صفحه 56 از 432 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 4312

موضوع: اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1362722 نمایش پست ها
    الان ايميل از ابوظبي براي همسرم اومد كه نامه ديفر رو با پاسپورت ببريم.
    راستی دوست عزیز، اونا از کجا فهمیدن که شما دیفر کردید؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    راستی دوست عزیز، اونا از کجا فهمیدن که شما دیفر کردید؟
    نميدونم والا. فكر كنم چون تو نامه پذيرش late registration بوده 19 سپتامبر. يعني از تاريخش گذشته. جالب اينكه گفتن نامه ديفر رو بايد تا اخر وقت اداري امروز براشون ايميل يا فاكس كنيم. اما دانشگاه براي ما پست كرده

Please provide an updated letter of acceptance (showing a deferred start date if your original start
    date has already passed). for yourself. This must be received at this office by: 09/26/2012

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

Please provide an updated letter of acceptance (showing a deferred start date if your original start
    date has already passed). for yourself. This must be received at this office by: 09/26/2012
    سلام دوست عزیز، میتونید بگید رشته همسرتون و دوستشون چی بوده؟ من اواسط جولای اقدام کردم، 3 هفته پیش هم ازم سوال پرسیدن. من حدس میزنم طولانیتر شدن پروسه ویزای من به خاطر رشته ام (مکانیک) بوده که باعث طولانیتر شدن سکیوریتی چک شده.
    ضمنا با صحبتی که با استادم داشتم قرار شد هر وقت ویزا اومد برم. به نظر شما در این حالت باز هم به نامه دیفر احتیاج دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، میتونید بگید رشته همسرتون و دوستشون چی بوده؟ من اواسط جولای اقدام کردم، 3 هفته پیش هم ازم سوال پرسیدن. من حدس میزنم طولانیتر شدن پروسه ویزای من به خاطر رشته ام (مکانیک) بوده که باعث طولانیتر شدن سکیوریتی چک شده.
    ضمنا با صحبتی که با استادم داشتم قرار شد هر وقت ویزا اومد برم. به نظر شما در این حالت باز هم به نامه دیفر احتیاج دارم؟
    رشته همسرم مهندسي صنايع و دوستشون شيمي بوده. از هيچ كدوم سوال نپرسيدن. والا نميدونم اينطور كه گفته چون ددلاين ثبت نام گذشته مي خوان

Junior Member

date has already passed). for yourself. This must be received at this office by: 10/26/2012
    سلام
    همونطور که علی آقا گفتند منم این ایمیلو گرفتم. بچه ها به نظر شما ما pass request شدیم؟ من انقدر شوکه هستم که نمیدونم باید خوشحال باشم یا نه؟ هنوزم به خانوادم چیزی نگفتم. این بار دیگه دلم نمی خوام بیخودی دل خوش کنم. خواهش میکنم نظرتونو بگین.
    ویرایش توسط shaina : September 26th, 2012 در ساعت 04:44 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaina نمایش پست ها
    سلام
    همونطور که علی آقا گفتند منم این ایمیلو گرفتم. بچه ها به نظر شما ما pass request شدیم؟ من انقدر شوکه هستم که نمیدونم باید خوشحال باشم یا نه؟ هنوزم به خانوادم چیزی نگفتم. این بار دیگه دلم نمی خوام بیخودی دل خوش کنم. خواهش میکنم نظرتونو بگین.
    آره .به همه بگو
    تبریکات ما رو هم پذیرا باش.
    کیا این روزا همچنان منتظر جواب هستن؟

سلام
    بچه ها من تصمیمگرفتم از ابوظبی اقدام کنم. انشالله هفته دیگه میرم. چیزه خاصی هست که من برای اقدام کردن باید بدونم یا پیچیدگی خاصی نداره؟
    یه سوال دیگه معمولا نتایج ویزای ابوظبی بهتره یا آنکارا؟ مخصوصا ما که زن و شوهر هستیم

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_fazli نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من تصمیمگرفتم از ابوظبی اقدام کنم. انشالله هفته دیگه میرم. چیزه خاصی هست که من برای اقدام کردن باید بدونم یا پیچیدگی خاصی نداره؟
    یه سوال دیگه معمولا نتایج ویزای ابوظبی بهتره یا آنکارا؟ مخصوصا ما که زن و شوهر هستیم
    اينكه جواب كدوم بهتره هنو مشخص نيست. چون هنو تعداد زيادي در امارات اپلاي نكردن. اما حتما سند بذاين اگه از ابوظبي مي خواسن اقدام كنين كه تاي خوبي داشته باشين.
    اپلاي كردن هم پيچيدگي خاصي نداره. كپي ويزا هر دو تاتون و كپي پاسپورت از همه صفحات و مخصوصا اون صفحه اي كه مهر ورود به امارات داره رو هم بذارين.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

دوستانی که تشریف بردن ابوظبی، هزینه کل (از گرفتن ویزای امارات تا برگشت به ایرن) حدودا چقدرمیشه؟ گرفتن ویزای امارات چقدر زمان میگیره؟

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get