صفحه 385 از 432 نخستنخست ... 285335375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,841 تا 3,850 , از مجموع 4312

موضوع: اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

پیش فرض پاسخ : اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

با سلام

همسرم پارسال از یه دانشگاه تو امریکا پذیرش گرفت. او به عنوان دانشجو و من به عنوان همراه ویزا گرفتیم. جدا از این از یه دانشگاه تو کانادا هم پذیرش داشت، به دلایلی تصمیم گرفتیم این کاناداییه رو بره.و با هم برای ویزا اقدام کردیم، آنلاین.همسرم ویزا گرفت، اما من ویزیتوری رو ریجکت شدم. حالا دارم دوباره اقدام می کنم.حالا سوالم اینه که اگه باز ریجکت بشم میتونم برم آمریکا و از اونجا برای ویزای کانادا اقدام کنم؟ و آیا اینجوری شانسم برای ویزای کانادا بیشتر می شه؟ (اصلا من رو تنها تو امریکا راه می دن؟) با تشکر...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h.khoshghalb نمایش پست ها
    با سلام

همسرم پارسال از یه دانشگاه تو امریکا پذیرش گرفت. او به عنوان دانشجو و من به عنوان همراه ویزا گرفتیم. جدا از این از یه دانشگاه تو کانادا هم پذیرش داشت، به دلایلی تصمیم گرفتیم این کاناداییه رو بره.و با هم برای ویزا اقدام کردیم، آنلاین.همسرم ویزا گرفت، اما من ویزیتوری رو ریجکت شدم. حالا دارم دوباره اقدام می کنم.حالا سوالم اینه که اگه باز ریجکت بشم میتونم برم آمریکا و از اونجا برای ویزای کانادا اقدام کنم؟ و آیا اینجوری شانسم برای ویزای کانادا بیشتر می شه؟ (اصلا من رو تنها تو امریکا راه می دن؟) با تشکر...
    اگه همسرتون از ویزای F1 استفاده نکردن و الان آمریکا نیستن فکر نمیکنم شما بتونی قبل ایشون وارد آمریکا شی. اما اگه همسرتون آمریکاست میتونید برید اونجا اقدام کنید. سود خاصی نداره جز اینکه ویزای آمریکا تو پاستونه و ترول هیستوری دارید. من هم همسرم پردوندش آمریکا بررزسی شد ولی متاسفانه ریجکت شد.

Junior Member

I might apply from London, anyone who has already done so ? anyone who has given biometrics in London or other EU countries ? tnx

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amsa1003 نمایش پست ها
    سلام، اگه کسی‌ هست که ویزا آفیس لندن اقدام کرده ، یا میخود بکنه ، لطفا بگه ،

ممنون
    سلام

من می خوام از لندن اقدام کنم . شما در حال حاضر کدام کشور هستین ؟ اپلای کردید یا نه ؟

سلام به دوستان

برای پیک آپ ویزای کانادا از ابوظبی کسی میره به دبی و یا آژانسی که اینکارو انجام بده سراغ دارید. ممنون میشم راهنماییم کنید

دوستان لطفاً راهنمایی کنید
    1- بنده در حال حاضر در سنگاپور هستم و می خوام از اینجا اقدام کنم. متاسفانه ایران در سنگاپور کنسول نداره و برای گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه مربوط به ایران دچار مشکل شدم و باید به کنسول مالزی مراجعه کنم که در اون حالت هم زمان زیادی می بره و نمیشه صبر کرد تا جوابش آماده بشه و بعد اپلای کرد. می خواستم بدونم اگر بدون گواهی عدم سوء پیشینه اقدام کنم تاثیر منفی خواهد داشت یا ممکنه به عنوان نقص پرونده مشکل ایجاد بکنه و پروسه رو الکی طولانی تر بکنه یا مشکل خاصی نخواهد بود؟
    2- در صورت دریافت ویزا با روال عادی 9 هفته آینده من در سنگاپور نخواهم بود ... می خواستم بدونم امکان پیکاپ از کشورهای متداول برای ایرانی ها مثل ترکیه و دبی امکان پذیر خواهد بود و هزینه انتقال بین دفاتر وک چه میزان هست؟

Junior Member

سلام دوستان ب من از اروپا برای ویزا کانادا اقدام کنم اینجا دانشجو هستم باید بنویسم اینجا اقامت دارم اگه این کار کنم که باید BS هم از اینجا بگیرم لطفا راهنمایی کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط havarta نمایش پست ها
    سلام دوستان ب من از اروپا برای ویزا کانادا اقدام کنم اینجا دانشجو هستم باید بنویسم اینجا اقامت دارم اگه این کار کنم که باید BS هم از اینجا بگیرم لطفا راهنمایی کنید
    سلام، برای قسمت مالی اگر از لندن اقدام می‌کنید ، باید پول تو حساب خودتون باشه ، اگر جای دیگه اروپا تا اونجا که من تحقیق کردم فرقی‌ نمی‌کنه ، تو حساب خودتون باشه یا نه ، ولی‌ از لندن ۱۰۰ درصد حسابِ خودتون باید باشه

Junior Member

سلام دوستان
    من یه دفعه بخاطر purpose of visit ویزای دانشجویی رو از ترکیه ریجکت شدم، میخواشتم بدونم اگه جای دیگه برم مثل ابوظبی تاثیری داره؟ بعد واسه اینکه پروندم اونجا بررسی بشه باید دستی مدارکمو ببرم یا آنلاین هم میشه؟

Member mordabenilofari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Sciences, University of Montreal

با سلام
    من حدود یک ماه پیش برای ویزای دانشجویی از مالزی اقدام کردم، امروز برام از CIC پیامی اومد که باید برم تست مدیکال بدم. تا حالا همچین موردی برای کسی پیش اومده؟
    ممنون