صفحه 3 از 32 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 320

موضوع: پزشکی در خارج از ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در خارج از ایران

خیلی ممنون از پاسخ های و erfan1985 و Jasmineiii
    که خیلی راه گشا بود.من نمی تونم توی فروم زیاد چیزی بفهمم چون انگار همه دارن از دکترا برای ادامه تحصیل می پرسن ! من توی این سایت http://www.behdasht.gov.ir/index.asp...1&pageid=11041
    دانشگاه های مورد تاییدو دیدم ولی برای بعضیا نوشته از سال 2010 غیر معتبره! خوب یعنی اینا قدیمیه! پس نکنه برم یکجا بعد یهو غیر معتبرش کنن !مثلا ارمنستان که خیلی هارو دیدم درس می خونن! دانشگاه های آمریکا هم ننوشته !
    فکر کنم اگه بتونم شهریه و مثلا آیلس دانشگاه هارو ببینم اون موقع انتخاب ها مشخص می شه و مناسبشو می شه پیدا کرد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط linda009 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ های و erfan1985 و Jasmineiii
    که خیلی راه گشا بود.من نمی تونم توی فروم زیاد چیزی بفهمم چون انگار همه دارن از دکترا برای ادامه تحصیل می پرسن ! من توی این سایت http://www.behdasht.gov.ir/index.asp...1&pageid=11041
    دانشگاه های مورد تاییدو دیدم ولی برای بعضیا نوشته از سال 2010 غیر معتبره! خوب یعنی اینا قدیمیه! پس نکنه برم یکجا بعد یهو غیر معتبرش کنن !مثلا ارمنستان که خیلی هارو دیدم درس می خونن! دانشگاه های آمریکا هم ننوشته !
    فکر کنم اگه بتونم شهریه و مثلا آیلس دانشگاه هارو ببینم اون موقع انتخاب ها مشخص می شه و مناسبشو می شه پیدا کرد...
    خواهش...خب اونایی که قبل از اعلام وزارت بهداشت یا علوم ارمنستان درس میخوندن براشون مشکلی پیش نمیاد...این برای کسایی هست که میخوان تازه اقدام کنن.

Junior Member

من خودم بعد ۶ماه بررسی همه ی کشور ها به این نتیجه رسیدم چین جای مناسبیه .از نظر سطح علمی.ویزا.پزیرش.هزینه و حتی طرز برخورد مردم با ایرانی ها. خودم هم اونجا رفتم حتی دیدم

Banned

واقعا چین خیلی عالیه ما فقط میخواهیم جایی بریم که اسمش گنده باشه مثل انگلیس یا امریکا ولی چین سطع علمیش خیلی خوبه و هزینه هاشم پایینه من خودم میخوام برم اونجا استاداشون امریکایی هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javad2 نمایش پست ها
    واقعا چین خیلی عالیه ما فقط میخواهیم جایی بریم که اسمش گنده باشه مثل انگلیس یا امریکا ولی چین سطع علمیش خیلی خوبه و هزینه هاشم پایینه من خودم میخوام برم اونجا استاداشون امریکایی هست
    دوست خوبم به عنوانه بردار بزرگترت که الان دارم دکترا می‌خونم تو چین بهت میگم،هیچ وقت احساساتی‌ با مسائل برخورد نکن.شمای که هنوز نمیتونی‌ یه ارتباط ساده با دانشگاه برقرار کنی‌(طبقه گفته‌ خودت در فروم چین)،از کجا فهمیدی سطح دانشگاههای چین خیلی‌ بالاست؟دوم اینکه آمریکا و کانادا گنده هستن عزیز،منو شما که نتونستیم بریم قرار نیست اونایی که رفتنو بگیم بیخودی گندش کردن.سوم این که تو چین به شدت مشکله زبان انگلیسی‌ دارن،من خودم الان با استادم به سختی ارتباط برقرار می‌کنم.شمای که میخوای پزشکی‌ بخونی‌،تاحالا با خودت فک کردی تمام اون دروس تخصصی پزشکیو اونم با سطح زبان این اساتیدی که من دارم اینجا میبینم چطوری میخوای بفهمی؟اساس کار چین برای دانشجوهای خارجی‌ هستش.حالا شما به من بگو چطوری میخوای خودت بشینی‌ سر از کتابهای پزشکی‌ در بیاری؟این چیزی که دارم بهت میگم من از نزدیک اینجا دارم میبینم.امیدوارم حالا متوجه شده باشی‌ چرا آمریکا آمریکاست چرا چین چینه.

Junior Member

آها یه چیز دیگه گفتی‌ چین هزینه‌اش پائینه؟خوب بگو ببینم هزینه‌اش چقدره؟شما غیر شهریه دانشگاه باید ماهی‌ ۱۰۰۰ یوان معادله ۶۰۰ هزار تومن پول خوابگاه بپردازی اینو با هزینهٔ زندگیت که ماهی‌ حداقل ۱۵۰۰-۲۰۰۰ یوان هست جم کن میبینی‌ که اینجا در کمترین حالت با هزینهٔ خوابگاه ۱۵۰۰۰۰۰ تومن هزینه خواهی‌ داشت(در ماه).حالا ماهی‌ یک میلیون ۵۰۰ هزار تومن واسه شما پین؟تازه من اینی که گفتم یعنی‌ مس بنده از تو دانشگاه تکون نخوری.در مورد پزشکی‌ که نمیدونم ولی‌ مطمئنم سالیانه شهریتون نباید کمتر از ۳۰۰۰۰ یوان باشه که می‌شه ۱۸میلیون تومن

Junior Member

دوست عزیز amir1361
    استادایی که تو جین پزشکی تدریس میکنن همه در امریکا درس خوندن و انگیلیسیه اونا از خود یه امریکایی قوی تره .من خودم در دانشگاه zheijiang رفتم و دیدم و۲ نفر از دوستام سال ۵ پزشکی هستن اونجا و خیلی راضی اند . حالا از نظر قیمت. اگه شما میگی برای مثال شهریه دانشگاه ۱۸ میلونه
    امریکا ۱۲۰ میلیونه و هزینه زندگی نسبت به امریکا خیلی پایین تره.شایید شما دانشگاه خوبی انتخاب نکردین .چین هم دانشاه عالی مثل zheijiang .fudan ,,, داره هم دانشگاه بد داره . الان در zheijiang و fudan از امریکا . کانادا وکشورهای اروپایی تعداد بالایی مشغول به تحصیل هستن.

Banned

اقا امیر اولا من چند ماه تحقیق کردم که دارم میگم چین خوبه دوما هزینه ی تحصیل پزشکی در چین با خوابگاه سالیانه میشه حدود 4000دلار که اگر دلار 3000هم باشه کلا میشه 12میلیون نه18میلیون

Junior Member

نه بیشتر از اینه

Junior Member

اقا امیر اولا من چند ماه تحقیق کردم که دارم میگم چین خوبه دوما هزینه ی تحصیل پزشکی در چین با خوابگاه سالیانه میشه حدود 4000دلار که اگر دلار 3000هم باشه کلا میشه 12میلیون نه18میلیون
    4000 تا ؟؟؟ بیمه...ویزا...هزینه زندگی...کتاب ...کلا من حساب کردم...حداقل 8000 دلار شهرهایی کوچیک...10000 به بالا برای شهرهای بزرگتر...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)