صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 98

موضوع: درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

سلام دوستان
    من در حال نوشتن یک مقاله ISI (در زمینه پردازش سیگنال های EEG و نوروفیدبک) هستم و یک مقاله دیگه ISI (در زمینه پردازش سیگنال صرعی) هم Under Review دارم. ولی برای پذیرش همراه بورس استادم گفته باید حداقل 3 تا ISI داشته باشم. من رشتم مهندسی پزشکی هست. دوستان خوشحال میشم اگه کسی رشته اش مهندسی پزشکی، برق و یا کامپیوتر باشه و تمایل داشته باشه با هم همکاری علمی کنیم. اگه کسی هست که در حال اماده سازی یا اتمام یک مقاله ISI باشه من میتونم هر کمکی که لازم باشه رو انجام بدم... از طرفی من هم میتونم یک سری کارهای کوچک یا بزرگ مقالاتم رو بهش بسپارم تا بتونیم تعداد مقالاتمون برای بورس و پذیرش رو افزایش بدیم.... خلاصه هرکسی که تمایل داره ممنون میشم پیغام خصوصی بزاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ashena17 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ارشد الکترونیک هستم. موضوع پایان نامه ام در مورد ناحیه بندی تصاویر پزشکی توسط پردازش روی تصاویر mri است. اگر کسی می تونه همکاری کنه بنده استقبال می کنم. من پردازش تصویر رو خدا رو شکر تسلط دارم.
    سلام.موضوع سمینار من قطعه بندی تصاویر MRI مغز با تبدیل موجک بود .اگر کسی در این زمینه کار کرده است و اطلاعاتی دارد راهنمایی کنید.

Hi friends,
    I'm an alumna of Biomedical Engineering- Biomaterials, an I am looking for someone who is interested in doing research into biomaterials.
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Junior Member

سلام خدمت دوستان من فوق لیسانس مهندسی پزشکی دارم خیلی علاقه دارم مقاله بنویسم دوستی پیدا بشه با همکاری هم شروع کنیم تنها مشکلی هم که دارم اینکه ساکن امریکام و کمی دورم پیغام بدین در صورت تمایل

Junior Member

سلام در زمينه روباتيك كسي از دوستان اگر قصد همكاري داشت در زمينه كنترلي پيغام بده بنده يه سري تئوري دارم كه نياز به بهينه سازي داره :-)

Junior Member

سلام به همگی دوستان من دانشجوی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک هستم و اگه کسی کمکی برای مقاله میخواد خوشحال میشم کمک کنم.(میخوام تجربه کسب کنم)

Junior Member

با سلام به همه ی بچه های بایو کار من کارشناسی ارشد شیمی پلیمرم .پروژه ارشدم یک کار جالب و بایویی بود در زمینه کامپوزیتهای استخوانی (کامپوزیت پلی لاکتیک اسید/هیدروکسی آپاتیت) .خودم نمی تونم مقاله بنویسم اگر کسی در این زمینه کار کردی یا کلا مقاله نویس هستش به من پیغام بده.پروژه بسیار قوی هستش تعدادی از تستهام رو توی دانشگاه هاروارد گرفتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکاترونیک

با سلام ارشد مکاترونیک می خونم تزم تو زمینه ردیابی اشیاء می باشد در حال حاضر در حال نگارش پایان نامه هستم از اونجا که می خوام واسه دکترای مهندسی پزشکی اپلای کنم نیاز به مقاله مرتبط دارم تو زمینه پردازش تصویر کار کزدم همچنین کد نویسی الگوریتم های ابتکاری، شبکه عصبی و فازی تجربه دارم خوشحال میشم نویسنده همکار باشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکاترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط gorilaz نمایش پست ها
    سلام در زمينه روباتيك كسي از دوستان اگر قصد همكاري داشت در زمينه كنترلي پيغام بده بنده يه سري تئوري دارم كه نياز به بهينه سازي داره :-)
    سلام اگر نیاز به الگوریتم های بهینه سازی ابتکاری مثل GA, PSO,FA,COA,ANT...دارید من حاضرم همکاری کنم

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط gorilaz نمایش پست ها
    سلام در مورد پست شما براي همكاري در زمينه مقاله نويسي من فارغ التحصيل ارشد كنترل هستم تقريبا با همه الگوريتم هاي بهينه سازي كار كردم. خوشحال ميشم با هم همكاري منيم. اگر براي همكاري تمايل داشتيد با پيام خصوصي بهم اطلاع دهيد. در ضمن صندوق پيام خصوصي شما پر است

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)