صفحه 8 از 32 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 320

موضوع: پزشکی در خارج از ایران

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پزشکی در خارج از ایران

هزینه رو میل بزنید دانشگاه.
    http://www.umfcluj.ro/index.php/en/e...cinadentara-uk
    کار دانشجویی هم تا زبان اون کشور رو خوب یاد نگیرید خیلی سخت پیدا خواهید کرد اون هم در کشوری مثل رومانی که همه ی مردمش پلاس شده اند توی اتحادیه اروپا.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    من تایید نمیکنم حرف شما رو.
    پزشکان و دندانپزشکان از رومانی در سطح فنلاند و سوئد پر هستند و دارند کار میکنند مدرکشون هم خوب قبوله.
    کشور ضعیفی هست اما بعدش میشه با همون مدرک در کل اتحادیه اروپا کار کرد.
    نه دوست عزیز همچین چیزی نیست. من نمیدونم شما کجا درس میخونید. ولی مدارک کشورهای ضعیفی مثل رومانی و بلغارستان و کرواسی و صربستان و.... در کشورهای خوب اتحادیه به سختی ترزش یابی میشه. کلا این کشورها از سطح آموزشی خوبی برخوردار نیستند.

Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز همچین چیزی نیست. من نمیدونم شما کجا درس میخونید. ولی مدارک کشورهای ضعیفی مثل رومانی و بلغارستان و کرواسی و صربستان و.... در کشورهای خوب اتحادیه به سختی ترزش یابی میشه. کلا این کشورها از سطح آموزشی خوبی برخوردار نیستند.
    منظور از به سختی یعنی چی؟؟؟
    من مسکو هستم.
    طبق قانون اروپا تمامی مدارک تحصیلی کشورهای اتحادیه ی اروپا در کل اتحادیه مورد تایید میباشد.
    شما از رومانی مدرک رو بردار برو فنلاند بدون امتحان میتونی بری سر کار (طبق قانون 6 ماه بدون حتی اجازه ی کار)
    این که قوی هست یا ضعیف اصلا مهم نیست.مهم اینه که مدارکشون مورد تایید هست و مردمش دارند از این مورد استفاده میکنند.این مورد را شخصا چندین مورد در فنلاند و سوئد دیدم.

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    منظور از به سختی یعنی چی؟؟؟
    من مسکو هستم.
    طبق قانون اروپا تمامی مدارک تحصیلی کشورهای اتحادیه ی اروپا در کل اتحادیه مورد تایید میباشد.
    شما از رومانی مدرک رو بردار برو فنلاند بدون امتحان میتونی بری سر کار (طبق قانون 6 ماه بدون حتی اجازه ی کار)
    این که قوی هست یا ضعیف اصلا مهم نیست.مهم اینه که مدارکشون مورد تایید هست و مردمش دارند از این مورد استفاده میکنند.این مورد را شخصا چندین مورد در فنلاند و سوئد دیدم.
    فقط این رو در مورد المان میدونم که شما اگه پزشک باشید و شهروند اتحادیه اروپا اگه بخواین واسه مدت زمان زیاد تو المان کار کنید باید سابقه زیادی داشته باشید. منتهی اگه شهروند اتحادیه اروپا نباشید به این راحتی ها بهتون اجازه کار نمیدن.

Apdentist آواتار ها

فقط این رو در مورد المان میدونم که شما اگه پزشک باشید و شهروند اتحادیه اروپا اگه بخواین واسه مدت زمان زیاد تو المان کار کنید باید سابقه زیادی داشته باشید. منتهی اگه شهروند اتحادیه اروپا نباشید به این راحتی ها بهتون اجازه کار نمیدن.
    فقط مخصوص آلمان نیست و کل اتحادیه ی اروپا قانون یکسانی دارند در مورد شرایط کاری و مدارک تحصیلی.

سلام دوستان،لطفاً راهنمایی کنید چون من خودم رشتم برق هست و هیچی از پزشکی نمیدونم...
    برادر کوچکتر من قصد داره برای پزشکی برای یکی از سه کشور دانمارک نروژ فنلاند اقدام کند،امسال پیش دانشگاهی است و معدل کل سه سال دبیرستانش هم بالای ۱۹ بوده است.
    کسی میدونه هزینه تحصیل تو این سه کشور در رشته پزشکی چقدر است و اصولاً در این سه کشور رشته پزشکی به چه نحوی است(لیسانس یا مستقیماً دکترا)و زبان تدریس انگلیسی است یا به زبان خود این کشورها...
    (البته هزینه زندگی رو میدونم چون خودم هم برای ارشد اقدام کرده ام)

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    سلام دوستان،لطفاً راهنمایی کنید چون من خودم رشتم برق هست و هیچی از پزشکی نمیدونم...
    برادر کوچکتر من قصد داره برای پزشکی برای یکی از سه کشور دانمارک نروژ فنلاند اقدام کند،امسال پیش دانشگاهی است و معدل کل سه سال دبیرستانش هم بالای ۱۹ بوده است.
    کسی میدونه هزینه تحصیل تو این سه کشور در رشته پزشکی چقدر است و اصولاً در این سه کشور رشته پزشکی به چه نحوی است(لیسانس یا مستقیماً دکترا)و زبان تدریس انگلیسی است یا به زبان خود این کشورها...
    (البته هزینه زندگی رو میدونم چون خودم هم برای ارشد اقدام کرده ام)
    امکان تحصیل در رشته پزشکی در این 3 کشور فقط برای اتباع اتحادیه اروپا امکان پذیر هست و اتباع ایرانی نمیتونن در این رشته تحصیل کنند تو این کشورها.

ممنون از پاسخگوییتون؛به نظرتون برای چه کشوری تو زمینه پزشکی میشه اقدام کرد که مثل این کشورها برای آیندش خوب باشه؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگوییتون؛به نظرتون برای چه کشوری تو زمینه پزشکی میشه اقدام کرد که مثل این کشورها برای آیندش خوب باشه؟
    اگه از من میشنوی همون ایران دنشگاه بین الملل بخونه همون پولی رو که میخواد تو اروپا خرج کنه تو دانشگاه بین الملل ایران خرج کنه تو خود ایران هم بعدش میتونه مشغول به کار بشه و خوب همونطور که میدونید الان وضع پزشکها تو ایران توپه . نه مالیات میدن نه اینکه هزینه های دیگه دارن. و پول پارو میکنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پول پارو كردن مال پزشكهاي نسل گذشته بود، نه الان كه بايد دنبال يه لقمه نون دويد. ما جزو نسلي هستيم كه از يه ديگ غذا به ته دگش هم نرسيديم. با اين مسخره بازيهاي طرح و امتحان تخصص و ضريب K، اگه كسي مي تونه بره از اول جاي ديگه اي بخونه و همونجا هم زندگي كنه براي چي وقتش رو اينجا تلف كنه؟ اينجا اگه عمومي رو هم ببتوني تو شهر خودت بخوني بايد چندين سال دربدر طرح عمومي و تخصص باشي. در ضمن اگه بخواي عمومي بموني از نظر مقام اجتماعي از بقال سر كوچه پايين تري. كي براي يه مريضي مي ره پيش عمومي؟ همه دنبال پزشك متخصص و فوق تخصصند. دست تو دست زياده و كار با درآمد خوب پيدا كردن سخته. درآمد خوب بخواي بايد پاشي بري دهات كوره كار كني. خلاصه اين كه به نظر من كسي كه مي تونه بره بايد بره.
    اگه از من میشنوی همون ایران دنشگاه بین الملل بخونه همون پولی رو که میخواد تو اروپا خرج کنه تو دانشگاه بین الملل ایران خرج کنه تو خود ایران هم بعدش میتونه مشغول به کار بشه و خوب همونطور که میدونید الان وضع پزشکها تو ایران توپه . نه مالیات میدن نه اینکه هزینه های دیگه دارن. و پول پارو میکنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)