صفحه 10 از 32 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 320

موضوع: پزشکی در خارج از ایران

پیش فرض پاسخ : پزشکی در خارج از ایران

سلام.
    من هم میخوام خارج از کشور پزشکی بخونم!
    راستش تا سالی 50 60 میلیون بیشتر نمیتونم هزینه کنم!. بهترین کشور با این شرایط به نظرتون کدومه؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshte_j نمایش پست ها
    سلام.
    من هم میخوام خارج از کشور پزشکی بخونم!
    راستش تا سالی 50 60 میلیون بیشتر نمیتونم هزینه کنم!. بهترین کشور با این شرایط به نظرتون کدومه؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    من بهتون مجارستان رو پیشنهاد میکنم. هم با جیبتون جور درمیاد هزینه هاش و هم این که راحت پذیرش میده و داخل اتحادیه اروپاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    من بهتون مجارستان رو پیشنهاد میکنم. هم با جیبتون جور درمیاد هزینه هاش و هم این که راحت پذیرش میده و داخل اتحادیه اروپاست.
    ممنون من خودم هم به مجارستان فکر کردم. و با چن نفر که اونجا درس میخون صحبت کردم. هزینه مجارستان تقریبا دوبرابر این میشه یعنی سالی 110 میلیون تومن تازه اگه دلار گرون تر نشه!
    جای دیگه که کیفیت خوبیم داشته باشه مد نظرتون نیست؟؟؟

من به شما چین رو پیشنهاد میدم
    هم هزینه هاش پایینه هم دانشگاه هاش رنکیگش خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط javad04 نمایش پست ها
    من به شما چین رو پیشنهاد میدم
    هم هزینه هاش پایینه هم دانشگاه هاش رنکیگش خوبه

خوب من شنیدم چین توی پزشکی زیاد قوی نیست! و روسیه بهتر از چینه! و اینکه خوب باید زبون چینی یاد بگیری که این خودش یه کاره سخته!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshte_j نمایش پست ها
    خوب من شنیدم چین توی پزشکی زیاد قوی نیست! و روسیه بهتر از چینه! و اینکه خوب باید زبون چینی یاد بگیری که این خودش یه کاره سخته!
    نه نیازی به یادگیری زبان چینی نیست. کلاس ها به انگلیسی برگزار میشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medical-rudn

من هم می خواستم بپرسم ولی دانشگاه های چین مورد تایید ایران هست؟ چین توی سایت وزارت بهداشت اسمی از چین برده نشده

Junior Member

دوستان
    در ایتالیا 6 دانشگاه bari,napeli,rome torvergata, rome lasapienza, milano ,pavia دوره 6 ساله پزشکی MD کاملا به زبان انگلیسی و مورد تایید وزارت بهداشت برگزار می کنند, شهریه بسته به درامد خانواده بین 400 تا 3600 یورو در سال که معمولا برای ایرانی ها 500 یا 600 یورو بیشتر نمیشه و در صورت گذراندن حد نصاب دروس در هر سال کمک هزینه ای معادل 2500 تا 5500 یورو در سال به دانشجو تعلق می گیره , شرط پذیرش فقط داشتن دیپلم و پیش دانشگاهی 12 ساله و قبولی در کنکور 60 سوالی کتبی IMAT از دروس زیست شناسی و شیمی و ریاضی و فیزیک و سوالات استدلالی و هوش هستش که این کنکور 25 فروردین (15 april) در اکثر کشورها از جمله امارات بحرین قطر و قبرس برگزار میشه که در صورت قبولی برای گرفتن ویزا باید مدرک زبان انگلیسی به سفارت ارائه داد این فرصت از این نظر قابل تامله که هیچ دانشگاه دیگری در اروپا پزشکی به زبان انگلیسی با چنین شهریه ناچیزی ارایه نمی ده و امسال اولین سالی هست که سفارت ایتالیا در ایران قبول کرده به متقاضیان این رشته ها ویزا بده چون تا قبل از این کسانی که با دیپلم و پیش دانشگاهی میخواستن در دانشگاههای ایتالیایی تحصیل کنند حتما باید مدرک زبان ایتالیایی میگرفتن برای اطلاعات بیشتر میتونید به وب سایت های زیر ویا وب سایت دانشگاه های ذکر شده مراجعه کنید در ضمن ثبت نامش احتمالا تا 1 ماه دیگه باشه و همچنین در صورت قبولی نیازی به ارائه مدرک زبان به خود دانشگاه نیست (فقط سفارت) ولی داشتن مدرک زبان انگلیسی به عنوان 5 نمره اضافی و معدل کل نیز بین 1 تا 5 نمره اضافی برای داوطلب محسوب میشه : www.universitaly.it www.medschool.it

Junior Member

به نظر من پزشکی خوندن در کشورهای غیر مهاجر پذیر پول و عمر دور ریختنه

دوستان من 27 ساله هستم لیسانسم مکانیک جامدات از تهران مرکز با معدل 16.44 گرفتم .بعد از سه سال امسال برای ارشد خوندم ولی متاسفانه خوب ندادم . حالا با توجه به شرایط ، میخواستم برای رشته مورد علاقه ام تخصص مغز و اعصاب اقدام کنم. با توجه به سنم نمیتونم در ایران برای کنکور بخونم . آیا من میتونم با توجه به تحصیلات کنونی ام، در دانشگاه های خوب مثل هاروارد فاند بگیرم و از اول پزشکی رو انجا بخونم ؟ هزینه نداشته باشه یا در حدی باشه که بشه با کار درآورد. در ضمن من توی سایت جان هاپکینز رفتم نفهمیدم پزشکی چی میشه . یه medicine داشت . لطفا راهنمایی کنید با تشکر . در ضمن از کجا بفهمم دانشگاه مورد تایید ایران است یا نه؟ و مشکل سربازی ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)