صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 98

موضوع: درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی پزشکی

سلام من کارشناسی الکترونیک دارم و علاقه زیادی دارم تو این زمینه کار کنم.تو زمینه الکترونیک خوشحال میشم همکاری کنم.شناخت خوبی از قطعات و عملکردشون دارم . مهندسی معکوس و عیب یابی هر نوع بردی رو به خوبی بلدم.

Junior Member

دوستان مهندسی پزشکی:

بنده از قبل روی یک سیستم Pattern Recognition , و ارزیابی عملکردش هم از لحاظ تئوری و هم پراکتیکال کار کردم... و دوست دارم کار پراکتیکال روی سیگنالهای ECG یا EEG باشه..
    من قبلاً دو مقاله در این زمینه دارم اما نه روی این سیگنالها...ولی این مقاله که قصد دارم به خوبی کاملش کنم خروجی خیلی خوبی خواهد داشت....دوستانی که مطالعه خوبی روی این سیگنالها داشتن و تمایل برای همکاری دارن
    به بنده اطلاع بدن...مقاله نوشته شده ولی باید Introduction اون کاملتر و بهینه تر بشه+ ریسالتها استخراج بشه...

اگه دوست عزیزی هم ایده ای داره و یا کار نمیه تمامی داره شاید بتونیم با هم کار مشارکتی انجام بدیم...

سلام
    من کارشناسی مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک دارم.
    موضوع پایان نامم پردازش تصویر شبکیه چشم و بیماری رتینوپاتی بود .
    اگر کسی مایله میخام تو مقاله نویسی باهاش همکاری کنم .اگر ارشد باشن بهتره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical/Electrical Engineering

با سلام بنده دانشجوی سال اول مهندسی پزشکی هستم (لیسانس مهندسی برق مخابرات)

از دوستانی که به زمینه های پردازش سیگنال های پزشکی- brain computer interface - machine learning - compressed sensing - brain source localization هستند و تمایل به همکاری برای نوشتن مقاله دارند به بنده پیام بدهند.

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد هوش مصنوعي دارم و زمينه كاريم كاربردهاي پزشكيه و 4 تا مقاله داخلي در همين زمينه داشتم
    حالا اگر كسي هست كه در زمينه سيستم هاي پزشكي كار كرده يا وقتش آزاده كه ميتونه كار كنه به من پيام بده لطفا
    ویرایش توسط hatefrad : September 28th, 2016 در ساعت 02:31 AM

Junior Member

سلام . من روی مقاله در زمینه یک روش نسبتا جدید و میزان تاثیر ان نسبت به روش های رایج دیگه در درمان سرطان کار میکنم اگه کسی مایل به همکاری هست میتونید پیغام بدهید . همچنین میتونم در ترجمه مقاله هم کمک کنم اگه در زمینه ی مهندسی پزشکی باشه .
    ویرایش توسط hatefrad : December 3rd, 2016 در ساعت 06:02 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاری برای ارسال مقاله در زمینه مهندسی

دوستانی که مقاله آماده یا در حال تکمیل در زمینه کنترل، رباتیک، مکاترونیک یا بایو دارند بنده حاضر به انجام () همکاری () هستم. لطفا پیام خصوصی بدید.
    ممنون
    ویرایش توسط hatefrad : April 28th, 2017 در ساعت 12:32 PM دلیل: removed misleading words

Junior Member

اگر مقاله ای در زمینه بایو مکانیک دارید که نیاز به critical revision داره میتونم بهتون کمک کنم. در زمینه مدلسازی با المان محدود و سگمنتیشن عکس های MRI, CT Scan هم به صورت حرفه ای میتونم کمک کنم.

سلام دوستان عزیز
    بنده در حال تحقیق بر روی موضوعی هستم که بخشی از شبیه سازی اون نیازمند یک سیستم پر سرعت هست (بالای 10 گیگ رم میخواد، سی پی یو هم باید بالا باشه)
    اکثر کار مقاله و شبیه سازی ها هم انجام شده.
    میدونم همه مشغول تحقیق و پروسه اپلای هستین ولی اگر همکاری بفرمائید از کمک شما در بخش Acknowledgments تمام کارهایی که با استفاده از این شبیه سازی در کنفرانس ها و ژورنالهای معتبر IEEE منتشر خواهم کرد قدردانی خواهد شد
    اگر undergraduate هستین و رزومه تون رو میخواهید قوی کنید فرصت خوبی است تا اساتید رو تحت تاثیر قرار بدید میتونید در زیر مقالات بخشی با نام technical acknowledgments ایجاد کنید و این مقالات رو ذکر کنید،
    در مورد دوستانی هم که مقاله و کار پژوهشی به اندازه کافی دارند میتونند موقع توصیف فعالیت عملی و تحقیقاتی خود در آخر به این همکاری تحقیقاتی اشاره بکنند.
    مثلا بگن I have engaged in other collaborative research works like......

خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad1Reza نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    بنده در حال تحقیق بر روی موضوعی هستم که بخشی از شبیه سازی اون نیازمند یک سیستم پر سرعت هست (بالای 10 گیگ رم میخواد، سی پی یو هم باید بالا باشه)
    اکثر کار مقاله و شبیه سازی ها هم انجام شده.
    میدونم همه مشغول تحقیق و پروسه اپلای هستین ولی اگر همکاری بفرمائید از کمک شما در بخش Acknowledgments تمام کارهایی که با استفاده از این شبیه سازی در کنفرانس ها و ژورنالهای معتبر IEEE منتشر خواهم کرد قدردانی خواهد شد
    اگر undergraduate هستین و رزومه تون رو میخواهید قوی کنید فرصت خوبی است تا اساتید رو تحت تاثیر قرار بدید میتونید در زیر مقالات بخشی با نام technical acknowledgments ایجاد کنید و این مقالات رو ذکر کنید،
    در مورد دوستانی هم که مقاله و کار پژوهشی به اندازه کافی دارند میتونند موقع توصیف فعالیت عملی و تحقیقاتی خود در آخر به این همکاری تحقیقاتی اشاره بکنند.
    مثلا بگن I have engaged in other collaborative research works like......

خیلی ممنون
    مقالتون در چه زمینه ای هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)