نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تحصيل در مقطع فوق ليسانس در خارج از كشور : اري يا خير

رأی دهندگان
86. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اري

51 59.30%
  • خير

16 18.60%
  • بستگي دارد ( لطفا دليل خود را در مورد انتخاب اين گزينه توضيح دهيد )

19 22.09%
صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 77

موضوع: مستر در ایران یا خارج از ایران: کدام رو ترجیح میدین

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

پیش فرض پاسخ : فوق لیسانس ایران!!!! لطفا راهنمایی کنید.......فوری

در راستای صحبت های دوستمون که من احساس می کنم ایشون ترس از سربازی داره مثل من نظرتونو راجع به من بگید مرسی:
    منم ترم 8 هستم و اگه بخوام می نتونم امسال کنکور ارشد شرکت کنم
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,5778.0.html
    تا حالا 15 تا ایمیل به اساتید امریکا زدم که 10 تاشون جواب مثبت دادن و می گن اپلای کن.
    ولی درگیر TOEFL و GRE هستم، نمیدونم این ریسک چقدر ممکن برام تمام بشه؟ خیلی نگرانم که اگر تو این راه یه جوری فیلم سرم در بیاد سربازیو چی کار کنم.
    همونطور که شما هم می دونید هیچ وقت 2 تا کار باهم انجام نمی شه ، رو این حساب دو دلم.
    از درس خوندن واسه GRE خیلی بیشتر لذت می برم تا کنکور ارشد ، ولی نگرانیم از این داستان Genius Student (فکر نکنم درست نوشتم) واسه ویزای کانادا و بحث clear بودن واسه امریکاست.
    دوستان شما نظرتون چیه؟ شما با این شرایط چیکار می کنید؟
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

To Amir:

هر دوش ریسک داره

از یک طرف ممکنه واسه ارشد بخونی و خدای نکرده رتبه خوبی نیاری
    ازون طرف بحث هایی مثل تافل و جی ار یی و ....و سرانجا مشکل ویزا با این فرض که جای خوبی پذیرش بگیری
    من خودم وقتی درگیر تافل و جی اریی شدم-گفتم ای بابا- صد رحمت بهمون کنکور دکتری که دو ماه هم خوندن نداشت- ولی وقتی افتادم تو پروسه اپلای مثل اون بابایی شدم که خورد زمین و واسه اینکه ضایع نشه بقیه راهش رو سینه خیز رفت
    بدترین کار در این حالت دو دل شدنه- باید تصمیمت رو نهایی کنی و روی یک کدوم زووم کنی
    حالا دیگه اون روحیات و تلاش و انگیزه خودت هستش
    ممکنه یکی جای پاش رو اینجا خیلی خوب پیدا کرده باشه و اصلا رفتن واسش اشتباه باشه
    هیچکسی نمیتونه واقعا بگه اقا این کار درسته یا اشتباه
    چون کسی با یکصدم شرایط شما اشنا نیست و روحیاتتون
    فقط اگه دیگه گیر دادی به تافل و جی ار یی و... دیگه برو جلو و به ویزا و ...فکر نکن-چون در طی این طریقت ممکنه بی انگیزه بشی
    این مسیر %100 انگیزه و تحمل میخواد و کوچکترین تزلزل هم از اپلای شما رو باز میداره هم از کنکور فوق

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

من دانشجوی فوق بودم البته رشتم هنر بود رتبم هم 3 بود ولی انصراف دادم و با وجود این که چند سال میگذره و هنوز موفق به رفتن نشدم ولی اصلن پشیمون نیستم چون فکر میکنم که در اصل هیچ چیزی را از دست ندادم چون من دوست دارم وقتی درس میخونم از ش لذت ببرم ولی با ان شرایط نمیشد و تازه فکر میکنم که ریسک کنکور ارشد در ایران خیلی بالاتر از پذیرش و ویزا گرفتن است چون در نهایت اگر از امریکا هم نتونید ویزا بگیرید بالاخره از اروپا یا کشورهای دیگر میتوانید بگیریدو بعد برای دکترا به راحتی برای آمریکا اقدام کنید به نظر من وقتتون را در ایران تلف نکنید.

saeede83
    Guest

فوق لیسانس به من یکی که خیلی کمک کرد تو پذیرش
    اگه با رزومه لیسانسم اپلای می کردم بعید بود دارقوزآباد هم بدون فاند قبول شم. اما فقط با 2 سال فوق کلی رزومه ام رو بهبود دادم. دانشگاهی که قبول شدم هم خیلی به نمرات فوقم و کارهای تحقیقی اون دوره اهمیت داد. هر چند الان فقط مدرک لیسانسم برای تحصیل در اونجا کافیه.

Senior Member

به نظر من امسال همه وقت و انرژی ات رو بذار رو اپلای. حتما موفق می شی. اگه خدای نکرده نشد بیای اون وقت تصمیم می گیری چی کار کنی. مثلا می تونی فوق بدی یا دوباره اپلای کنی. در هر صورت چیزی رو از دست ندادی. برای اینکه راهی رو امتحان کردی که اگه نمی کردی همیشه ممکن بود حسرتشو بخوری.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    به نظر من امسال همه وقت و انرژی ات رو بذار رو اپلای. حتما موفق می شی. اگه خدای نکرده نشد بیای اون وقت تصمیم می گیری چی کار کنی. مثلا می تونی فوق بدی یا دوباره اپلای کنی. در هر صورت چیزی رو از دست ندادی. برای اینکه راهی رو امتحان کردی که اگه نمی کردی همیشه ممکن بود حسرتشو بخوری.
    سلام

بااب همیشه هم اینطوری نیست
    پسرها تو یه منفی اشتباه کنند تو تصمیمات و استارت هاشون یهووووووووو میبینند سر صبحگاه پادگان دارند پا میچسبونند و رژه میرند-اونم ساعت 5 و خورده ای صبح
    رو ساعت قدیم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    سلام

بااب همیشه هم اینطوری نیست
    پسرها تو یه منفی اشتباه کنند تو تصمیمات و استارت هاشون یهووووووووو میبینند سر صبحگاه پادگان دارند پا میچسبونند و رژه میرند-اونم ساعت 5 و خورده ای صبح
    رو ساعت قدیم
    من اینو کلی گفتم برای بدون مشکل ها! ایشون که سربازی داره ریسک کار بالاتره. در هر صورت اگه فوق هم ایران بخونه باز اگه تو اپلای موفق نشه مشکل سربازی داره.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

یه سوال .... کسی می تونه وقتی اینجا یه بار فوق گرفته دوباره امتحان ارشد سراسری شرکت کنه ؟!؟! ... البته اگه سرباز نباشه و روزانه هم نباشه ... ! ... یکی از دوستان پرسید ذهن من رو هم مشغول کرد ! ...

اگه معافی نیاز نداشته باشه، میتونه به صورت پولی بره. یعنی شبانه، آزاد، ..
    اگر دفعه اول شبانه یا آزاد بوده باشه، این بار میتونه دولتی هم بره.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

مرسی سهیل جان .. موثقه دیگه ! ...
    اگه بخوایم 100% مطمئن بشیم باید از کی بپرسیم !؟ ... از سنجش ! .. یا خود دانشگاه ها هم می تونن کمک کنن ! ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)