صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 98

موضوع: درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

من دانشجوی دکتری مهندسی پزشکی هستم و چند کار آماده برای چاپ در دست دارم. به یک دانشجوی قوی در سالهای پایانی یا فارغ التحصیل پزشکی در زمینه قلب و عروق، و یا فارغ التحصیل ارشد بیوالکتریک شریف، برای ارتقای کیفیت مقاله و به لحاظ راهنماییهای کاربردی نیازمند هستم. بالتبع پس از همکاری نام شما در مقاله بصورت توافقی لحاظ می شود. لطفا در صورت تمایل پیام خصوصی بگذارید.

Junior Member

سلام
    ما یک مقاله اکسپت شده در یک کنفرانس ieee داریم که برای انجام برخی اصلاحات نیاز به همکاری جدید داریم تا اسمش رو هم توی مقاله بزنیم. لطفا دوستانی که تمایل دارند پی ام بدن.

سلام من ارشد بیومتریال می خونم اگر تمایل دارید و شرایط مهیا باشه خوشحال میشم بتونم با بچه های زمینه پزشکی همکاری کننم

با سلام. در زمینه مهندسی پزشکی پردازش سیگنال حیاتی مقالات آماده دارم و به یک نفر با توانایی بالا در review و edit مقالات نیازمند هستم. تاکید می کنم که همه داده ها آماده هستند و کدنویسیها انجام شده ولی در زمینه نوشتن صحیح مقاله و خصوصا سابمیت کردن به ژورنالهایی که سریع جواب بدهند در زمینه bio-signal processing به یک نفر نیاز دارم و نامش را حتما در مقالات خواهم زد. لطفا پیام خصوصی بدهید.

با سلام.

گروه تحقیقاتی ما در سالهای اخیر یک پروژه اکسپریمنتال در زمینه اندازه گیری خواص ویسکوالاستیک بایومتریالها با یک دستگاه طراحی شده توسط خودمان انجام داده است. حال برای چاپ مقاله جدید به دنبال شخصی هستیم که توانایی شبیه سازی ماده در نرم افزارهای المان محدود را داشته باشد تا در آن نرم افزارها نیز تاییدیه رفتار ماده را استخراج کنیم. هندسه ماده هم خیلی ابتدایی است منتها ماده چون بایو است خاصیت ویسکوالاستیک دارد.

اگر مایل به همکاری هستید پیام خصوصی بگذارید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

در زمینه ایمپلنت دندان و شبیه سازی اگر کسی از نظر کار تجربی امکاناتش را دارد.... اماده همکاری هستیم... لطفا پیام خصوصی بدید و خودتون را معرفی کنید و کارهاتون را بگید ممنونم...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگرکسی با نرم افزار Mimics کار کرده و میتونه اسکن فک را وارد نرم افزار کنه و مشخصات هندسی یک مقطع از فک را بدست بیاره به من پیام خصوصی بده... یک مقاله خیلی قوی قصد داریم کار کنیم...

Junior Member

سلام من دانشجوی ارشد بیومکانیک ام زمینه ی تخصصی ایم تحلیل استخوان پس از کاشت ایمپلنت هست. کار با نرم افزار های تخصصی (,...mimics,abaqus,solidworks,matlab) تقریبا تسلط دارم اگه خواستید همکاری داشته باشیم لطفا اطلاع بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی و برق

سلام دوستان
    من یک سری داده از سیگنالهای EEG قبل بعد و حین نوروفیدبک دارم که البته case study هست و نیاز به پردازشهای بهتری داره ولی الان خودم وقت ندارم و نیاز مبرمی به اکسپت مقاله دارم. اگر کسی در این زمینه تخصص داره و مایل به همکاری هست لطفا پیام خصوصی بدید.

Junior Member

سلام.
    من دانشجوی ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک هستم.
    برای پایان نامه قصد دارم روی پردازش تصویر کار کنم اونم برای تشخیص بیماری.
    از دوستان کسی میتونه بهم کمک کنه که چه موضوعاتی در این زمینه بهترن؟ که من بتونم موضوعی رو انتخاب کنم که برا اپلای در مقطع دکترا هم خوب باشه؟؟
    برای تشخیص بیماری اوتیسم میشه مانور داد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)