صفحه 2 از 70 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 692

موضوع: سؤالات در مورد Reclearence را در این تاپیک دنبال نمائید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات در مورد Reclearence را در این تاپیک دنبال نمائید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi747
    بچه ها حتما مطئن شید بعد بیاید امروز سه نفر را ری کلیر باید بکنند یکی از اونا منم خیلی این وضع افتضاحه
    من به mehdi 747 پیغام خصوصی دادم ازش چند تا سوال در مورد زمان انقضای کلیرنس و رشته و غیره پرسیدم در جواب بهم گفت من اونو با یک نفر دیگه اشتباه گرفتم!!!
    دوستان بنظر منبع خبر تایید نمی شه. مدیران محترم فروم لطفا پیگیری بفرمایید. خداییش دیگه تحمل استرس اضافی نداریم.

Barcelona
    Guest

بابا شما چه زود استرس ميگيرتتون. شرايط Reclear فكر كنم به اين دليل پيش مياد كه Officer موقع مصاحبه به يه سري چيزا دقت نكرده. من دو نفر رو مي شناسم شرايطشون رو اينجا مي نويسم بلكه استرستون كم شه:
    1- يكي از بچه ها پارسال رفته بود سفارت. فاميليش يكم مشكل داشت. سفارت دقت نكرده بود. عصر همون روز مصاحبه به گوشيش زنگ زدن كه شما تشابه اسمي دارين پاشين بياين دوباره مصاحبه. اگه بر مي گشت ايران و كاراش پيش مي رفت ميشد reclear
    2- يكي از دوستام 2 سال پيش May رفت قبرس. بعد clear شد. رفت pick up و بهش ويزا ندادن. و بعد از چند وقت دوباره clear شد و الان آمريكاس. دليلش رو مستقيم بهش نگفتن ولي الان كه نگاه مي كنم مي بينم كه اسمش يكم تابلو بود.
    3- اين رو مطمئن نيستم ولي يه زن و شوهر مثكه امسال تو روزاي مختلف براي مصاحبه رفته بودن كه بهشون گفتن بايد reclear بشين

ApplyAbroad Champion

ظاهرا تا اونجا نرويد معلوم نمي شه reclear مي خواد يا نه ... من به بابام گفته بودم از آفيسر بپرسه كه پرونده همسرم reclear مي خواد يا آماده است ... آفيسر جواب داده سوال سختي پرسيديد .. ما وقتي شماره رو توي سايت اعلام مي كنيم يعني از نظر ما كار تمومه .. ولي وقتي شخص مياد اينجا ما يه سري بررسي ديگه انجام مي ديم كه معلوم مي كنه reclearance لازمه يا نه .. براي همين تا شخص براي Pick up نياد اين موضوع مشخص نمي شه
    ( اونايي كه قبل از pick p مشخص مي شه كه reclear بايد بشند خودشون ايميل مي زنن و شماره رو از توي سايت بر مي دارند )

Junior Member

یعنی چی منبع خبر تیید نمی شه؟
    من از اعضای فرومم و همه من را می شناسن مپه خلم تازه ARS هم اینجاست اون هم تایید می کنه
    من رشتم مطالعات علم تکنولو.ی است اون دو نفر مکانیک هستند

Senior Member saheb آواتار ها

بچه ها من صاحب هستم که این را ایجاد کردم اما چون ار لب تاب بچه ه استفاده کردم به اسم ایشون اومئ اونی که ری کلیر شد منم صاحب رشته مطالعات علم تکنولو.ی
    HAPPINESS

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    بچه ها من صاحب هستم که این را ایجاد کردم اما چون ار لب تاب بچه ه استفاده کردم به اسم ایشون اومئ اونی که ری کلیر شد منم صاحب رشته مطالعات علم تکنولو.ی
    اميدوارم كه زودتر ري كلير بشيد و مشكلتون حل بشه.

ميشه لطف كنيد سوالات قبلي را در مورد شرايطتون جواب بدين. آيا راهي وجود داره كه قبل از پيك آپ بشه فهميد كه ري كليرنس لازمه يا نه؟ من چون به ترم بهار ديفر كردم اگه شماره ام اعلام شه نميتونم بلافاصله پيك آپ كنم چون مدت انقضاي ويزام ميگذره. بايد صبر كنم يك يا دو ماه بعد برم پيك آپ ولي با اين اوضاع اگه آدم بدونه كه ري كلير لازمه زودتر ميره پيك آپ تا لااقل به ترم بعد برسه. عجب داستاني شده اين ويزا، خدا به هممون كمك كنه.

Senior Member saheb آواتار ها

من وقتی وارد سفارت شدم دیدم داره اون آقا تپله به یکی از بچه ها مدام می گه من متاسفم بعد که اون یکی آفیسر خواست به من پاسپورتم را بدهد گفت dont give her passprt
    and then i rezlied that i have to b recleared

when he told me that i am to sorry i was realy baffled he told me what is ur idea

i told: i have to respecty!!!
    --- why respect????????????
    ---
    caz i have no other chise
    -
    do u want us to reclear u agai or u want to close ur case
    - no resume it again
    -- wih the same subject and university!!!!

yes

ok i am sorrry...
    here i interuupted her plz no more explanation
    -- ok so chec k our website for new clearance with new expiration date

به همین سادگی با زندگی من بازی شد
    من از کارم استعفا داده بودم
    پرواز مستقیم به نیویروک داشتم
    از همه خداحافظی کرده بودم و.........

واقعا دارم دیوانه می شم!!!!
    HAPPINESS

Junior Member

قضیه رکلیر 3 نفر کاملا درسته. یکی از دوستان ما که 27 می با ما قبرس بود و الان رفته برای پیک اپ تایید کرده.
    از قرار رشته یکی دوتاشونم مکانیک بوده.

saeede83
    Guest

صاحب جان واقعا متاسفم. مخصوصا این شرایط برای شما خیلی سخته. ان شااله که به زودی دوباره کلیر بشی. می شه لطف کنی و شرایط اون دو نفر دیگه رو هم بگی

Barcelona
    Guest

عجب بدبختي شده ها. پس با اين حساب بايد US رو بي خيال شيم.عجب گيري كرديما. مگه مكانيك چي داره؟ ما 7 ساله داريم مكانيك مي خونيم همش يه سري فرمول بي سر و ته هستش. اين ديگه چه مريضي ايه. انواع ساديسم رو من ديدم. ولي هيچكدوم تو اين دسته طبقه بندي نميشن. . اول شماره رو اعلام مي كنن بعد مي گن reclear. هميشه واسه US رفتن سوژه هست. . من فكر كنم يه سري از اين بچه هايي كه ميرن deport شن. 8) . شايدم مثلا يه روز تو آمريكا بگيرنشون از آمريكا بندازن بيرون.
    سوال: فقط قبرس reclear داره يا همه ي سفارتا اين طورين؟
    سوال دوم: چقدر احتمال داره مخصوصا اين كار و كرده باشن؟ مثلا طرف مست كرده شماره اعلام كرده. يامثلا اون پشت نشستن الكي واسه خنده شماره اعلام كرده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)