صفحه 9 از 432 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 4312

موضوع: اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

دوستان سلام
    فکر من از دسمابر 2011 بعد از اینکه دد لاین سفارت تهران رو از دست دادم از ابوظبی اقدام کردم و ویزا گرفتم. این چند صفحه رو که خوندم فکر نمی کنم کسی به اندازه من صفر تا صد قضیه رو رفته باشه. پس من توضیح می دم اگه سوالی بود بپرسید.
    1) منم مثل شما نمی دونستم که می شه اقدام کرد. اون موقع 2 تا اپشن داشتم، یکی این آنکارا بود که پاسپورتو نگه می داشت یکی هم ابوظبی که فقط کپی پاسپورت رو می خواست.
    2) برای سابمیشن باید حضوری مراجعه کنید. ولی بعد از پاس ریکوئست شدن می تونید یه نمایندتونو بفرسید (دقیقا مثل آنکارای الان)
    3) سفارت در ابوظبی هستش و ابوظبی تا دبی 2 ساعت راهه، و تا ساعت 11 اونهم یه روز هایی شما رو می پذیرند. نیازی به وقت قبلی نیست چون مگس می پرونند. فقط زود باید اونجا باشید و به ساعت ها و روز ها دقت کنید.
    4) سفارت کانادا بر خلاف سفارت های دیگه که در ابتدای شهر هستند در مرکز شهر ابوظبی قرار داره، طبقه هفتم و هشتم ابوظبی مال، یه چیزی تو مایه های مثلا میلاد نور یا تیراژه، البته بزرگتر، سفارت خیلی کوچیک و جمع و جوریه، خندتون می گیره که اومجا سفارت باشه.
    5)پول رو همون جا می پردازید، پول خرد هم ندارن، مثلا اگه 460 درهم بشه، 500 درهمی نمی تونید بدید باید خرد کنید.
    6) سفارتش یه کم خنگه، مثلا اشتباهی یک ماه بعدش منو فرستاد مدیکال و بعد گفت اشتباه کردیم، با این اشتباه تقریبا 2.5 ماهه به من جواب داد. همیشه ایمیل هامو جواب میداد چون شماره پرونده داشتم، و این اطاله به سفارت خیلی ربطی نداشت و جواب سیکیوریتی باید از اتاوا میومد که دیر اومد.
    7) پاس ریکوئستش هم دقیقا مثل آنکاراست.
    به نظر من اگه چند نفری بشید و این کار رو انجام بدید مقرون به صرفه است.
    باز سوالی بود پیغام خصوصی بدید.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad230 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    فکر من از دسمابر 2011 بعد از اینکه دد لاین سفارت تهران رو از دست دادم از ابوظبی اقدام کردم و ویزا گرفتم. این چند صفحه رو که خوندم فکر نمی کنم کسی به اندازه من صفر تا صد قضیه رو رفته باشه. پس من توضیح می دم اگه سوالی بود بپرسید.
    1) منم مثل شما نمی دونستم که می شه اقدام کرد. اون موقع 2 تا اپشن داشتم، یکی این آنکارا بود که پاسپورتو نگه می داشت یکی هم ابوظبی که فقط کپی پاسپورت رو می خواست.
    2) برای سابمیشن باید حضوری مراجعه کنید. ولی بعد از پاس ریکوئست شدن می تونید یه نمایندتونو بفرسید (دقیقا مثل آنکارای الان)
    3) سفارت در ابوظبی هستش و ابوظبی تا دبی 2 ساعت راهه، و تا ساعت 11 اونهم یه روز هایی شما رو می پذیرند. نیازی به وقت قبلی نیست چون مگس می پرونند. فقط زود باید اونجا باشید و به ساعت ها و روز ها دقت کنید.
    4) سفارت کانادا بر خلاف سفارت های دیگه که در ابتدای شهر هستند در مرکز شهر ابوظبی قرار داره، طبقه هفتم و هشتم ابوظبی مال، یه چیزی تو مایه های مثلا میلاد نور یا تیراژه، البته بزرگتر، سفارت خیلی کوچیک و جمع و جوریه، خندتون می گیره که اومجا سفارت باشه.
    5)پول رو همون جا می پردازید، پول خرد هم ندارن، مثلا اگه 460 درهم بشه، 500 درهمی نمی تونید بدید باید خرد کنید.
    6) سفارتش یه کم خنگه، مثلا اشتباهی یک ماه بعدش منو فرستاد مدیکال و بعد گفت اشتباه کردیم، با این اشتباه تقریبا 2.5 ماهه به من جواب داد. همیشه ایمیل هامو جواب میداد چون شماره پرونده داشتم، و این اطاله به سفارت خیلی ربطی نداشت و جواب سیکیوریتی باید از اتاوا میومد که دیر اومد.
    7) پاس ریکوئستش هم دقیقا مثل آنکاراست.
    به نظر من اگه چند نفری بشید و این کار رو انجام بدید مقرون به صرفه است.
    باز سوالی بود پیغام خصوصی بدید.
    خیلی خیلی ممنون از راهنمایی خیلی خوبتون. شما میشه بگین به من که به نظرتون اگر ازتون مدیکال نمیخواستن چقدر وقته جواب میگرفتین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون از راهنمایی خیلی خوبتون. شما میشه بگین به من که به نظرتون اگر ازتون مدیکال نمیخواستن چقدر وقته جواب میگرفتین؟
    شاید حدود 6-8 هفته

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

من چهارشنبه این هفته میرم ابوظبی.
    مطابق سایت ابوظبی:
    http://www.canadainternational.gc.ca...nt.aspx?view=d
    فقط روزای 1شنبه، 2 شنبه 4 شنبه و 5 شنبه ساعت 8-10:30 مدارکو تحویل میگیرن

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad230 نمایش پست ها
    شاید حدود 6-8 هفته
    با این حساب بچه هایی که این هفته ریجکت شدن شاد سانش اینو داشته باشن که بتونن از ابوظبی جواب بگیرن. ما حدود 8 هفته تا شروع ترمایی که 5 سپتامبر هست وقت داریم و خیلی از دانشگاها دو هفته هم به دانشجوهای اینترنشنال وقت میدن و میشه حدود 10 هفته. با این حساب ممکنه بچه ها بتونن واقعا از اونجا به موقع جواب بگیرن.

Junior Member

دوستان من رفتم رکورد ایمیل هامو دیدم، من 12 دسامر مدارک رو داده بودم و 25 مارس پاس ریکوئست شدم، البته قبلا هم گفتم که نامه ای بعد از یک ماه برای من فرستاده شد و منو فرستادن مدیکال و من هم مدیکال رو انجام دادم که کلی این وسط وقت رو تلف کرد، شاید یک ماه، موضوع دیگه اینکه با تعطیلات سال نو مقارن شد. بازم می گم اطاله بررسی همش تقصیر سفارت نیست.
    موضوع دیگه ای که دوستان سوال می کنن بحث use of representative هست. من فکر نمی کنم برای ثبت در خواست بشه اینجوری عمل کرد. اگه می شد خب اصلا می گفتن با پست بفرستین دیگه، اینم بگم به شدت به پست آرامکس علاقه دارن و همون جا یه فرم خام آرامکس به شما میدن که آدرس بنویسید که اگه لازم شد چیزیو براتون پست کنن.
    بازم این مورد که یه نفر بره برای بقیه رو بده رو از طریق ایمیل سوال کنید. ولی وقتی پاس ریکوئست شدین این کارو می تونید انجام بدید.

دوستان عزیز و گرامی با سلام ، احترام و عرض ادب
    پرسش و پاسخ زیر را در قسمت « پرسش و پاسخ های متداول سفارت کانادا در ابوظبی » مشاهده نمودم . ممکن است بفرمایید مفهوم و معنای آن چیست و آیا به ما ایرانیان نیز ارتباطی پیدا می کند ؟

Frequently Asked Questions

?My residence visa in the Gulf expires soon. Will this impact my temporary resident (TRV) application

In order to satisfy the Visa Officer that you will return to the Gulf after your authorized stay in Canada, you may be asked to renew your Gulf residence visa before we issue a TRV if you intend to return to the Gulf

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4118 نمایش پست ها
    دوستان عزیز و گرامی با سلام ، احترام و عرض ادب
    پرسش و پاسخ زیر را در قسمت « پرسش و پاسخ های متداول سفارت کانادا در ابوظبی » مشاهده نمودم . ممکن است بفرمایید مفهوم و معنای آن چیست و آیا به ما ایرانیان نیز ارتباطی پیدا می کند ؟

Frequently Asked Questions

?My residence visa in the Gulf expires soon. Will this impact my temporary resident (TRV) application

In order to satisfy the Visa Officer that you will return to the Gulf after your authorized stay in Canada, you may be asked to renew your Gulf residence visa before we issue a TRV if you intend to return to the Gulf
    نه خیر ارتباطی نداره.

Junior Member

بچه ها این جوابیه که سفارت کانادا تو ابوظبی به من داده. لطفاْ به دو تا پاراگراف اول توجه کنید:

This is in response to your recent email enquiry.

A person can apply for a Temporary Resident Visa at the Visa Office responsible for his or her country of nationality or at the Visa Office responsible for the country where they are physically present and to which they have been legally admitted.

If you are physically present and have been legally admitted to the United Arab Emirates, Bahrain, Kuwait, Oman, Qatar, or Yemen, you may apply for a Temporary Resident Visa (or Study Permit, Work Permit, or Permanent Resident Travel Document) at the Canadian Embassy in Abu Dhabi.

Our website, www.uae.gc.ca, provides all the information that you need about how and where to submit application, and what supporting documents to provide. Please refer to the following link on our website which provides the information regarding application forms and supporting documentation to apply for a study permit:
    http://www.canadainternational.gc.ca...s/53_1_eng.pdf
    Please click on the hyperlinks to obtain the application forms.
    Please make sure the Study permit application form is validated , dated and signed.
    The visa section receives applications in person from 8.30am to 10.30am on Sundays, Mondays, Wednesdays and Thursdays except public holidays. You do not require an appointment to submit an application at the embassy. Only complete applications with correct fees will be accepted. Incomplete applications will be returned. A representative can apply on your behalf provided he or she has your written authorization to collect the passport.You do not have to apply in person. You can send your application via courier to the Embassy. You must include a completed return airway bill along with the application.
    Please note certain applications take several weeks to process. IF the processing times for your category exceeds two weeks and you do not wish to submit your original passport for the duration of the processing of your application, you must provide a photocopy of all stamped pages in your passport. If the processing times for your category does not exceed two weeks then you MUST submit your original passport(s). Please refer to the following link on our website www.uae.gc.ca for the processing times: http://www.canadainternational.gc.ca...raitement.aspx

It is important to note that processing times vary from case to case, often due to reasons beyond our control. Some cases, whether due to the individual complexity of the case or the high volume of applications received, will take longer to process than the times indicated on our website.
    We will not respond to status enquiries received within our processing times.
    Please refer to the following link on our website www.uae.gc.ca regarding fees payment: http://www.canadainternational.gc.ca...ees-frais.aspx
    We trust that this information will be of assistance.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    نه خیر ارتباطی نداره.
    ببخشید منظورش چه چیز است ؟
    منظور از برای جلب رضایت افسر باید ویزای « گلف » معتبر داشته باشید یا قبل از درخواست ویزا آن را تمدید کرده باشید ، چیست ؟
    ارادتمند