صفحه 7 از 70 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 692

موضوع: سؤالات در مورد Reclearence را در این تاپیک دنبال نمائید.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : سؤالات در مورد Reclearence را در این تاپیک دنبال نمائید.

نقل قول نوشته اصلی توسط live2love
    سلام
    بچه هایی که متاسفانه reclear شدند قبلا با سفارت از طریق email چک کرده بودن که تایید کنن clear شدنشونو؟
    با توجه به تاپیک این بحث احتمالا نکردند- اما خوندید که فایده ای هم ظاهرا نداره- انگار باید رفت اونجا بعد معلوم میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط live2love
    سلام
    بچه هایی که متاسفانه reclear شدند قبلا با سفارت از طریق email چک کرده بودن که تایید کنن clear شدنشونو؟
    اصلا چطور میشه چک کرد؟ ایمیل بزنیم که شماره من تو سایت اومده راسته یا نه؟ خوب معلومه که جواب اپراتور چیه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz
    از بچه هایی که clear شدن کسی زنگ زده واشنگتون status چک کنه؟ اگه آره ؟صریح گفتن clear شدی یا اینکه مثل من :'( بهتون گفتن case فرستاده شده نیکوزیا تصمیم آخر با اوناست. راستش این reclear شدن بچه ها آدمو نسبت به جمله های اپراتور حساس می کنه
    سلام
    من هم زنگ زدم واشنگتن status چک کرد و گفت که ارسال شده به نیکوزیا و تصمیم آخر با اوناست. کیس خانومم که هنوز pending هست در واشینگتن.
    این بود که گفتی دعای نیشابوریان مرا بسازد و نساخت.

Junior Member

سلام دوستان،

من هم نفر سومی هستم که روز 4 سپتامبر در کنار صاحب و حسین با پدیده reclearance مواجه شدم. من 55 روزه clear شده بودم. برای اینکه یه کم خیال دوستان راحت تر بشه باید بگم که من این ریسک رو کرده بودم که با وجود داشتن پذیرش و بورسیه از 3 دانشگاه دیگه در آمریکا (Pittsburgh-Whashington State-Oklahoma state University( در نهایت رشته مکانیک دانشکده مکانیک، هوافضا و هسته ای دانشگاه RPİ رو به خاطر رنکش انتخاب کردم. در جواب یکی از دوستان سفر به اروپا و کانادا هم نداشتم. اسم رسمی من هم عربیه (FAZEL) ولی اصلا اسم رایجی نیست. من late arrival برای 8 سپتامبر داشتم, از کارم استعفا دادم، بلیط گرفتم، واحد های درسیمو OK کردم و خلاصه همه چیز رو به راه بود تا اون روز لعنتی که... آفیسر واقعا علت خاصی نگفت و فقط شرمنده بود و ادعا می کرد کاریش نمی شه کرد و فقط باید صبر کرد برای بررسی بیشتر. در نهایت هم مثل کسایی که Game Over می شند از من پرسید: Still Continue و من گفتم: yes هنوز هم امیدوارم که بتونم به ترم بعد برسم و از ریسکی که کردم پشیمون نشم. بچه هایی که بعد از ما رفتند برای پیک آپ همشون ویزا گرفتند. امیدوارم تجربه تلخ ما برای کسی تکرار نشه.
    ... ریگی از روی زمین برداریم. وزن بودن را احساس کنیم.

saeede83
    Guest

یعنی به این ربط داشته که دانشگاه شما و خانم صاحب RPI بوده؟

اگه به خاطر اسم دانشکده باشه که اکثر دانشگاههای مکانیک, مکانیک و هوافضا باهمه اگه اینطوری باشه که اکثر مکانیکها باید با این مشکل مواجه بشن. اما ظاهرا به آقای حسین گفته که به خاطر اسمش بوده به شما هیچ چیز در مورد اسمتون نگفت؟
    من دوستم پارسال دانشکده مکانیک+هسته ای دانشگاه کانزاس رفت و به راحتی کلیر شد.
    واقعا متاسفم

Junior Member

به من چیزی درباره name check نگفتند. هیچ کس نمی تونه واقعا علتی برای این پدیده پیدا کنه. مشکل از دانشگاه RPI و تا حتی nuclear هم شاید نباشه. همین الان یکی از بچه ها توی هواپیماست به مقصد new york. اون هم برای مکانیک RPI در دانشکده مکانیک، هوافضا و هسته ای داره می ره. فقط ویزاش رو از دبی گرفته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faya
    به من چیزی درباره name check نگفتند. هیچ کس نمی تونه واقعا علتی برای این پدیده پیدا کنه. مشکل از دانشگاه RPI و تا حتی nuclear هم شاید نباشه. همین الان یکی از بچه ها توی هواپیماست به مقصد new york. اون هم برای مکانیک RPI در دانشکده مکانیک، هوافضا و هسته ای داره می ره. فقط ویزاش رو از دبی گرفته.
    سلام. شما چند روز بعد از اینکه کلیر شدید رفتید برای پیک اپ؟

Junior Member

17 آگوست clear شده بودم. سفارت 24 آگوست اسمم رو اعلا کرد. من 2 سپتامبر پاسمو تحویل دادم. آفیسر گفت الان دو هفته از clearanceت می گذره و تو این مدت واشینگتون تشخیص داده چیزای بیشتری برای بررسی هست.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

ای بابا

چه خفن شد اوضاع
    چه انتظاری داشتند ها
    کسی با مدت زمان بیشتر از یکماه رفته قبرس تاحالا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)