صفحه 419 از 432 نخستنخست ... 319369409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,181 تا 4,190 , از مجموع 4312

موضوع: اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

پیش فرض پاسخ : اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

درخصوص اقدام برای ویزا بهترین کار اینه که شما بصورت انلاین اقدام کنید که در این صورت فقط انکارا و ابوظبی مسول هستند. شما میتونید انلاین اقدام کنید اما برای بحث انگشت نگاری میتونید تمام کشور های اطراف که دارای دفاتر وک (VAC) هستند برید. این موضوع امنحان شده و مشکلی نیس. برای مثال یکی ار بستگان من بصورت انلاین اقدام کرد برای انکارا و برای انگشت نگاری به ارمنستان مراجغه کرد. مشکلی نبود و برسی ویزا انجام شد.

سایر روش ها رو باید از طریق صحبت با سفارت کانادا در کشور مورد نظر مطمین بشید بعد اقدام کنید. اما روش اول مطمین ترین و سریع ترین روش هست.
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ailar8 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ساکن مالزی هستم و می‌خوام برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کنم، اگر بخوام به صورت آنلاین واسه ویزا اقدام کنم وقتی محل زندگی را مالزی بزنم پرونده من برای بررسی به سنگاپور ارسال میشه که متاسفانه سفارت کانادا در سنگاپور ، ریجکتی زیاد داره برای ایرانیان. اگر بخوام پیپر بیس برای ویزا اقدام کنم می‌تونم حضوری مدارکم رو دوبی و یا ترکیه ببرم؟ با توجه به اینکه محل زندگی‌ من مالزی.

ممنون از راهنماییتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    درخصوص اقدام برای ویزا بهترین کار اینه که شما بصورت انلاین اقدام کنید که در این صورت فقط انکارا و ابوظبی مسول هستند. شما میتونید انلاین اقدام کنید اما برای بحث انگشت نگاری میتونید تمام کشور های اطراف که دارای دفاتر وک (VAC) هستند برید. این موضوع امنحان شده و مشکلی نیس. برای مثال یکی ار بستگان من بصورت انلاین اقدام کرد برای انکارا و برای انگشت نگاری به ارمنستان مراجغه کرد. مشکلی نبود و برسی ویزا انجام شد.

سایر روش ها رو باید از طریق صحبت با سفارت کانادا در کشور مورد نظر مطمین بشید بعد اقدام کنید. اما روش اول مطمین ترین و سریع ترین روش هست.
    نه دوست عزیز ایشون اگر از مالزی آنلاین اپلای کنند و محل زندگیشون مالزی باشه در سنگاپور بررسی میشه. پاسخ اینه که بله، میتونید برید به یکی از VAC های ترکیه و کاغذی اپلای کنید تا در انکارا بررسی شه. (همچنین امارات برای این که ابوظبی بررسی شه)
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    نه دوست عزیز ایشون اگر از مالزی آنلاین اپلای کنند و محل زندگیشون مالزی باشه در سنگاپور بررسی میشه. پاسخ اینه که بله، میتونید برید به یکی از VAC های ترکیه و کاغذی اپلای کنید تا در انکارا بررسی شه. (همچنین امارات برای این که ابوظبی بررسی شه)
    ممنون می‌تونم برم انکارا یا دوبی اخه نمی‌خوام سنگاپور بررسی کنه چون متاسفانه روابط خوبی با ایرانی ها نداره و ریجکت ریت بالایی داره، ممنون از راهنمایی‌تون

Junior Member

سلام
    یکی از دوستان من توی اتریش فوق لیسانس خونده و حالا برای دکترا پذیرش گرفته. آیا شانسش بیشتره که همونجا بره سفارت یا اینکه برگرده ایران و همون سفارتهای خارجی توی ترکیه و یا ابوظبی وقت بگیره؟ (و سهم قراردادی خودش رو به پیشرفت این کشورها بپردازه؟!)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط etemaadi نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان من توی اتریش فوق لیسانس خونده و حالا برای دکترا پذیرش گرفته. آیا شانسش بیشتره که همونجا بره سفارت یا اینکه برگرده ایران و همون سفارتهای خارجی توی ترکیه و یا ابوظبی وقت بگیره؟ (و سهم قراردادی خودش رو به پیشرفت این کشورها بپردازه؟!)
    سلام همون جا بره، وقتی انلاین اپلای می کنه تفاوتی نمی کنه کجا باشی
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UVic

سلام به همه
    من توی همین عاشورا و تاسوعا دو روزه رفتم ارمنستان برای بیومتریک ام
    همه چی عالی بود
    فکر کنم منشی اونجا گفت که دیوزش فقط به نفر مراجعه کننده داشته
    اون روز هم ما کلا 3 نفر بودیم
    10 دقیقه ای کارم شد و برگشتم
    تو همین فروم هم بچه ها در مورد مسیر و نکات لازم توضیح دادن اونایی که میخوان برن ارمنستان حتما بخونن تا امادگی داشته باشن
    ادرس گوگل مپ VAC هم تو سایتشون هست منم اینجا عکسشو میذارم
    موفق باشین

Junior Member

سلام دوستان ، میشه منو راهنمایی کنید؟
    من میخوام واسه ویزای دانشجویی کانادا اقدام کنم. من در حال حاضر ایتالیا هستم ، اینجا مستر خوندم و الان هم کار میکنم.( ۵ سال هست که اینجام)
    سوالم اینه که:
    ۱. من از سفارت کانادا تو ایتالیا اقدام کنم باید همه مدارکی که تو انکارامیخواد رو بذارم؟
    ۲. تو لیست مدارک آنکارا نامه اشتغال به کار هست ، من اینو حتما باید از ایتالیا بگیرم از همه جاهایی که کار کردم؟
    ۳. واسه tie, من به ایتالیا باید تای داشته باشم یا ایران؟ مثلااگر سند خونه به اسم پدرم، حساب مالی، تعهد و سهام بذارم قبوله؟
    ۴.من باید اگوست کانادا باشم، بعد اگه الان از کنسولگری میلان اقدام کنم واسه عدم سو پیشینه به دستمم میرسه تا اپریل که درخواست ویزا بدم؟
    ۵.کسی هست تاحالااز ایتالیا اقدام کرده باشه و منو واسه مدارک راهنمایی کنه؟

ممنون از وقتی که میذارین.

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

پاسخ : پذیرش برای فنی حرفه ای

سلام
    دوستان من از طریق یک شرکت در یک موسسه فنی در کبک پذیرش گرفته و همون شرکت واسم در خواست ویزا کرده و من واسه انگشت نگاری رفتم ارمنستان و گفتند جواب را به ایمیلت می‌فرستیم.
    می خواستم بدونم کسی در رابطه با این جور ویزا گرفتن اطلاعاتی دارد
    لطفا جواب دهید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mona_m276 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، میشه منو راهنمایی کنید؟
    من میخوام واسه ویزای دانشجویی کانادا اقدام کنم. من در حال حاضر ایتالیا هستم ، اینجا مستر خوندم و الان هم کار میکنم.( ۵ سال هست که اینجام)
    سوالم اینه که:
    ۱. من از سفارت کانادا تو ایتالیا اقدام کنم باید همه مدارکی که تو انکارامیخواد رو بذارم؟
    ۲. تو لیست مدارک آنکارا نامه اشتغال به کار هست ، من اینو حتما باید از ایتالیا بگیرم از همه جاهایی که کار کردم؟
    ۳. واسه tie, من به ایتالیا باید تای داشته باشم یا ایران؟ مثلااگر سند خونه به اسم پدرم، حساب مالی، تعهد و سهام بذارم قبوله؟
    ۴.من باید اگوست کانادا باشم، بعد اگه الان از کنسولگری میلان اقدام کنم واسه عدم سو پیشینه به دستمم میرسه تا اپریل که درخواست ویزا بدم؟
    ۵.کسی هست تاحالااز ایتالیا اقدام کرده باشه و منو واسه مدارک راهنمایی کنه؟

ممنون از وقتی که میذارین.
    درود
    من وضعیت مشابه شما دارم. یک نفر البته اقدام کرده از ایتالیا و گرفته.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Samadghodrati نمایش پست ها
    پاسخ : پذیرش برای فنی حرفه ای

سلام
    دوستان من از طریق یک شرکت در یک موسسه فنی در کبک پذیرش گرفته و همون شرکت واسم در خواست ویزا کرده و من واسه انگشت نگاری رفتم ارمنستان و گفتند جواب را به ایمیلت می‌فرستیم.
    می خواستم بدونم کسی در رابطه با این جور ویزا گرفتن اطلاعاتی دارد
    لطفا جواب دهید.
    سلام معمولا این درخواست ها سریع ریجکت می شن، جز این که چند شرط داشته باشید ، اگر چندین هفته از بیومتریک گذشته و مشگلی پیش نیومده انشالله ویزا را می گیرید
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو