صفحه 70 از 70 نخستنخست ... 206061626364656667686970
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 692 , از مجموع 692

موضوع: سؤالات در مورد Reclearence را در این تاپیک دنبال نمائید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات در مورد Reclearence را در این تاپیک دنبال نمائید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanmetal نمایش پست ها
    تاریخ مصاحبه : 30 جولای
    دریافت ایمیل وی ار هپی: 8 دسامبر
    ارسال پاسپورت ها: 2 ماه بعد
    اتفاق پیش اومده: ویزایF2صادر شده ولی پاسپورت خودم بدون ویزا با برگه زرد برگشت خورد.
    در جواب ایمیل گفتند : under processing
    به واشنگتن زنگ زدم گفتند شماره پاسپورتت تو سیستم نیست. از دوبی پیگیری کن.
    نکات:
    ای 20 جدید گرفتم و برای پیکاپ با پاسپورتا فرستادم .البته سویس تغییر نکرد
    پاسپورتم هم انقضاش تموم شد دوتا پاسپورتو فرستادم.
    رشته: حساس
    خب وقتی deferral I20 میگیری سریعاً باید به سفارت اطلاع بدی. نکته خیلی مهمیه و قابل توجه بقیه

Junior Member Nobile آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤالات در مورد Reclearence را در این تاپیک دنبال نمائید.

سلام دوستان. با توجه به اینکه این تاپیک یک ساله که آپدیت نشده میشه نتیجه گرفت که کیسهایی که ریکلیرنس میخورن تو این مدت کم بودند.
    بهرحال اگه هنوز کسی هست که این اتفاق افتاده باشه براش، خیلی ممنون میشم که بیاد اینجا و راجع به کیسش صحبت کنه... لااقل میفهمیم تنها نیستیم.

من دانشجوی ریترنینگ هستم (دانشجوی دکترای مهندسی عمران). پارسال اواخر سپتامبر 2017 تو فرانکفورت مصاحبه دادم. یه ماه بعدش کیسم کلیر شد پاسپورتم رو فرستادم سفارت که ویزامو بگیرم (بدلیل اشتباه پست پاسپورتم یک ماه دیرتر رسید سفارت اما هنوز برای پیکاپ وقت داشتم) زمانی که منتظر بودم تا پاسپورتم با ویزا برگرده دیدم خیلی دیر شد و من پروازم یه هفته دیگه اش بود، ایمیل زدم سفارت و اونا گفتند ویزات آماده نیست چون یه فرمان جدید ترامپ effective شده دوباره کیست رو فرستادیم برای administrative processing. (با جستجو فهمیدم منظورشون همون نسخه جدید تراول بن بود که از 8 دسامبر2017 effective شده بود) بعدش هم برام سوالات (راجع به سفرهای خارجه 15 سال اخیر، اکانتهای شبکه های اجتماعی و...) ارسال شد و جواب دادم ... و الان 7 ماهه که از اون موقع منتظرم.

ترم جدیدم دو هفته است که شروع شده و باید آمریکا باشم هر جه زودتر، اما کیسم توی CEAC اصلا وضعیتش آپدیت نمیشه (از هفت ماه پیش که جواب سوالا رو فرستادم).

کسی مورد مشابهی سراغ داره که جزییاتشو در اختیار ما هم بذاره ... ببینیم آخرش چی میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)