صفحه 21 از 32 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 320

موضوع: پزشکی در خارج از ایران

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

پیش فرض پاسخ : پزشکی در خارج از ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    شما داری سالی 300 میلیون خرج کنید؟ اگه دارید یا علی !
    البته بازم باید ذکر بشه این مبلغ داره برای لیسنانس پزشکی هزینه میشه نه دکترا.
    من در یک فروم خواندم که برای کانادا بود میگفت مردم وقتی این کسانی که روی مدارک اونها نوشته شده MBBS رو میبینند نمیدونن الان اینا دکتر هستن یا نیستن!!!! اصلن به نظرم یه سیستم مسخره ایه این MBS یعنی امریکا/کانادا/فرانسه/روسیه/و..... کشورهای دیگه نمیفهمن و طول دوره پزشکی همون 7 سال هست. و واقعا درسه نه اینکه همشو بکنن زبان و تاریخ! و طب سنتی!!!!! فقط انگلستان و هند و چنی میفهمند!

دوستان کورس های انگلیسی برای پزشکی تو روسیه برگذار میشه؟یا انحصارا روسی هستن؟!
    بعد میخواستم بدونم مدرک روسیه بر مبنای MBBS هستش یا M.D؟ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن!

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوستان کورس های انگلیسی برای پزشکی تو روسیه برگذار میشه؟یا انحصارا روسی هستن؟!
    بعد میخواستم بدونم مدرک روسیه بر مبنای MBBS هستش یا M.D؟ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن!
    بله برگذار میشه هم انگلیسی هم روسی که برای کورس انگلیسی نیازی به گذروندن پاتفک نیست.
    الان بعید بدونم برای امسال فرصت مونده باشه. برای کورس انگلیسی .
    روسیه مثلِ بشر بر مبنای همون سیستم جهانیMD مدرک صادر میکنه . مورد تایید ایران هم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    بله برگذار میشه هم انگلیسی هم روسی که برای کورس انگلیسی نیازی به گذروندن پاتفک نیست.
    الان بعید بدونم برای امسال فرصت مونده باشه. برای کورس انگلیسی .
    روسیه مثلِ بشر بر مبنای همون سیستم جهانیMD مدرک صادر میکنه . مورد تایید ایران هم هست.
    کلا ما دونفر دل پری از MBBS داریم :دی
    دوست خوبم مطمئنی کورس انگلیسی پاتفک نداره؟چون من شنیدم علاوه بر پاتفک در انتها یه آزمون هم داره از دروس پایه که در کورس روسی این آزمون وجود نداره و دانشجو بصورت مستقیم وارد دانشگاه میشه!بعد اینکه دانشگاه های روسیه امکان گرفتن خوابگاه دارن؟!

Banned
    رشته و دانشگاه

کلا ما دونفر دل پری از MBBS داریم :دی
    دوست خوبم مطمئنی کورس انگلیسی پاتفک نداره؟چون من شنیدم علاوه بر پاتفک در انتها یه آزمون هم داره از دروس پایه که در کورس روسی این آزمون وجود نداره و دانشجو بصورت مستقیم وارد دانشگاه میشه!بعد اینکه دانشگاه های روسیه امکان گرفتن خوابگاه دارن؟!
    چون یه کار مسخره ایه ! برو توی فروم های انگلیسی زبان ببین چه خبره!!!!!! تا ترم آخر تاریخ و طب سنتی درس میدن توش! کل بافت شناسی و اناتومی و بیماری های داخلی و خیلی مباحث دیگرو تبدیل به یک سرفصل کردند! و...... قراره بعدا با این مدارک طبابت بشه جون مردم که مسخره بازی نیست.
    بله توی سایتاشون نوشته نیازی نیست به پاتفک برای دوره انگلیسی.
    آزمون هم بله هم دوره روسی داره هم انگلیسی. ولی خب راحته خیلی کم پیش مید کسی رد بشه.
    بله امکانات خوابگاهی هم دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    چون یه کار مسخره ایه ! برو توی فروم های انگلیسی زبان ببین چه خبره!!!!!! تا ترم آخر تاریخ و طب سنتی درس میدن توش! کل بافت شناسی و اناتومی و بیماری های داخلی و خیلی مباحث دیگرو تبدیل به یک سرفصل کردند! و...... قراره بعدا با این مدارک طبابت بشه جون مردم که مسخره بازی نیست.
    بله توی سایتاشون نوشته نیازی نیست به پاتفک برای دوره انگلیسی.
    آزمون هم بله هم دوره روسی داره هم انگلیسی. ولی خب راحته خیلی کم پیش مید کسی رد بشه.
    بله امکانات خوابگاهی هم دارند.
    با این جمله ت یه چندسالی به امید به زندگیم اضافه کردییدونه ای!با این شرایط روسیه یه گزینه قابل فکر شد!بخصوص مدرک بر پایه M.D!
    خب معلومه حسابی کروکلوم های MBBS رو تطبیق دادی بشخصه اصلا فکرشو نمیکردم از سرفصل ها تا این اندازه زده باشن!
    بچه ها کسی فروم انگلیسی زبان در مورد انواع پذیرش های پزشکی سراغ نداره؟لینکشو بده ممنونش میشم!(دوست دارم بدونم با این اوصاف اون افرادی که از آمریکای شمالی میرن چین چه ایده ای تو ذهنشون دارن که همچین ریسکی رو قبول میکنن بخصوص پزشکی که با توجه به طول دوره ش واقعا ادم باید یه انتخاب معقول انجام بده عمر خودشو بیخود و بی جهت خدای نکرده تلف نکنه اونم با این شرایط ارزشیابی مدارک)

با این جمله ت یه چندسالی به امید به زندگیم اضافه کردییدونه ای!با این شرایط روسیه یه گزینه قابل فکر شد!بخصوص مدرک بر پایه M.D!
    خب معلومه حسابی کروکلوم های MBBS رو تطبیق دادی بشخصه اصلا فکرشو نمیکردم از سرفصل ها تا این اندازه زده باشن!
    بچه ها کسی فروم انگلیسی زبان در مورد انواع پذیرش های پزشکی سراغ نداره؟لینکشو بده ممنونش میشم!(دوست دارم بدونم با این اوصاف اون افرادی که از آمریکای شمالی میرن چین چه ایده ای تو ذهنشون دارن که همچین ریسکی رو قبول میکنن بخصوص پزشکی که با توجه به طول دوره ش واقعا ادم باید یه انتخاب معقول انجام بده عمر خودشو بیخود و بی جهت خدای نکرده تلف نکنه اونم با این شرایط ارزشیابی مدارک)
    راستی یه سوالی ذهنمو درگیر کرده!دوستان مدرک پزشکی روسیه هم در کل اتحادیه اروپا معتبره؟یا بدلیل شرایط خاص این کشور در اتحادیه اعتبارش مشروط هست و باید آزمون های ارزشیابی داده بشه؟!(مثلا کسی که از جمهوری چک مدرک گرفته باشه میدونم در کل حوزه شنگن بدون ازمون میتونه مشغول به کار بشه ولی چون روسیه عضو شنگن نیست این قضیه برام سوال شده؟!)

Banned
    رشته و دانشگاه

بله اما باید مصاحبه ای که در دانشگاه سنت پیترزبورگ هست قبول بشید!
    خود همون آمریکایی و اروپایی ها هم میگن ایسترن یوروپ! بهترین گزینه هست بعد از کارائیب برای پزشکی!
    من تطبیق ندادم وزارت بهداشت تطبیق داده.
    نمیدونم اونا باید از خودشون پرسیده بشه. به هر حال هرکسی برنامه/توان/هدف/بنیه مالی/ و ..... خاص خودشو داره. برای اونا هیچ فرقی نداره کجا و چی بخونن منتها گول میخورن وقتی میبینن نوشته با مدرک از چین یا هرجا شما واجد شرایط امتحان میشید! در حالی که شما از دانشگاه آزاد پشت رودخانه علی آباد سفلی هم مدرک بگیر میتونی امتحاناتو شرکت کنی! اونا شرایط ارزشیابیشون مثل سیستم ما نیست و کامل فرق میکنه وضعیتشون. در ضمن اینکه کسی بخواد برنامشو این قرار بده که خب به جهنم که ایران قبول نمیکنه من میرم آمریکا تخصص قبول میشم خیلی ساده باورانست. امتحانی به اون سطح رو همینجوری بگی قبولم توش خوبه اون ولی خب یک درصد فقط یک درصد بگذارید قبول نشید دیگه هیچی به هیچ پول و عمر بر باد فنا رفته!!!بالاخره یه گزینه آخر به نام تایید بودن توسط کشور اصلی خودت هم باید همیشه وجود داشته باشه. مخصوصا برای رشته پزشکی.

Junior Member

این سیستم mbbsمال پزشکی آمریکا وکاناداست یا مال انگلیسه؟
    من الان دارم ترم7پرستاری دانشگاه آزاد رو می خونم تا حالا هم معدل 6ترم گذشتم 19.34شده:من سال 94 با لیسانس پرستاری :نیازی به گرفت اون لیسانسی که گفتید برای پزشکی نیازه دارم یانه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mossayeb نمایش پست ها
    این سیستم mbbsمال پزشکی آمریکا وکاناداست یا مال انگلیسه؟
    من الان دارم ترم7پرستاری دانشگاه آزاد رو می خونم تا حالا هم معدل 6ترم گذشتم 19.34شده:من سال 94 با لیسانس پرستاری :نیازی به گرفت اون لیسانسی که گفتید برای پزشکی نیازه دارم یانه؟
    دوست عزیز مبنای مدارک پزشکی در بریتانیا MBBS هست و در آمریکا M.D این یعنی شما با مدرک انگلیس برای ورود به بازار کار آمریکای شمالی دچار مشکلاتی میشید!
    خب شما باید سرفصل دروس دوره کارشناسیتون رو با سرفصل های دوره های مشابه و مورد نیاز در آمریکا تطبیق بدید اصلا به همین خاطر هست که تاکید میکنن از همون کشورها لیسانس علوم پایه بگیرید که بعدا در ارزشیابی مدارک دچار مشکل نشید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)