صفحه 1 از 24 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 231

موضوع: Drexel University

Senior Member

پیش فرض ترجمه مدارک برای دانشگاه Drexel

توی وی سایت دانشگاه Drexel نوشته که ترجمه مدارک یا باید توسط دانشگاه مبدا صورت گیرد یا توسط مترجمین عضو انجمن مترجمین آمریکا (که هیچ مترجم ساکن ایرانی عضوش نیست). دانشگاه من ترجمه مدارک رو انجام نمی ده و باید بدم دارالترجمه. آیا کسی امسال یا سالهای قبل برای Drexel اقدام کرده مه بتونه بگه برای ترجمه مدارکش چی کار کرده؟

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک برای دانشگاه Drexel

این دیگه چه بساطیه اونا نمیدونند کسی نیست تو ایران که عضو انجمن مترجمین آمریکا باشه
    every thing is possible, but you must pay for it

Senior Member

علیرغم اینکه سایتشون اونجوری نوشته، من فکر نمی کنم اگه مترجم رسمی اینجا هم ترجمه کنه مشکلی پیش بیاد. ایمیل بزن مشکلت رو دقیق شرح بده و بپرس ازشون.
    به هر حال اگر هم قبول نکردن، خب اصل مدرکت رو ببر آمریکا اونجا بده یکی از همون مترجمهای عضو انجمن مترجمین آمریکا ترجمه کنه. البته فکر کنم خیلی گرون تر از ایران در بیاد اما خب یک باره دیگه

پارسال که این مشکل نبود. من فکر میکنم تمام مترجمهای رسمی داخل ترجمه کنند قابل قبوله. فقط email بزن و بهشون بگو تمام مترجمهای ما حداکثر رسمی اند.

راستی یک چیز بگم شاید جالب باشه. این دانشگاه برای بررسی پرونده شما جهت apply پولی نمیگیره
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Senior Member

اای میل زدم پرسیدم. جواب دادن:
    Translation services are best got by WES (World Education Services) at www.wes.org. I would recommend using this organization over all others for document translation. Your university in Tehran will send the documents to WES, who will then send them to us. This is my recommended course of action
    این WES گفتخ 160 دلار بدید و دانشگاهتون هم حتما باید خودش مدارک رو بفرسته تا ما ترجمه کنیم. من که تصمیم دارم همون ترجمه معمولی خودم رو بفرست. نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member

کسی با WES کار کرده . به نظرتون من چی کار می تونم بکنم؟

Junior Member

سلام

من برای سپتامبر 2008 از drexel پذیرش گرفتم. مدارکم رو دادم دارالترجمه ترجمه کرد و تاییدیه گرفت و فرستادم. مدارکم هم بررسی شد. مشکلی هم پیش نیومد.کسی هم نگفت چرا ترجمه مدارکت براساس اونچیزی که ما گفتیم نیست. باید بهتون بگم که این دانشگاه خیلی در بررسی مدارک کنده و دایم باید بهشون زنگ بزنین و چک کنید مدارکتون رسیده یا نه. 10بار مدارک من ناقص اعلام شد در صورتیکه همه با هم در یک پاکت ارسال شده بود.

البته این تجربه منه، دوستان دیگری هم در همین فروم عضو هستن که دارن میرن drexel. امیدوارم اونها هم کمکتون کنن.

Senior Member

پست من ربطی به سوال شما نداره. ولی جالبه، شما برای هر کدوم از مراحل application (جواب استاد، gre، ترجمه مدارک، ... )در هر کدوم از دانشگاه هایی که می خواهید اپلای کنید یک موضوع جدید درست می کنید! البته کار خوبی می کنید! ;D

Senior Member

پیش فرض Drexel University

من می خواستم بدونم دانشگاه drexel چه طور دانشگاهی هست و کلا یه سری اطلاعات می خواستم از دوستانی که در اونجا درس می خونند.

Senior Member

پیش فرض کمک از کسانی که برای Drexel اپلای کردند

من برای دانشگاه Drexel فرم online رو پر کردم اما در فرم online از من Rec letter و SOP و CV نخواستند. هر چی هم email می زنم جواب نمی دن. توی وب سایتشون هم اطلاعات واضحی نیست. می خواستم بدونم این مدارک رو خودم باید پست کنم براشون؟

صفحه 1 از 24 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)