صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 98

موضوع: درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (Electrical Engineering (Control Systems

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

سلام
    برای چاپ مقاله در ژورنال معتبر در رابطه با کنترل کننده های نوع 2 فازی و بهینه سازی آن با PSO کسی تمایل به همکاری داره؟ اکثر کار مقاله انجام شده است و فقط برای قسمت بهینه سازی با PSO یا الگوریتم دیگر اعلام آمادگی کنید. (لطفا پیام خصوصی دهید)

Junior Member

سلام منو راهنمایی کنید لطفا....من ترم سه مهندسی پزشکی میرم امسال و خیلی دوست دارم که بتونم مقاله بنویسم...چکار هایی بکنم تا بتونم یاد بگیرم؟اصلا با ترم سه میشه شروع کرد؟

مرسی

Junior Member

Red face پاسخ : درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    من دو مقاله بین المللی در زمینه تشخیص چهره که از شاخه های اصلی پردازش تصویره دارم . علاقه زیادی به تحقیق در زمینه مهندسی پزشکی دارم . از دوستان هرکس که علاقه مند به همکاری و ارائه مقاله در این زمینه هست لطفا بامن از طریق "پیغام خصوصی" تماس بگیره .

البته قبلا این درخواستو در بخش همکاری برای نوشتن مقاله داده بودم که کسی استقبال نکرد برای همین در این تاپیک مربوط درخواست دادم .

همگی موفق باشید .

پیام مدیریت:
    درخواست پشتیبانی مالی برای ثبت مقالات اکیداً ممنوع است!
    سلام
    من پروزه لیسانسم تشخیس بیماری های مربوط به قرنیه بود که با پردازش تصویر کار کردموبرای همکاری حاضرم

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

سلام دوستان
    من در حال نوشتن یک مقاله ISI (در زمینه پردازش سیگنال های EEG و نوروفیدبک) هستم و یک مقاله دیگه ISI (در زمینه پردازش سیگنال صرعی) هم Under Review دارم. ولی برای پذیرش همراه بورس استادم گفته باید حداقل 3 تا ISI داشته باشم. من رشتم مهندسی پزشکی هست. دوستان خوشحال میشم اگه کسی رشته اش مهندسی پزشکی، برق و یا کامپیوتر باشه و تمایل داشته باشه با هم همکاری علمی کنیم. اگه کسی هست که در حال اماده سازی یا اتمام یک مقاله ISI باشه من میتونم هر کمکی که لازم باشه رو انجام بدم... از طرفی من هم میتونم یک سری کارهای کوچک یا بزرگ مقالاتم رو بهش بسپارم تا بتونیم تعداد مقالاتمون برای بورس و پذیرش رو افزایش بدیم.... خلاصه هرکسی که تمایل داره ممنون میشم پیغام خصوصی بزاره.

Junior Member

سلام خدمت دوستان من فوق لیسانس مهندسی پزشکی دارم خیلی علاقه دارم مقاله بنویسم دوستی پیدا بشه با همکاری هم شروع کنیم تنها مشکلی هم که دارم اینکه ساکن امریکام و کمی دورم پیغام بدین در صورت تمایل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط torkian نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان من فوق لیسانس مهندسی پزشکی دارم خیلی علاقه دارم مقاله بنویسم دوستی پیدا بشه با همکاری هم شروع کنیم تنها مشکلی هم که دارم اینکه ساکن امریکام و کمی دورم پیغام بدین در صورت تمایل
    سلام من ارشد مکانیک رو دارم تمام می کنم. تحقیقاتم در حوزه مهندسی بفت و بیو متریال هست. خوشحال میشم کمکی کنم و اینکه خودم هم مقاله ای دارم که هنوز تموم نشده اگه کسی باشه بتونه همکاری کنه استقبال می کنم.

Junior Member

سلام در زمينه روباتيك كسي از دوستان اگر قصد همكاري داشت در زمينه كنترلي پيغام بده بنده يه سري تئوري دارم كه نياز به بهينه سازي داره :-)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکاترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط gorilaz نمایش پست ها
    سلام در زمينه روباتيك كسي از دوستان اگر قصد همكاري داشت در زمينه كنترلي پيغام بده بنده يه سري تئوري دارم كه نياز به بهينه سازي داره :-)
    سلام اگر نیاز به الگوریتم های بهینه سازی ابتکاری مثل GA, PSO,FA,COA,ANT...دارید من حاضرم همکاری کنم

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط gorilaz نمایش پست ها
    سلام در مورد پست شما براي همكاري در زمينه مقاله نويسي من فارغ التحصيل ارشد كنترل هستم تقريبا با همه الگوريتم هاي بهينه سازي كار كردم. خوشحال ميشم با هم همكاري منيم. اگر براي همكاري تمايل داشتيد با پيام خصوصي بهم اطلاع دهيد. در ضمن صندوق پيام خصوصي شما پر است

Junior Member

سلام به همگی دوستان من دانشجوی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک هستم و اگه کسی کمکی برای مقاله میخواد خوشحال میشم کمک کنم.(میخوام تجربه کسب کنم)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)