صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 98

موضوع: درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

Junior Member ariahope آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering - shahed university

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    منم ارشد بیوالکتریک و کنترل زدم حالا هر کدوم قبول بشم.میشه درباره ارشد بیو شاهد و اینکه چه تحقیقاتی می کنن توضیح بدین؟الان شما روی چی دارید کار می کنید؟و چه موضوعاتی به روز هست در این گرایش برق؟
    سلام. مهندسی پزشکی شاهد خیلی قوی تر از سایر گرایش هاش و مخصوصا کنترلش هستش. بستگی به زمینه ای ای که میخواهید کار کنید داره روی بخش آنالوگ و پردازش سیگنال های قلبی و مغزی دو تا از استاد ها خیلی خوب کار میکنند . تو بخش پردازش تصویر دکتر فروزان خیلی قوی هستند و به روز کار میکنند. در زمینه ی نورال نتورک هم یکی دیگر از اساتید کار میکنند . این گرایش زمینه های متعددی داره که برای هر کدوم یک استاد به طور جدی روش کار میکنه. موضوعی که من کار میکنند سگمنتیشن تصاویر پزشکی و همین طور طراحی نسل جدیدی از الکترود هاست که هر دوش اکتیو هست و در سایر کشور ها دارند روش کار می کنند.

Junior Member ahmadddd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME -Isfahan University

سلام دوستان.
    منم دانشجوی سال آخر هستم و در زمینه پردازش سیگنال، پردازش تصویر و پیاده سازی الگوریتم های آن پروژه های خوبی انجام دادم. خوشحال میشم بتونم در این زمینه ها یا زمینه های دیگه همکاری کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomaterial Engineering

دوستان سلام،من کارشناسی بیومتریال هستم و میخوام در زمینه سیگنالینگ مهندسی بافت مقاله بنویسم،اگر کسی میتونه همکاری کنه لطفا به من پیغام بده...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (Electrical Engineering (Control Systems

سلام
    برای چاپ مقاله در ژورنال معتبر در رابطه با کنترل کننده های نوع 2 فازی و بهینه سازی آن با PSO کسی تمایل به همکاری داره؟ اکثر کار مقاله انجام شده است و فقط برای قسمت بهینه سازی با PSO یا الگوریتم دیگر اعلام آمادگی کنید. (لطفا پیام خصوصی دهید)

Junior Member

سلام منو راهنمایی کنید لطفا....من ترم سه مهندسی پزشکی میرم امسال و خیلی دوست دارم که بتونم مقاله بنویسم...چکار هایی بکنم تا بتونم یاد بگیرم؟اصلا با ترم سه میشه شروع کرد؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مقاله کامل نشده در زمینه آنالیز سیگنال های مغزی در بیماری صرع دارم. کسی هست بتونه کاملش کنه و اسم خودشم توی مقاله بیاد؟ واسه مجلات ISI میخوام
    ممنون
    سلام درسته که مدت زیادی از درخواستتون میگذره ولی اگه همچنان مقاله رو میخواین کار کنین من مشتاقم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pretty2013 نمایش پست ها
    دوستان سلام،من کارشناسی بیومتریال هستم و میخوام در زمینه سیگنالینگ مهندسی بافت مقاله بنویسم،اگر کسی میتونه همکاری کنه لطفا به من پیغام بده...

سلام،من کارشناسی بیومکانیک هستم و قصد اپلای تو رشته بافت رو دارم. خوشحال میشم بتونیم همکاری کنیم.

Junior Member

Red face پاسخ : درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    من دو مقاله بین المللی در زمینه تشخیص چهره که از شاخه های اصلی پردازش تصویره دارم . علاقه زیادی به تحقیق در زمینه مهندسی پزشکی دارم . از دوستان هرکس که علاقه مند به همکاری و ارائه مقاله در این زمینه هست لطفا بامن از طریق "پیغام خصوصی" تماس بگیره .

البته قبلا این درخواستو در بخش همکاری برای نوشتن مقاله داده بودم که کسی استقبال نکرد برای همین در این تاپیک مربوط درخواست دادم .

همگی موفق باشید .

پیام مدیریت:
    درخواست پشتیبانی مالی برای ثبت مقالات اکیداً ممنوع است!
    سلام
    من پروزه لیسانسم تشخیس بیماری های مربوط به قرنیه بود که با پردازش تصویر کار کردموبرای همکاری حاضرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pretty2013 نمایش پست ها
    سلام.من فارغ التحصیل ارشد مهندسی پزشکی هستم.پایان نامه ی من در مورد بیومکانیک سلولی بود.مایل به همکاری هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    سلام من در زمینه مدلسازی سیستم های بیولوژیکی کار می کنم اگر کسی باشه خوشحال می شم باهم دیگه همکاری کنیم و بتونیم یک مقاله خوب بنویسیم
    سلام من مایل به همکاری هستم اگر هنوز مایل هستید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)