صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: ارسال ایمیل به ژورنال و اعلام ادعاهای نادرست توسط یکی از نویستدگان مقاله

Junior Member

پیش فرض ارسال ایمیل به ژورنال و اعلام ادعاهای نادرست توسط یکی از نویستدگان مقاله

سلام دوستای خوب من
    متاسفانه مشکل بزرگی پیش اومده که ازتون می خواهم مرا راهنماییم کنید. من پروژمو با استاد راهنما نزدیک 6 ماه تموم کردم، البته اون مقاله ی بیشتر از من می خواست ولی گفتم نمی تونم. خلاصه تو گروه هم مطرح شد که کار پروژه تمومه و دیگه توقع مقاله بیشتر نیست. مدیر گروه و خیلیا هم شاهداند و حتی خود این استاد می گفت که برین خودتون مقاله بدین من با شما کاری ندارم. خلاصه چند ماه به این شکل گذشت. الان من مقاله ای که اکسپت کردم و مربوطم به پروژه ام هم نیست رو به ژورنال ایمیل زده گفته که این دانشجو بدون اطلاع من و در مورد موضوع پروژه مقاله داده و حالا ادیتور هم به من ایمیل زده گفته ما تصمیم گرفتیم مقاله ی شما رو withdraw کنیم که این خیلی بده و این یعنی من دزدم. من به ادیتور ایمیل زدم و گفتم که این یک سوئ تفاهمه و خواهش کردم تا مقاله رو فعلا خارج نکند و به من فرصت بدن تا این سوئ تفاهم رو بر طرف کنم. این در حالیه که حرفای استاد راهنما کاملا نادرسته. کار پروژه تموم شده بود و حتی موضوع این مقاله ها خارج از پروژه ست و می خواستم به زودی هم دفاع کنم.

حالا شما بگین من بدر چنین موقعیتی چی کار کنم؟ به خدا من حتی ذره ای از کار دیگران استفاده نکردم بعد این استاد راهنما به من تهمت دزدی می زنه این قضیه ذهنمو خیلی مشغول کرده، ازتون می خوام منو راهنمایی ام کنید. می ترسم برم تو لیست سیاه در حالی که بی گناهم. دوستان کمک و راهنمایی ام کنید.

Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

پیش فرض پاسخ : خیلی مهم، کمکم کنید، استاد راهنمام به ژورنال ایمیل زده و مطالب نادرستی مط

اینطور که داری میگی یارو از یه چیز دیگه شاکیه و با سنگ انداختن جلوی پات داره تلافی میکنه، آره؟
    به نظرم بهتره بری باش حرف بزنی ببینی از کجا داره میسوزه، بعد به این فکر کنی که چکار باید بکنی.
    نهایتن اگه دیدی خیلی شاکیه به نظرم بهش پیشنهاد بده که اسمشو میزنی توی مقاله اگه حرفشو پس بگیره.
    اگه واقعن حقش نباشه، از تو لیست سیاه رفتن و تلف شدن اینهمه وقتت که بهتره، نیست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خیلی مهم، کمکم کنید، استاد راهنمام به ژورنال ایمیل زده و مطالب نادرستی مطرح کرده

سلام

اگه مطمئنيد که حق با شماست تنها راحش اينه که هرچه سريعتر استادتونو گير بياريد و دليل اين کارو ازش بپرسين (محترمانه) و خيلی محکم براش توضيح بدين که کار شما با کار مشترکی که با ايشون انجام دادين فرق می کنه.

منم يه استادی دارم که... تمام تلاششو کرد که من نتونم اين ترم برم، البته کلير هم نشدم.

موفق باشيد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خیلی مهم، کمکم کنید، استاد راهنمام به ژورنال ایمیل زده و مطالب نادرستی مطرح کرده

خیلی ممنون دوستان
    متاسفانه این استاد الان خارجه، هر چی هم ایمیل می زنم می پرسم مگه پروژه تموم نشده چرا آخه ایمیل زدی به ژورنال جوابمو نمیده. خوب آخه چی بگی بر خلاف حرفای خودش و تصمیماته گروهه. من موندم چی کار کنم. در مورد اینکه اسمش تو مقاله اضافه بشه اینم مقدور نیست چون با این کار من دقیقا اعتراف کردم مه دزدی کردم در حالی که ابدا این طور نیست.

Senior Member maryamf آواتار ها

اگه قصد این استاده تلافی چیزی باشه، شاید کوتاه نیاد. شما اگر دفاع کردین داور پایان نامه و نماینده تحصیلات تکمیلی وجود داره و شرعا باید کمکتون کنن(گرچه بنا به قدرت استادتون تو گروه ممکنه این کارو نکنن). نهایت هم معاونت پژوهشی دانشکده و دانشگاه. اگر خیلی سرکش بودین، می دونم گاهی در برابر بعضی آدما کوتاه اومدن خیلی سخته ولی کوتاه بیاین و مقاله ای رو که اون استاد ازتون می خواد براش بنویسین تا دلش نرم شه و کوتاه بیاد و بره پی کارش. اگه خواستین ادبش کنین بگذارین واسه بعد، بالاخره گذر پوست به دباغ خونه میافته. البته به شناخت خودتون هم بستگی داره. اگر هم سوء تفاهم هست که می تونید رفعش کنید.

Senior Member

روان شناسی این استاد ها نشون داده که برخورد محکم باهاشون نتیجه عکس می ده. به نظر من یه راه حل منطقی پیدا کنید و هر راهکاری دارید پیاده کنید تا ایشون رو از خر شیطون پیاده کنید. راه حل اینه که رضایت این استاد رو به هر طریق به دست بیارید. راستی ایشون از کجا فهمیده که شما مقاله رو جایی submit کردید؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

یه چکیده برای ایشون بفرست و بهش بگو موضوع این مقاله ربطی به خود پروژه نداشته- ببین چی میگه
    اگه هم دسترسی نداری به ایشون از طریق سیستم اداری ذانشکده پیگیری کن
    کارشناسن گرووه میتونند تشخیص بدند این موضوع رو و در صورت احراز حق برای شما میشه موضوع را با ژورنال توسط مسوولین دانشکده پیگیری کرد
    فکر کنم استادتون فکر کرده از محتوای پروژه چیزی اومده بیرون

Junior Member

پیش فرض خیلی مهم، کمکم کنید، استاد راهنمام به ژورنال ایمیل زده و مطالب نادرستی مطرح کرده

دوستان چند نکته مهم رو باید بهتون بگم. اولا اینکه ایمیل زدن به یک ژورنال و گفتن چنین ادعایی که مثلا این مقاله کار منم بوده، کار ساده ای نیست. این استاد باید حتما با دانشگاه مطرح می کرده این موضوع رو چون اینجا اعتبار دانشگاه هم رو زیر سئوال می بره. چون اگر یک مقاله withdraw بشه می دونین چه صدمه ای هم واسه ی فرد و هم واسه ی اون دانشگاهه. من یک آماری گرفتم دیدم از هر ده هزار مقاله یکی این اتفاق می افته و اونم تو کشور های در حال توسعه ای مثله ما خیلی بیشتر اتفاق می افته. من اینو به مدیر گروه گفتم، و گفتم این قضیه فقط مهم برای من نیست واسه اعتبار دانشگاه هم مهمه. نکته دوم اینکه من هنوز دفاع نکردم اما قرار بود به زودی دفاع کنم ولی این کار ربطی به پروژه نداشته. من از دانشگاه پرسیدم بودم و می دونستم که مانعی نداره دانشجو خودش تنهایی راجع به کارایی که دوست داره کار کنه.

مقاله چون تو اینترنت بوده، سرچ کرده و این طوری به ژورنال ایمیل زده.
    خلاصه دوستان من موندم با این کسی که حرف گوش نمیده. تازه تو مقالم به همه کاری قبلی که با این استاد داده بودم ریفرنس داده بود.

Junior Member

روان شناسی این استاد ها نشون داده که برخورد محکم باهاشون نتیجه عکس می ده. به نظر من یه راه حل منطقی پیدا کنید و هر راهکاری دارید پیاده کنید تا ایشون رو از خر شیطون پیاده کنید. راه حل اینه که رضایت این استاد رو به هر طریق به دست بیارید.
    اتفاقا کاملا برعکس!! من اگه بودم، آبرو برای چنین آدم ..... نمی گذاشتم

1. قانونا Editor ژورنال حق چنین کاری را ندارد چون Account به نام شماست و ایشان قانونا نمی تواند تفسیری در مورد مسائلی که عنوان کردید، داشته باشد.
    2. حالا که این Editor کاسه گرمتر از آش شده، باید از همان اول منکر هرگونه آشنایی با این آقای ... می شدید و مثلا می گفتید که این .... بنا به دلایل اخلاقی از دانشگاه اخراج شده (البته شاید غیراخلاقی باشد ولی بهرحال توی دعوا حلوا خیرات نمی کنند).
    3. توصیه من اینست که محکم باشید و اصلا مماشات نکنید

Senior Member

من خودم قبلا از این مشکلات داشتم اما متاسفانه معمولا در این موارد دانشجو حامی نداره و در نهایت همه چیز به نفع اون استاد بی انصاف تموم می شه.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)