صفحه 10 از 432 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 4312

موضوع: اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

پیش فرض پاسخ : اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

دوستان عزیز و گرامی
    با سلام ، احترام و عرض ادب
    تمام آن چه شما در خصوص اقدام از سفارت کانادا در ابوظبی فرموده اید ، کاملاً صحیح است . ایمیل هایی هم که از سفارت دریافت نموده ایم نیز سندی بر مطالب گفته شده است .
    حالا من آماده هستم تا مدارک خود را به یکی از سفارت خانه های کانادا در آنکارا یا ابوظبی ببرم . ولی نمی توانم تصمیم بگیرم که به کدام یک از این دو سفارت مراجعه کنم ؟
    چون از نظر زمان بررسی حداکثر تا یک ماه بالا و پایین برایم مشکلی ندارد ولی بیش از آن نتیجه برایم اهمیت فراوانی دارد . ولی باز هم سؤالات زیر ذهنم را مشغول کرده است که اگر محبت فرموده و راهنمایی فرمایید تا بتوانم تصمیم صحیحی بگیرم .

آیا شرایط بررسی درخواست های ویزای ایرانیان در آنکارا با ابوظبی یکسان است ؟

آیا این که می گویند کانادا با مسائل و مدارک ایرانیان کاملاً آشنایی دارد ولی در خصوص ابوظبی این طور نیست ، صحیح است ؟

آیا ابوظبی نسبت به آنکارا ریسک ریجکتی یا بازگشت مدارک به آنکارا را دارد ؟

آیا امکان دارد ابوظبی مدارک را گرفته و پس از گذشت مدتی اعلام کند که شما باید به آنکارا بروید ( یا پرونده را جهت ارائه به آنکارا تحویل خودمان دهد و یا خودشان مستقیماً ارسال کنند ) که ره آورد این اقدام ، فقط معطل شدن بی فایده در ابوظبی است و تازه دوباره باید از نو در صف آنکارا قرار گیریم .

توصیه های دوستان گرامی به بنده چیست ؟

ارادتمند همگی

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4118 نمایش پست ها
    دوستان عزیز و گرامی
    تمام آن چه شما در خصوص اقدام از سفارت کانادا در ابوظبی فرموده اید ، کاملاً صحیح است . ایمیل هایی هم که از سفارت دریافت نموده ایم نیز سندی بر مطالب گفته شده است .
    حالا من آماده هستم تا مدارک خود را به یکی از سفارت خانه های کانادا در آنکارا یا ابوظبی ببرم . ولی نمی توانم تصمیم بگیرم که به کدام یک از این دو سفارت مراجعه کنم ؟
    چون از نظر زمان بررسی حداکثر تا یک ماه بالا و پایین برایم مشکلی ندارد ولی بیش از آن نتیجه برایم اهمیت فراوانی دارد . ولی باز هم سؤالات زیر ذهنم را مشغول کرده است که اگر محبت فرموده و راهنمایی فرمایید تا بتوانم تصمیم صحیحی بگیرم .

آیا این که می گویند کانادا با مسائل و مدارک ایرانیان کاملاً آشنایی دارد ولی در خصوص ابوظبی این طور نیست ، صحیح است ؟

آیا امکان دارد ابوظبی مدارک را گرفته و پس از گذشت مدتی اعلام کند که شما باید به آنکارا بروید ( یا پرونده را جهت ارائه به آنکارا تحویل خودمان دهد و یا خودشان مستقیماً ارسال کنند ) که ره آورد این اقدام ، فقط معطل شدن بی فایده در ابوظبی است و تازه دوباره باید از نو در صف آنکارا قرار گیریم .

ارادتمند همگی
    ببین از شرایط بررسی منظورت چیه؟ اگه منظورت اینه که پرونده ها رو بشناسه و بتونه با توجه به مسائل کشور ما پرونده ها رو بررسی کنه، واقعیتش با توجه به ریجکتای اخیر که همه رو نوشتن مسائل مالی اصلا به نظر نمیاد که آنکارا هم خیلی با شرایط ایرانیا آشنا باشه. امکان ریجکت تو هر سفارتخونه ای هست اگر مدارک درست نشون ندی و ربطی به آنکارا و ابوظبی نداره. ولی واقعیت اینه به نظر میاد بچه های می خیلیاشون دارن ریجکت میشن و این نشون میده بچه هایی که پرونده هاشون آنکارا بررسی شده یا میشه (یعنی دست آفیسرای آنکارا توش باشه) احتمال ریجکتشون خیلی بالاتره تا بچه هایی که تهران بررسی شدن. و این دو تا چیزو نشون میده: آنکارا یا خیلی داره سختگیری میکنه و یا اینکه خیلی با پرونده های ایرانی آشنا نیست و شرایط ایرانیا رو نمیدونه. و با این حساب پس خیلی فرقی بین آنکارا و ابوظبی نیست تو احتمال ریجکت. چون تو وقتی میری تو سفارتخونه مسئول اقدام میکنی امیدت به اینه که اونا شرایطتو بهتر میدونن درحالیکه در این مورد خاص به نظر نمیرسه آنکارا هم زیاد شرایط ماها رو بدونه.
    ولی در مورد اینکه مدارک رو بفرستن آنکارا این به نظر من خیلی بعیده. هیچ جای دنیا همچین چیزی نیست و هر کسی درصورتی که کشور مربوطه اش قانونی برعکسش وضع نکرده باشه میتونه هر سفارتخونه ای اقدام کنه و من تا حالا نشنیدم مدارکو بفرستن اونجا بررسی بشه. به نظر من این اتفاق نمیفته. مدارک شما همون ابوظبی بررسی میشه.
    اینجا هیچ کس تو این شرایط نمیتونه به شما توصیه ای بکنه ولی من در مورد خودم میگم. اگر از اول میدونستم ابوظبی هم میشه اقدام کرد و میدونستم آنکارا اینقدر بی در و پیکره و میدونستم آنکارا اینقدر با دلایل مسخره ریجکت میکنه (که نشون میده خیلی هم با شرایط ماها آشنا نیست) مطمئنا از همون اول کلا بی خیال آنکارا شده بودم و یه میلیون خرج میکردم میرفتم ابوظبی اقدام میکردم و اینقدرم خودمو اذیت نمیکردم. (از دیشب تا حالا تنم داره هر لحظه میلرزه که نکنه امروز ریجکت شم). هم جواب ایمیلامو میدادن هم میدونستم دو ماه دو ماه و نیمه جواب میگیرم. اینقدرم خودمو اذیت نمیکردم. این نظر منه ولی شما خودتون با توجه به شرایط خودتون بررسی کنید و ببینیند به چه نتیجه ای میرسید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

ببخشید منظورش چه چیز است ؟
    منظور از برای جلب رضایت افسر باید ویزای « گلف » معتبر داشته باشید یا قبل از درخواست ویزا آن را تمدید کرده باشید ، چیست ؟
    ارادتمند
    برای افراد مقیم در کشور های عربی ای که این ویزا آفیس، مسئول اونهاست نوشته شده. میگه اون افراد، مثلن یه بنگلادشی که در دوبی مشغول کاره و اجازه کار داره، میگه باید ویزاش معتبر باشه که سفارت بتونه اعتماد کنه که این رفت کانادا به راحتی می تونه به امارات برگرده و این طور نیست که دیگه اجازه بازگشت نداشته باشه و به فکر موندن در کانادا بیفته.

دوستان عزیز و گرامی

ارادتمند همگی
    دوست عزیز،
    سلام

به نظر من، با توجه به اینکه مدارک شما به تازگی آماده شده و هنوز آنها را نفرستاده اید به چند نکته کوچک توجه کنید:
    1- با توجه به روز 1 ژوییه (جولای) به عنوان ددلاین فرستادن مدارک به سفارت کانادا در آنکارا و اعلام رسمی سفارت در سایت خودش ، در صورت فرستادن مدارک به این سفارت شما به ترم پاییز نخواهید رسید ( به نظر من دو دهم درصد شانس دارید)
    2- با توجه به تجربه اون دوستمون توی پست 81 ( خوندیش؟) نتیجه درخواست شما در سفارت کانادا در ابوظبی بسیار زودتر از آن در آنکارا مشخص خواهد شد.
    پرسشهای یکم و سوم و چهارم شما:

درخواست هرکس در هر سفارت بنا به نظر آفیسر اون سفارت بررسی میشه.( شاید آفیسرها با هم داداش باشند و هم نظر) به جز سکوریتی چک که از اتاوا نتیجش میاد برای همه.

پیشنهاد:
    با همون دوستمون که پیش از این رفته و گرفته مشورت کن.(پست 81)

موفق باشی
    تلاش، قهرمان سازه

سلام به همه دوستان
    من یک سوال دارم. من می خوام برای ویزای دانشجویی از طریق ابوظبی اقدام کنم و بنابراین باید شخصا به اونجا برم. سوالم اینه که آیا می تونم از طرف همسرم هم برای ویزای ویزیتوری اقدام کنم یا اینکه همسرم هم حتما باید همراهم باشه و اینکه آیا حضور فیزیکی اش در سفارت کانادا الزامیه؟ ممنون می شم اگه کسی من رو راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط htebianian نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من یک سوال دارم. من می خوام برای ویزای دانشجویی از طریق ابوظبی اقدام کنم و بنابراین باید شخصا به اونجا برم. سوالم اینه که آیا می تونم از طرف همسرم هم برای ویزای ویزیتوری اقدام کنم یا اینکه همسرم هم حتما باید همراهم باشه و اینکه آیا حضور فیزیکی اش در سفارت کانادا الزامیه؟ ممنون می شم اگه کسی من رو راهنمایی کنه.
    تا اونجایی که ما میدونیم در ابوظبی باید خود شخص باشه. ولی به نظر من از اونجایی که ابوظبی جواب ایمیل میده برای اطمینان بهشون ایمیل بدین و از خودشون بپرسین. اینجوری جواب مطمئنتری میگیرید. در صورت امکان نتیجه رو هم اینجا برای استفاده بقیه اعلام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saanaazzz نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من در حال حاضر برای ادامه تحصیل به کانادا اومدم و ترم من سپتامبر شروع میشه؛ به این دلیل که در زمانی گه برای ویزای کانادا اقدام کردم هنوز ازدواج نکرده بودم هنور برای همسرم اقدام نکردم و الان میخوام فرمهای مربوط به همراه را برای دریافت ویزای همراه برای همسزم بفرستم. 2 تا سوال دارم: 1- فرم ها رو از کجا بگیرم؟
    2- همسر من حدود 4 ماه است که در مالزی زندگی می کند آیا میتواند از سفارت کانادا در مالزی اقدام کند یا خیر؟
    خیلی خیلی ممنون میشم جواب بدید
    شما اصلا جوای قبلی که ماها بهت دادیمو خوندی که 10 بار همون سوالو تو فرومای مختلف تکرار میکنی؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط htebianian نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من در این مورد در حال تحقیق برای یکی از دوستان هستم. این طور که از ایمیلی که به صورت تمپلیت ابوظبی برای بعضی دوستان فرستاده، میشه خودتون برید و به عنوان Representative (همراه با فرم مخصوصش) برای همسرتون هم درخواست کنید. اما باید مطمئن شد.

Junior Member

سلام به همه ی دوستای گلم. من تازه پاسپورتم به دستم رسیده(15 July). مدارک study permit ام آماده هست. رفتم با DHL بفرستم آنکارا گفت deadline اش 1 July بوده، و نگرفت ازم مدارک رو. شما می‌گین بهترین راه چیه؟ تا 19 September وقت دارم پام برسه Ottawa. لطفاً راه‌نمایی کنید. بهتره برم امارات؟ هند هم انگار سفارت داره؟ نیاز نیست وقت بگیرم؟ یه بیلیط بگیرمو با مدارکم پاشم برم ابوظبی؟ بعدش می‌تونم برگردم یا باید بمونم اونجا؟ از کمکتون پیشاپیش ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan77 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستای گلم. من تازه پاسپورتم به دستم رسیده(15 July). مدارک study permit ام آماده هست. رفتم با DHL بفرستم آنکارا گفت deadline اش 1 July بوده، و نگرفت ازم مدارک رو. شما می‌گین بهترین راه چیه؟ تا 19 September وقت دارم پام برسه Ottawa. لطفاً راه‌نمایی کنید. بهتره برم امارات؟ هند هم انگار سفارت داره؟ نیاز نیست وقت بگیرم؟ یه بیلیط بگیرمو با مدارکم پاشم برم ابوظبی؟ بعدش می‌تونم برگردم یا باید بمونم اونجا؟ از کمکتون پیشاپیش ممنونم.
    سلام به روی ماهت و مبارک پست اولت.
    ددلاین 1 جولای بوده ولی اگر بخواین میتونین دیرتر مدارک بدین (با هر پستی جز دی اچ ال. مثلا تی ان تی.). فقط دیگه خدا عالمه که کی جواب میگیرین. بهتره برین از ابوظبی اقدام کنین. طبق تجربه دوستان بین 6 تا 8 هفته جواب میده. ابوظبی با کپی پاسپورتم میتونین اقدام کنین ولی باید حتما شخصا برین اونجا. همین فرومو بخونین بچه ها حتی نوشتن ساعتای حضور تو اونجا کی هستش. میدونم که حتی یکی از بچه های اینجا همین 4 شنبه داره میره.