صفحه 7 از 32 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 320

موضوع: پزشکی در خارج از ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در خارج از ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarfe نمایش پست ها
    بله هند دانشگاه خوبی داره ولی زندگی اونجا سخته.در کل چین بهتره و استادای پزشکی انگلیسی خوب صحبت می کنند.کسی کمک خواست بمن بگه

محمد جان مدیر این فروم هم جوابتو داد،اینجا جای دلالی نیست.با قوانین فروم نمی‌خونه.پس از اون تیپ آدمایی نباش که من تاحالا ۱۰۰ مورد دیدم،میگن خوب ما که داریم میریم بذار یه تبلیغی بکنیم یه پولی‌ به جیب بزنیم.هدفت چیه از این که میگی‌ بچها به تو پیغام بدن؟بچها اگه بخوان می‌رن تو فروم مربوطه چک می‌کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1361 نمایش پست ها
    بین دوست خوبم انقد اینجارو با اطلاعات ناقصت شلوغ نکن،دوستان اگه به کامنتهای این دلال سر بزنید می‌بینید که گفت بود من می‌خوام برمzhejiang ،حالا چطوری سر از fudan در آورد من نمی‌دونم.حالا بگذریم،من می‌خوام بگم دوستان از این آدم‌های تما زیاد هستن،حواستو نو جم کنید.من الان ۶ ساله خارجم.از این جور آدما خیلی‌ دیدم.میان میگن دوستان فلان جا خیلی‌ توپه،اگه خواستین بیاین به من پیغام بدین.کشورای دیگه به درد بخور نیست.اگه بیاین فروم چین و کامنتای این آقا رو ملاحظه کنید می‌بینید که گفت می‌خوام برم دانشگاهzhejiang ولی‌ حالا می‌بینید چطوری حرفشو عوض می‌کنه.این نشون دهنده‌ی چیه؟
    شما که نمیدونی چه خبره بی احترامی نکن.من اول zhejiang ثبت نام کردم و fudan چون ielts میخواد نکردم.ایران اومدم ielts امتحان دادم وfudan هم ثبت نام کردم قبول شدم.من اینجا فقط اومدم بگم خیلی ها از چین بد میگن چون دانشگاهای خوبشو نرفتن.دوستان ثبت نام این دانشگاه ها اسون .بعضی ها ielts میخوان 5.5 به بالا.و معدل 17 بالا دانشگاه های خوب البته.دانشگاهای پایین تر حتی 13-14 هم میشه قبول شید.حالا هر دانشگاهی یخوایین میتونید تو سایت خوذش ثبت نام کنید البته باید پول براشون حواله کنید .بسته به دانشگاه بین 200 تا 400 تومن.فقط سعی کنید بهترین دانشگاه هارو انتخاب کنید تا استاداش مشکل زبان نداشته باشنhttp://mbbs.cucas.edu.cn/mbbschina/ این سایتم اطلاعات بدی نداره در مورد دانشگاه های پزشکی چین(هزینه . شهر .امکانات .سال تحصیل....) خودتون مثل من جستجو کنید به نتیجه میرسید . در ضمن اقای امیر محترم اگه من میخواستم بیام دلال بازی کنم این اطلاعت نمیدادم.apply کردن تو چین بسیار راحته .شما که دانشگاه بدی رفتی یااقل فقط در مورد دانشگاه خودت نطر بده .این دانشگاهای خوب بی دلیل محکوم نکن وقتی حتی یک بارم نذاشتن پاتو توش بذاری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1361 نمایش پست ها
    محمد جان مدیر این فروم هم جوابتو داد،اینجا جای دلالی نیست.با قوانین فروم نمی‌خونه.پس از اون تیپ آدمایی نباش که من تاحالا ۱۰۰ مورد دیدم،میگن خوب ما که داریم میریم بذار یه تبلیغی بکنیم یه پولی‌ به جیب بزنیم.هدفت چیه از این که میگی‌ بچها به تو پیغام بدن؟بچها اگه بخوان می‌رن تو فروم مربوطه چک می‌کنم
    من گفتم می خوام فقط کمک کنم .همینجا هم هر کمکی خواستین میکنم بدون هیچ چشم داشتی تا دانشگاه اشتباهی مثل این اقا نرین و یه عمر پشیمون باشید.و به دانشگاه بقیه حسادت بورزید.

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد دارم برای پزشکی رومانی اقدام کنم
    اما چند تا سوال
    مهلت ثبت نام سال تحصیلی 2013-2014 تموم شده ؟
    بعد من برام مهم نیست که پزشکیش مورد تایید ایران نیست چون اگه برم قصد برگشت به ایران رو ندارم احتمالا همون رومانی بمونم ولی خب سوال این که من پزشکی رو اونجا بخونم راحت می تونم برای رومانی اقامت دائم بگیرم ؟
    کیفیت دانشگاهاش چطور هست ؟
    و این که من سالی 30 تومن می تونم هزینه کنم عاقلانه است برم ؟ یعنی کم نمیارم ؟
    موسسه معتبر ارسال دانشجو به رومانی تو تهران میشناسین ؟

کلا با این شرایط من به جز آسیا کجا رو پیشنهاد می دین برای پزشکی؟
    ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط emadg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد دارم برای پزشکی رومانی اقدام کنم
    اما چند تا سوال
    مهلت ثبت نام سال تحصیلی 2013-2014 تموم شده ؟
    بعد من برام مهم نیست که پزشکیش مورد تایید ایران نیست چون اگه برم قصد برگشت به ایران رو ندارم احتمالا همون رومانی بمونم ولی خب سوال این که من پزشکی رو اونجا بخونم راحت می تونم برای رومانی اقامت دائم بگیرم ؟
    کیفیت دانشگاهاش چطور هست ؟
    و این که من سالی 30 تومن می تونم هزینه کنم عاقلانه است برم ؟ یعنی کم نمیارم ؟
    موسسه معتبر ارسال دانشجو به رومانی تو تهران میشناسین ؟

کلا با این شرایط من به جز آسیا کجا رو پیشنهاد می دین برای پزشکی؟
    سلام بابا آخه رومانی هم شد کشور که میخوای اقامتش رو بگیری. بخدا همون ایران خودمون بهتر از کشورهایی مثل رومانی هست. در ضمن هزینه تحصیل و زندگی تو رومانی فکر کنم رو هم سالی 15000 دلار باشه . حالا خودتون باز میتونید تصمیم بگیرید که آیا رومانی ارزش خرج کردن همچین پولی رو داره یا نه؟
    در ضمن اگه میخوای تو کشورهای خوب اروپایی تحصیل کنی کم کمش سالی 100 میلیون تومان رو در نظر بگیر. اگه واقعا نمیتونی پول زیاد خرج کنی بهتر به کشورهای اروپایی فکر نکنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام بابا آخه رومانی هم شد کشور که میخوای اقامتش رو بگیری. بخدا همون ایران خودمون بهتر از کشورهایی مثل رومانی هست. در ضمن هزینه تحصیل و زندگی تو رومانی فکر کنم رو هم سالی 15000 دلار باشه . حالا خودتون باز میتونید تصمیم بگیرید که آیا رومانی ارزش خرج کردن همچین پولی رو داره یا نه؟
    در ضمن اگه میخوای تو کشورهای خوب اروپایی تحصیل کنی کم کمش سالی 100 میلیون تومان رو در نظر بگیر. اگه واقعا نمیتونی پول زیاد خرج کنی بهتر به کشورهای اروپایی فکر نکنی.
    دوست عزیز چرا رومانی خوب نیست ؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط emadg نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا رومانی خوب نیست ؟
    این کشور از اوضاع اقتصادی مناسبی برخوردار نیست و خیلی از شهروندان خود رومانی به کشورهای دیگر اروپایی برای کار و زندگی مهاجرت میکنن. هنوز به صورت کامل عضو اتحادیه اروپا نیست. و مدرکش هم خیلی در اروپا معتبر نیست. به نظر من ارزش نداره پولت رو تو رومانی هدر بدی.

Junior Member

خب شما کجا رو پیشنهاد می کنین ؟
    من به دلایلی نمی تونم دیگه ایران بمونم

با هزینه سالی حدود 30 تومن کجا برم ؟ پزشکی یا پیراپزشکی
    کاش یه موسسه خوب بود تو تهران می رفتم مشاوره

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    این کشور از اوضاع اقتصادی مناسبی برخوردار نیست و خیلی از شهروندان خود رومانی به کشورهای دیگر اروپایی برای کار و زندگی مهاجرت میکنن. هنوز به صورت کامل عضو اتحادیه اروپا نیست. و مدرکش هم خیلی در اروپا معتبر نیست. به نظر من ارزش نداره پولت رو تو رومانی هدر بدی.
    من تایید نمیکنم حرف شما رو.
    پزشکان و دندانپزشکان از رومانی در سطح فنلاند و سوئد پر هستند و دارند کار میکنند مدرکشون هم خوب قبوله.
    کشور ضعیفی هست اما بعدش میشه با همون مدرک در کل اتحادیه اروپا کار کرد.

Junior Member

ممنون دوست عزیز
    به نظر شما با هزینه سالی 30 تومن میشه رفت ؟
    و این که کار دانشجویی هم میشه گرفت ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)