صفحه 3 از 70 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 692

موضوع: سؤالات در مورد Reclearence را در این تاپیک دنبال نمائید.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : سؤالات در مورد Reclearence را در این تاپیک دنبال نمائید.

درود
    صاحب جان واقعاً متاسفم، شما که زمینه کار تحقیقاتی تون که علوم انسانی هستش.
    هیچ توضیحی در مورد علت جریان ندادند؟
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Junior Member

سلام

این پدیده کلئر شدن دوباره مثل اینکه داره زیاد میشه. من خودم تا حالا 3 مرتبه رفتم سفارت در لفکسیا و به من هم گفتن دوباره باید کلئر بشی. دفعه اولی که به من گفت باید باز کلئر بشی فکر کنم کمتر از 1 ماه شد, دفعه دوم بعد از 1 ماه شد که من رو کلئر کردن, و وقتی رفتم اونجا به من گفت که متاسفانه هفته قبل 1 سری اطلاعات به واشنگتن دادن که ما فعلا نمیتونیم ویزا رو برات چاپ کنیم و 1 کلئر دیگه لازم داری. من اون مگه خیلی عصبانی شدم چون برا دفعه سوم بود که این اتفاق داشت میفتد و گفتم میخوام با سفیر صحبت کنم, خلاصه با معاون سفیر صحبت کردم و حتی من گفت که خودش زنگ میزنه واشنگتن و فایل من رو دنبال میکنه حتی کارت خودشو هم داد به من و گفت به من زنگ بزن. بعد تو 20-I من نگاه کرد و گفت ظرف 2 هفته یا 3 هفته قول میدم که درست بشه و با نامه late arrival میتونم برم سفارت، که تا حالا که 4 ماه میگذره هنوز خبری نشده. به نظر من 1 دلیل از موارد که ممکن هست منجر به این پرسه بشه این هست که اسم شما 1 جوری چند قسمتی باشه یا عربی باشه حتی اسامی پاکستانی و افغانی هم.

دلیل دیگه هم ممکن هست به دانشگاه ربط داشته باشه و اینکه دیگه دانشگاه و استاد شما نخواد شما رو بگیره چون اینها در آخرین لحظه من فکر کنم باز با دانشگاه چک میکنن. بنابراین اگر میخواید برید برا pick up حداقل با استاد و دانشگاه حتما چک کنید. اگر استاد ok داد و رفتید باز گفتن 1 کلئر جدید لازم هست بدونید که بعد شانس بودید.

من دفعه اول که اینطوری شد کلی ناراحت شدم ولی خوب حالا دیگه برام عادی شده. میدونم چه احساسی دارید. ولی خوب انشاالله که زود کلئر بشید. حتما با دانشگاه تماس بگیرید و مسئله رو مطرح کنید.

این داستان reclear فقط مال قبرس هست یا ترکیه و دوبی هم کسی شنیده این قصه رو داشته باشند؟

Senior Member

to 2007masoud :

آخه اکثر اسمهای ما عربی هست و فامیلها هم چند قسمتی. اگر این طور باشه واقعا مسخره هست که...

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    من وقتی وارد سفارت شدم دیدم داره اون آقا تپله به یکی از بچه ها مدام می گه من متاسفم بعد که اون یکی آفیسر خواست به من پاسپورتم را بدهد گفت dont give her passprt
    and then i rezlied that i have to b recleared

when he told me that i am to sorry i was realy baffled he told me what is ur idea

i told: i have to respecty!!!
    --- why respect????????????
    ---
    caz i have no other chise
    -
    do u want us to reclear u agai or u want to close ur case
    - no resume it again
    -- wih the same subject and university!!!!

yes

ok i am sorrry...
    here i interuupted her plz no more explanation
    -- ok so chec k our website for new clearance with new expiration date

به همین سادگی با زندگی من بازی شد
    من از کارم استعفا داده بودم
    پرواز مستقیم به نیویروک داشتم
    از همه خداحافظی کرده بودم و.........

واقعا دارم دیوانه می شم!!!!
    واقعاً متاسفم. من وقتی برای مصاحبه می رفتم هم شنیدم که دو سه نفر هم همون موقع ها (اوایل آگوست) این بلا سرشون اومده بوده. واقعاً که عجیبه و ناراحت کننده.
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

کسی مثال نقضی سراغ داره که طرف اسم و فامیل عربیه و چند بخشی و .... نداشته اما ریکلیر نیاز داشته؟؟
    من فکر کنم به دلیل این موضوع باشه- اونا خب تو همین چند ماه تاخیر مگه این چیزا رو چک نمیکنند؟؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

تو رو خدا دوستان دیگه هو بیان بگن اگه این مشکل تو ترکیه یا دبی داشتن ما تکلیفمونو بدونیم اینقدر خود زنی نکنیم واسی رفتن به قبرس لعنتی.من درام وقت بگیرم برم اونجا لااقل اگه مشکل ادامه داره برم یه جای دیگه
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

دوستان. هیچکدام از شما به این نکته توجه نکرده اید : قرار هست این ترم نگذارند دانشجوهای ایرانی برن امریکا (به خاطر انتخاباتشان است یا چیز دیگه من نمی دانم). اگه دقت کنید بچه ها موقعی clear میشن که به اجبار باید ترمشان را دیفر کنند (شاید به همین دلیل هم هست که بچه هایی که از کالیفرنیا پذیرش دارن وترم هاشون سپتامر شروغ می شه اکثرا هنوز clear نشده اند). مشکل clearance مجدد هم فقط مانعی است برای بچه هایی که هول می شن ومی خوان زود برن قبرس که به این ترمشان برسن.
    پس relax باشید و بذارید برای ترم بعد برسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    to 2007masoud :

آخه اکثر اسمهای ما عربی هست و فامیلها هم چند قسمتی. اگر این طور باشه واقعا مسخره هست که...
    من نظرمو گفتم. چون من وقتی دفعه آخر که لفکسیا بودم و بهم گفت که کلئر باز باید بشی, من حدود 5 دقیقه بهش گیر دادم که چرا مگه همه چیز رو چک نکردید تا حالا و در نهایت گفت که اسم شما شبیه 1 آدمه خیلی خیلی بعد هست که مشخصاتش هفته پیش رسیده به واشنگتن. بعد من گفتم منظورت 1 تروریست هست گفت آره. من چون اسمم چند قسمتی هست(4 گسمت) و عربی و افغانی هم در بیینش داره اینطوری برداشت کردم. تا دلتون بخواد در بین آعضائ محترم گروه طالبان اسم مسعود هست.

اومیدتون به خدا باشه از هر 100 نفر 1 نفر مثل من عذاب بهش نازل میشه.

Senior Member

2007masoud :

شاید نظر تون درست باشه. اما این خیلی می تونه مشکل ایجاد کنه مثلا اسمهایی مثل محمد و....... که شیوع بالایی دارند و خیلی هم general هستند در بین ایرانی ها زیاده. این طوری شاید 80-90 درصد ایرانی ها باید این مشکل رو داشته باشند. یه سوال هم داشتم: دوستانی که رفته اند برای reclearance (که امیدوارم به زودی مشکلشون حل بشه) سابقه سفر به کشورهای اروپایی یا کانادا رو داشتند یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)