صفحه 4 از 32 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 320

موضوع: پزشکی در خارج از ایران

Banned

پیش فرض پاسخ : پزشکی در خارج از ایران

فقط هزینه ی خوابگاه و شهریه درسال میشه4000تا

Junior Member

نه بیشتره شما خیلی کم گفتی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javad2 نمایش پست ها
    اقا امیر اولا من چند ماه تحقیق کردم که دارم میگم چین خوبه دوما هزینه ی تحصیل پزشکی در چین با خوابگاه سالیانه میشه حدود 4000دلار که اگر دلار 3000هم باشه کلا میشه 12میلیون نه18میلیون
    آقا جواد می‌شه بگی‌ از کجاها تحقیق کردی؟مارم در جریان بذار.آخه عزیز دل برادر من خودم بهت گفتم که الان اینجا هستم،این نرخی که شما داری میگیو حداقل ۲ یا ۳ برابرش کن.بلد نیستی‌ بری تو سایتهای دانشگاه؟آخه شهریه فودن ۷۵۰۰۰ یوان،دانشگاه بنده هوست شهریش ۴۲۰۰۰ یوان.خوب ۴۲۰۰۰ یوان+۹۰۰۰ یوان پول خوابگاه=۵۱۰۰۰ یوان*۶۰۰ می‌شه فقط شهریئو خوابگاه بالای ۳۰ میلیون تومن غیر تمام هزارو یک هزینه‌ای که در ماه داری.آخه چرا وقتی‌ از چیزی اطلاع نداری میای اینجا یه حرفیو میزانی‌ که با زندگی‌ ملت بازی کنی‌؟لیست تمام دانشگاها و شهریشونو که بچها تو فروم چین بهت دادن.کدومشون شهریه پایین ۳۰ هزار یوان؟غیر خوابگاه که بین ۹۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ یوان در ماه.حالا فقط به من بگو چطوری حساب کردی ۱۲ میلیون؟وقت مارم بیشتر از این نگیر

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

ماسفانه خیلی از دوستانی که ایران هستند نمیخوان خیلی از واقعیت ها رو در مورد تحصیل رشته های پزشکی تو خارج از ایران درک کنند. دوستان تا شما نیاید خارج از ایران زندگی نکنید نمیتونید با اطمینان کامل در مورد هزینه های تحصیل اینجا اظهار نظر کنید. متاسفانه بارها تو این فروم واسه من پیش اومده که طرف حتی نظر من رو که دارم 3 سال تو این رشته خارج از کشور درس میخونم رد میکنه به خاظر اینکه تو فلان سایت فلان رقم داده شده. فقط میخوام به دوستانی که میخوان بیان خارج از ایران تو رشته های پزشکی تحصیل کنند یه چیزی رو رک و راست بگم.دوستان اگه واقعا استطاعت مالی کافی ندارید قید تحصیل این رشته تو خارج رو بزنین. واقعا تو وضعیت کنونی ارز و تحریم ها شرایط اصلا مناسب نیست. خواهشا فکر نکنید که میتونید با مقدار محدودی پول با یه سری امیدهای واهی بیان خارج از ایران تو این رشته ها تحصیل کنید رشته های پزشکی تو تموم دنیا رشته های فوق العاده گرونی هستن و باید بدونید که کوچکترین کمک هزینه ای از طرف هیچ دانشگاهی تو دنیا واسه این رشته ها تعلق نمیگیره. پس تا زمانی که از جیبتون مطمئن نیستید اصلا اقدام نکنید.

Banned

من همینطوری از خودم نگفتم 4000دلار میشه از چند نفر پرسیدم که گفتن حدودا4000دلار حالا یا بیشتر یا کمتر.اصلا ما تسلیم

Junior Member

سلام دوستان. من فوق لیسانس دارم . میخوام برای پزشکی اقدام کنم چه مدارکی نیاز داره؟ کسی میدونه توی امریکا چقدر هزینه تحصیلش در سال میشه؟ ممنون میشم از راهنماییتون

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط fygy نمایش پست ها
    سلام دوستان. من فوق لیسانس دارم . میخوام برای پزشکی اقدام کنم چه مدارکی نیاز داره؟ کسی میدونه توی امریکا چقدر هزینه تحصیلش در سال میشه؟ ممنون میشم از راهنماییتون
    دوست عزیز کاش پست های قبلی رو تو همین انجمن مطالعه میکردید. به سوالات مشابه به کرات پاسخ داده شده. همونطور که قبلا من و بقیه بچه ها اشاره کردیم اقدارم برای رشته هی پزشکی تو آمریکا پروسه ای زمان بر و پر هزینه هست و در بیشتر مواقع به بنبست میخوره. به نظر من قید تحصیل در آمریکا تو این رشته رو بزنید و به جاهای دیگه فکر کنید.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون . کدوم کشورها بهتره برای اقدام کردن؟

Junior Member

ممنونم . چه کشورایی رو شما پیشنهاد میکنید؟ اون امتحانی که قبل از اپلای کردن باید داد چطوریه؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط fygy نمایش پست ها
    ممنونم . چه کشورایی رو شما پیشنهاد میکنید؟ اون امتحانی که قبل از اپلای کردن باید داد چطوریه؟
    با این شرایط ارزی من فیلیپین و هند و مالزی و چین رو پیشنهاد میکنم. البته بستگی به خودتون داره که چقدر میخوتید هزینه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)