صفحه 13 از 32 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 320

موضوع: پزشکی در خارج از ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در خارج از ایران

میشه راهنمایی کنید چجوری میتونم برم دانشگاه بین الملل از الان ؟ خارج هم نرفتم نرفتم .
    سالی 15-20 مشکلی ندارم میتونم بدم . ولی الان یه پول قلمبه ندارم که بردارم برم یه کشور دیگه.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط R3SA نمایش پست ها
    میشه راهنمایی کنید چجوری میتونم برم دانشگاه بین الملل از الان ؟ خارج هم نرفتم نرفتم .
    سالی 15-20 مشکلی ندارم میتونم بدم . ولی الان یه پول قلمبه ندارم که بردارم برم یه کشور دیگه.
    واسه دانشگاه بین الملل باید کنکور سراسری شرکت کنید اگه رتبه مورد نظر اون دانشگاه رو بیارید پذیرفته میشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    واسه دانشگاه بین الملل باید کنکور سراسری شرکت کنید اگه رتبه مورد نظر اون دانشگاه رو بیارید پذیرفته میشید.
    معدل کتبی دیپلمم یه مقدار کمه . یه جا شنیده بودم معدل دیپلم و نمره ی 3 درس زیست و ریاضی و فیزیک باید بالای 16 باشه که برای مصاحبه دعوت شیم تو دانشگاه بین المللی بهشتی و تهران .
    من معدل کتبیم 15/75 هست و اون نمره هام هم 2 تاش 17 ولی یکیش 15 هست .
    کنکور سراسری امسال هم طبق روال هر سال ثبت نام کردم که اگه شد کنکور بدم.
    ولی مطمئنا با این فرصت کنم زیر 10 هزار نمیشم . نمیدونم چی میشه .

Junior Member

حالا بر فرض اگه رتبه بتونم 5 -6 هزار بیارم به نظرتون قبول شدنی هستم با این معدل خراب ؟
    ببخشید بابت پست های نا مربوط.

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط R3SA نمایش پست ها
    حالا بر فرض اگه رتبه بتونم 5 -6 هزار بیارم به نظرتون قبول شدنی هستم با این معدل خراب ؟
    ببخشید بابت پست های نا مربوط.
    حقیقتش اینطور که من شنیدم معدل چیزی نیست که بتونه مانع بشه. همونطور که میدونید هر کاری توی این مملکت با یه راه حل ساده به نام پول حل میشه. به عقیده من فعلا شما رو کنکور وقت بزارید مراحل بعدیش قابل حله.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eajj نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده راجع به ایتالیا اطلاعاتم کامله . بورس استانی هیچ ربطی به نمره زبان (!) شما و یا رزومه تون نداره بلکه فقط به درآمد شما بستگی داره که بچه های ایرانی تقریبا همه اون رو میگیرن و اگر شاملتون نشه هم تخفیف های شهریه که تقریبا شهریه دانشگاه رو براتون مجانی میکنه بدون هیچ رقابتی به ما ایرانی ها تعلق میگیره ، این ها رو دارم با اطمینان میگم چرا که چندین وقته دارم زبان ایتالیایی درس میدم و خیلی از شاگردام که با هم در ارتباط هستیم دارن اونجا میخونن . فقط عزیزی از من راجع به پزشکی در ایتالیا خوند و من چون راجع بهش اطلاعاتی نداشتم اومدم اینجا پرسیدم که ظاهرا کسی نمیدونه !
    این تایپیک رو به دقت بخون دوست من
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1557596
    ضمنا فنلاند هم فعلا تحصیل توی اکثر دانشگاهاش مجانیه ( پزشکیش رو نمیدونم ) اون تایپیک رو هم بخونید !
    دوست عزیز برای رشته پزشکی
    میتونین در 6 تا از ذانشگاه های ایتالیا به زبان انگلیسی با شهریه حدود 600 یورو در سال تحصیل کنید و حتی بورس کمک هزینه تحصیلی حدود 5000 یورو در سال بدون هیچ تعهدی از دولت ایتالیا بگیرید فقط کافیه که امتحان کتبی imat رو قبول شین که زیادم سخت نیس مدرک زبانم نمیخاد فقط به عنوان اکسترا پوینت محسوب میشه
    ویرایش توسط erfan1985 : April 30th, 2014 در ساعت 12:01 AM

Junior Member

با سلام
    متوجه نشدم یعنی تحصیل به زبان انگلیسی در رشته پزشکی در ایتالیا نیازی به مدرک زبان نیست؟؟؟
    سفارت هم مدرک زبان نمیخواد؟؟؟
    این امتحان imat رو قبول بشیم اون بورس 5000 تایی رو میدن یا باید مدارک درامد رو اماده کنیم؟؟
    این امتحان imat کی برگزار میشه؟؟در کدوم دانشگاه ها انگلیسی برگزار میکنن؟؟
    در پزشکی تحصیل به انگلیسی یا ایتالیایی فرقی ندارد(در مورد بورس و غیره)؟؟؟؟
    کی و چطور باید برای پذیرش و امتحان اقدام کنیم.؟؟؟
    کدوم شهر برای پزشکی از همه بهتره؟؟
    با تشکر خیلی خیلی فراوان

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط domenikan نمایش پست ها
    با سلام
    متوجه نشدم یعنی تحصیل به زبان انگلیسی در رشته پزشکی در ایتالیا نیازی به مدرک زبان نیست؟؟؟
    سفارت هم مدرک زبان نمیخواد؟؟؟
    این امتحان imat رو قبول بشیم اون بورس 5000 تایی رو میدن یا باید مدارک درامد رو اماده کنیم؟؟
    این امتحان imat کی برگزار میشه؟؟در کدوم دانشگاه ها انگلیسی برگزار میکنن؟؟
    در پزشکی تحصیل به انگلیسی یا ایتالیایی فرقی ندارد(در مورد بورس و غیره)؟؟؟؟
    کی و چطور باید برای پذیرش و امتحان اقدام کنیم.؟؟؟
    کدوم شهر برای پزشکی از همه بهتره؟؟
    با تشکر خیلی خیلی فراوان
    دوست عزیز من امسال در این امتحان شرکت کردم. فقط این رو بگم که رقابت خیلی شدید هست و حتی برای من که 2 سال در این رشته درس خوندم و لیسانس هم دارم خیلی سخت بود. این امتحان امسال در تاریخ 29 آپریل برگزار شد و این احتمال وجود داره که از سال دیگه سهمیه اعضای غیر اتحادیه اروپا کنسل بشه. در مورد بورس هم نمیشه گفت 100 درصد تعلق میگیره چون این دوره ها به انگلیسی هست و همه چیز به اداره بورس تو ایتالیا برمیگرده. سفارت ایتایا تو ایران هم هیچ اطلاعاتی در مورد این دوره نداده.

Junior Member

اگه امتحان زبان ایتالیایی رو در مدرسه قبول بشیم بعدش بخوایم پزشکی بخونیم با انگلیسی فرق داره در مدرک و بورسیه و زمان امتحان؟؟؟؟
    ایتالیایی بهتره یا انگلیسی؟؟؟
    چند سال پزسکی عمومی هست؟؟؟چند سال تخصص جراحی عمومی هست؟؟بهترین رشته برای تخصص چیه(از لحاظ درآمد وغیره)
    من دوست دارم جراح فلب یا مغز و اعصاب بشم چیکار کنم و کدام رشته رو در تخصص انتخاب کنم؟؟
    با تشکر

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط domenikan نمایش پست ها
    اگه امتحان زبان ایتالیایی رو در مدرسه قبول بشیم بعدش بخوایم پزشکی بخونیم با انگلیسی فرق داره در مدرک و بورسیه و زمان امتحان؟؟؟؟
    ایتالیایی بهتره یا انگلیسی؟؟؟
    چند سال پزسکی عمومی هست؟؟؟چند سال تخصص جراحی عمومی هست؟؟بهترین رشته برای تخصص چیه(از لحاظ درآمد وغیره)
    من دوست دارم جراح فلب یا مغز و اعصاب بشم چیکار کنم و کدام رشته رو در تخصص انتخاب کنم؟؟
    با تشکر
    دوست عزیز شما رشتتون چی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)