صفحه 15 از 32 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 320

موضوع: پزشکی در خارج از ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در خارج از ایران

واقعا پزشکی بهتره؟؟
    با توجه به سنم برم پزشکی خوبه؟؟
    در ایتالیا به زبان ایتایایی بخونم یا انگلیسی؟
    البته من میخوام به احتمال خیلی زیاد برگردم ایران
    ویرایش توسط domenikan : May 17th, 2014 در ساعت 12:51 PM

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط domenikan نمایش پست ها
    واقعا پزشکی بهتره؟؟
    پس در این صورت خیلی فرق نمیکنه در کدام کشور اسم دهن پر کنی و به چه زبانی بخونی!
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member

من فقط ایتالیا رو گفتم
    واقعا پزشکی بهتره؟؟
    میشه کامل جواب بدید.
    متشکرم

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

والا شما اگه میخوای برگردی ایران به نظر من کارت راحته
    ببین تو بازار کار ایران کدوم گرایش پرطرفدار تره ( چه سئوالیه معلومه زیبایی ! )
    و از طرف دیگه حتما مطمئن شو که وزارت بهداشت دانشگاه و رشته ایی که میخوای بخونی رو تایید مبکنه ... و گرنه نمیتونی توی ایران مشغول به کار شی
    وقتی هم که میخوایی برگردی خیلی فرق نمی کنه به چه زبونی بخونی ... هرجا که میتونی پذیرش بگیری
    ویرایش توسط erfan1985 : May 23rd, 2014 در ساعت 05:02 PM
    that which doesn't kill me can only make me stronger

Junior Member

پزشکی عمومی کارش در اروپا چطوریه
    تخصص پزشکی کارش در اروپا چطوریه
    دندان پزشکی کارش در اروپا چطوریه
    تخصص دندان کارش در اروپا چطوریه
    مهندسی کارش در اروپا چطوریه
    حالا چون من میخوام به احتمال 70 درصد برگردم کدوم رشته هم عالیه و هم درآمد داره تو ایران؟؟؟
    وقتی که تو ایتالیا (دانشگاه بلونیا یا میلان یا تورین) درسم تمام شد و اگه خواستم تو ایتالیا یا جاهای دیگه اروپا بمونم کدوم رشته عالیه و درآمد خیلی خوبی داره؟؟
    اگه بخوام بمونم کدوم زبان بهتره بخونم؟؟
    آیا ارزش داره اروپا بمونم؟؟؟
    من از این سه تا دانشگاهی که گفتم یکی رو انتخاب میکنم.
    دانشگاه ها برای رشته پزشکی و دندان رو وزارت علوم تایید میکنه یا وزارت بهداشت؟؟؟چطور باید بفهمم که مورد تایید و جزو دانشگاه ممتاز هست یا نه؟؟
    آیا به غیر از درسی که تو ایتالیا خوندیم باید در ایران دوره کارورزی هم باید بریم برای پزشکی و دندون؟؟؟چقدر طول میکشه؟؟

جواب سوالات رو می تونی بری وزارت بهداشت واقع در شهرک غرب پشت بیمارستان لاله خ ایران زمین طبقه ششم واحد ارزشیابی دانشگاه های خارج بگیری.برای ایتالیا فکر کنم درجه 2 حساب بشه که امتحان ایران و پره انترنی باید بگذرونی(درجه 1 سویس و انگلستان ). یک کتاب قطور است که اسم همه دانشگاه های مورد قبول در هر کشور توش هست در وزارتخانه کپی اونم همون جا می فروشه.بقیه سواالت هم از دوستان اروپایی باید بگیری ولی جواب های ساده ای ندارن.
    ویرایش توسط erfan1985 : May 25th, 2014 در ساعت 07:14 PM

Smile پاسخ : پزشکی در خارج از ایران

سلام دوستان عزیز.من تازه با این سایت اشنا شدم.ازتون کلی ممنون میشم اگه بتونید بمن کمک کنید.من دیپلم و پیش تجربی هستم.دیپلمم با معدل 16/91 و پیش هم 14/5.به شدت علاقه مند به پزشکی.قصد ادامه تحصیل رو یا توی روسیه یا بلاروس دارم.و وضعیت مالی متوسط دارم.سوالم ار شما اینه که ازبین این دوتا کشور کدوم بهتره؟از لحاظ امنیت و نوع برخورد و اعتبار مدرک و هزینه تحصیل و زندگی؟و اینکه دانشگاه حتما خوابگاه داشته باشه؟و سوال اخر اینکه بنظرتون بهتره تو این دوتا کشور به زبان انگلیسی بخونم یا روسی؟چون شنیدم که پزشکی و دندانپزشکی به زبان انگلیسی تو این کشور ها کیفیت ندارن..ممنون

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط parinaz1373 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.من تازه با این سایت اشنا شدم.ازتون کلی ممنون میشم اگه بتونید بمن کمک کنید.من دیپلم و پیش تجربی هستم.دیپلمم با معدل 16/91 و پیش هم 14/5.به شدت علاقه مند به پزشکی.قصد ادامه تحصیل رو یا توی روسیه یا بلاروس دارم.و وضعیت مالی متوسط دارم.سوالم ار شما اینه که ازبین این دوتا کشور کدوم بهتره؟از لحاظ امنیت و نوع برخورد و اعتبار مدرک و هزینه تحصیل و زندگی؟و اینکه دانشگاه حتما خوابگاه داشته باشه؟و سوال اخر اینکه بنظرتون بهتره تو این دوتا کشور به زبان انگلیسی بخونم یا روسی؟چون شنیدم که پزشکی و دندانپزشکی به زبان انگلیسی تو این کشور ها کیفیت ندارن..ممنون
    ببینید حقیقتش تحصیل توی این کشورها در رشته پزشکی یه نکته خیلی مهم داره و اون هم پول هست. اگه بتونید سالی بین 30 تا 40 میلیون خرج کنید به نظر من مشکلی نخواهید داشت ولی با این اوضاع ارزی به عقیده من باید پشتوانه مالی به اندازه کافی قوی داشته باشید که اگه یه وقت دلار وسطای درستون شد 4000 تومن مجبور نشید درستون رو ول کنید و برگردید. اتفاقی که واسه خیلی از بچه ها افتاد و متاسفانه مجبور شدن برگردن. پس با تامل انتخاب کنید.

مرسی از پاسختون.ینی به نظرتون تو کشورای هند یا چین بهتره؟اونجاها هم همین اوضاعو داره؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط parinaz1373 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون.ینی به نظرتون تو کشورای هند یا چین بهتره؟اونجاها هم همین اوضاعو داره؟
    هزینه ها تو کشورهای آسیایی طبعا کمتر هست. بخصوص هند که ارزون تر از جاهای دیگه هست. ولی فکر کنم که هزینه اون هم تا سالی 20 میلیون باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)