صفحه 411 از 432 نخستنخست ... 311361401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,101 تا 4,110 , از مجموع 4312

موضوع: اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

پیش فرض پاسخ : اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

من ایمیل زدم به Vac ابوظبی که آقا ترم سپتامبر نزدیکه وضعیت پرونده من رو بگید چی شد؟
    جواب دادن

Dear Applicant,

Greetings from the Canada Visa Help Desk.
    With reference to your query, we are pleased to inform you that your application with tracking number xxxxxxxxxxxxxx is ready for collection at the Visa application Centre.

The collection timings are from 4:00 pm – 5:00 pm from Sunday – Thursday except public holidays.

Applicant may personally visit our Visa Application Center with the original receipt to collect their passport and if a representative may wish to collect the passport on behalf of the applicant then he/she will be required to furnish an authorization letter along with the original receipt and his/her identity copy at the collection counter.

We hope the information provided to you is useful. If you need further assistance feel free to contact us.
    Thank You,
    Canada Visa Help Desk

از دوستان کسی میتونه بگه منظوره این چیه؟
    ویرایش توسط involvement : August 30th, 2015 در ساعت 08:32 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanh نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما. میتونم بپرسم شما چطور تای تون به ایران رو نشون دادید؟ ما هم شرایط شما رو داشتیم و هردومون مشغول به کار هستیم-با ویزای کار-من برای مستر اقدام کرده بودم و همسرم هم برای ویزیتوری که ریجکت شدیم...علت اصلیش هم همین عدم اثبات وابستگی به ایران بود..شما چطور ثابت کردید برمیگردید؟
    سلام و درود خدمت شما.
    همسرم در مورد تای خودش گفته بود دانشگاهش خیلی تو رشته خودش خوبه و با تحصیل در اون این موقعیت را خواهد داشت تا در بهترین دانشگاه های ایران تدریس کند.
    برای من هم نوشته بود که تجربه کار در شرکت های کانادایی این فرصت را به من میدهد که در بازگشت به ایران شرکت خودم را تاسیس کنم.
    در مورد سند زمین و خانه و حساب بانکی نجومی هم چیزی ندادیم که البته دارای انقدر تمکن مالی هم نبودیم. کل مبلغی هم که در حساب داشتیم ۸۰ هزار رینگت معادل کمتر از ۸۰ ملیون تومان بود. البته همسرم از دانشگاهش فاند ماهیانه ۲هزار دلار دارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanh نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما. میتونم بپرسم شما چطور تای تون به ایران رو نشون دادید؟ ما هم شرایط شما رو داشتیم و هردومون مشغول به کار هستیم-با ویزای کار-من برای مستر اقدام کرده بودم و همسرم هم برای ویزیتوری که ریجکت شدیم...علت اصلیش هم همین عدم اثبات وابستگی به ایران بود..شما چطور ثابت کردید برمیگردید؟
    سلام و درود خدمت شما.
    ناراحت شدم. ولی نگران نباشید و دوباره اقدام کنید. انشالله با تجربه فعلی بار دیگر موفق خواهید شد.
    همسرم در مورد تای خودش گفته بود دانشگاهش خیلی تو رشته خودش خوبه و با تحصیل در اون این موقعیت را خواهد داشت تا در بهترین دانشگاه های ایران تدریس کند.
    برای من هم نوشته بود که تجربه کار در شرکت های کانادایی این فرصت را به من میدهد که در بازگشت به ایران شرکت خودم را تاسیس کنم.
    در مورد سند زمین و خانه و حساب بانکی نجومی هم چیزی ندادیم که البته دارای انقدر تمکن مالی هم نبودیم. کل مبلغی هم که در حساب داشتیم ۸۰ هزار رینگت معادل کمتر از ۸۰ ملیون تومان بود. البته همسرم از دانشگاهش فاند ماهیانه ۲هزار دلار دارد.

Junior Member

ظاهرا ویزای شما آمده است. تبریک میگم.
    نوشته که ساعت 4 تا 5 بعدازظهر روزهای یکشنبه تا پنجشنبه بجز روزهای تعطیل می تونید برای گرفتنش مراجعه کنید. می تونید خودتون با در دست داشتن رسید مربوطه برید یا کسی رو از طرف خودتون با یک وکالتنامه بفرستید. شما بصورت کاغذی (غیر آنلاین) اقدام کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    من ایمیل زدم به Vac ابوظبی که آقا ترم سپتامبر نزدیکه وضعیت پرونده من رو بگید چی شد؟
    جواب دادن

Dear Applicant,

Greetings from the Canada Visa Help Desk.
    With reference to your query, we are pleased to inform you that your application with tracking number xxxxxxxxxxxxxx is ready for collection at the Visa application Centre.

The collection timings are from 4:00 pm – 5:00 pm from Sunday – Thursday except public holidays.

Applicant may personally visit our Visa Application Center with the original receipt to collect their passport and if a representative may wish to collect the passport on behalf of the applicant then he/she will be required to furnish an authorization letter along with the original receipt and his/her identity copy at the collection counter.

We hope the information provided to you is useful. If you need further assistance feel free to contact us.
    Thank You,
    Canada Visa Help Desk

از دوستان کسی میتونه بگه منظوره این چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashokri نمایش پست ها
    ظاهرا ویزای شما آمده است. تبریک میگم.
    نوشته که ساعت 4 تا 5 بعدازظهر روزهای یکشنبه تا پنجشنبه بجز روزهای تعطیل می تونید برای گرفتنش مراجعه کنید. می تونید خودتون با در دست داشتن رسید مربوطه برید یا کسی رو از طرف خودتون با یک وکالتنامه بفرستید. شما بصورت کاغذی (غیر آنلاین) اقدام کردید؟
    مرسی دوست عزیز
    بله بنده دستی و in person اقدام کردم
    پس از خوندن مقداری از صفحات این تاپیک بنده به این نتیجه رسیدم که به احتمال زیاد ریجکت شدم و احتمال کم medical request شدم که در اونصورت پاس میشم
    there is only one way to find out
    450 تومن خرج کنم

Junior Member

سلام کسی بوده اینجا که از طریق VAC ارمنستان اقدام کرده باشه؟

Junior Member

واقعا؟ ظاهرش که تبریک گفته و خیلی ایمیل خوشحالی هست! البته من تجربه اش رو ندارم ولی بهش نمیاد ریجکت باشه. به هرحال امیدوارم که خبر خوبی دریافت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    بله بنده دستی و in person اقدام کردم
    پس از خوندن مقداری از صفحات این تاپیک بنده به این نتیجه رسیدم که به احتمال زیاد ریجکت شدم و احتمال کم medical request شدم که در اونصورت پاس میشم
    there is only one way to find out
    450 تومن خرج کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط afmza نمایش پست ها
    سلام کسی بوده اینجا که از طریق VAC ارمنستان اقدام کرده باشه؟
    I did. do u have any question

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط myaghubshahi نمایش پست ها
    I did. do u have any question
    ممکن هست بفرمایید برای چی اقدام کردین و نتیجه رو در ظرف چه مدتی گرفتین؟ ما بیش از دو ماه هست که منتظریم. البته برای ما ویزا ویزیتوری هست

Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط afmza نمایش پست ها
    ممکن هست بفرمایید برای چی اقدام کردین و نتیجه رو در ظرف چه مدتی گرفتین؟ ما بیش از دو ماه هست که منتظریم. البته برای ما ویزا ویزیتوری هست
    our case is somewhat different. I applied for SP and my wife for visitory. we did not upload any other documents that people talk about them here, only mandatory doc in online application without any explanation.
    this is our dates:
    submited 25th May for a study and a visiting VISA
    both updated 26th May
    V updated 30 May
    Bio 1 June
    S updated 2 June
    V updated 17 June
    Asked 28 July
    replied 29 July
    Both updated 29 July
    S updated 21 August
    V updated 27 August