟!
    اینکه میگن در دانشگاه های خارج میشه از سال اول آزمون داد و به مرور پاس کرد به چه معناس؟!مگه نباید بعد از اتمام تحصیل و با در دست داشتن مدرک شرکت کرد؟!
    خیر نیازی به مدرک نیست

to be eligible for Step 1, Step 2 CK, and Step 2 CS, a medical school student must have completed at least two years of medical school.

منتها ایران تا بعد از طرح هیچی به شما نمیده که بدید به اونا برای اثبات پزشک بودنتون!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سپاس از شما دوست گلم!
    دوستانی که در اروپا هستن کسی در مورد کشور بلغارستان و کلا اعتبار مدارکش در زیرشاخه های پزشکی چیزی میدونه؟!اینکه ارزش سرمایه گذاری برای رشته های پزشکی رو داره یا نه؟!و از نظر وزارت بهداشت ارزشیابی مدارکش به چه صورت هست؟!
    واقعا ممنون میشم دوستان کمک کنن!
    بلغارستان که کلا هیچ کدوم از دانشگاههاش مدارکش ارزشیابی نمیشن توسط وزارت بهداشت. ولی تو اروپا مشکلی نداره مدرکش چون بالاخره جزئی از اتحادیه اروپا هست با اینکه هنوز وارد حوزه شنگن نشده.

دوستان این چنتا دانشگاه دولتی مالزی که تایید هستن برای دوره عمومی فقط به مالایی ها پذیرش میدن؟!یعنی یه خارجی نمیتونه اقدام کنه؟!واقعا ممنون میشم دوستان کمک کنن!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

دوستان این چنتا دانشگاه دولتی مالزی که تایید هستن برای دوره عمومی فقط به مالایی ها پذیرش میدن؟!یعنی یه خارجی نمیتونه اقدام کنه؟!واقعا ممنون میشم دوستان کمک کنن!
    نه نمیدن و زبانشونم مالایی هست. کلا پزشکی یعین قبول مشقت های فراواااااان برای پذیرش/ زندگی/ کار و خیلی چیزای دیگه.

سلام!
    دوستان من یه سری سوال بدجور ذهنمو درگیر کرده اگه عزیزان بتونن کمک کنن واقعا ممنون میشم:
    1-اگر کسی مدرکش از دانشگاهی باشه که غیرمعتبر هست مثلا در حال حاضر یکی از دانشگاه های چین!ولی USMLE هارو بتونه پاس کنه آیا مدرکش ارزشیابی میشه؟یا چون دانشگاه دوره عمومی مورد تایید نبوده بازم فاقد ارزشیابی هست مدرکش؟!
    2-کسی که مدرک MBBS داره مثلا از چین برای گذروندن USMLE ها چه تفاوتی با کسی که مدرک M.D داره میکنه؟!آیا هردو یه تعداد واحد باید مجدد در آمریکا پاس کنن؟!یا مثلا اونی که M.D هست دیگه نیازی نیست 2سال برگرده دانشگاه؟!
    کلا اگه کسی این قضیه USMLE هارو یه توضیح اجمالی بده واقعا ممنونش میشم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)