صفحه 125 از 145 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng computer

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام، اگر نخواید به کشورهایی که PhD by Research دارن مثل نروژ، فنلاند، استرالیا، انگلیس و ... برید مشکلی نیست فقط باید یه جی آر ای با نمره خوب و تافل داشته باشین. امریکا و کانادا رو می دونم که مشکلی ندارن و خیلی ها از رشته های غیرمرتبط رفتن مدیریت خوندن. ولی استرالیا و انگلیس چون به مقاله خیلی اهمیت میدن و بعضا هم شرط میزارن که باید رشته های مرتبط باشه، یه ذره بعیده که قبولتون کنن مگر اینکه بتونین یه مقاله توی یه ژورنال خوب مدیریتی بدین.
    ببخشید در اروپا میشه بفرمایید کدوم کشورها این مدل رو قبول می کنند؟ من خودم فنلاند رو در نظر دارم، واقعا فنلاند رو نمیشه؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط foeng نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید کسی با لیسانس مهندسی صنایع غذایی و ارشد مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی می تونه واسه دکتری رشته مدیریت (کشور فنلاند مد نظر دارم) اقدام کنه؟
    کلا کسی رو می شناسید که تونسته باشه رشته ها رو متفاوت گذرونده باشه و دانشگاه های خارج هم اونو قبول کرده باشند؟

از جهتی که شما با انواع رشته های مدیریت آشنایی دارید می خواستم ببینم کدوم گرایش مدیریت رو می تونم انتخاب کنم؟ چون بعضی مدیریت ها هم به کامپیوتر می خوره، فقط می خوام تئوری باشه و اینکه ریاضی آمار و این حرفا توش نباشه زیاد. کلا هر راهنمایی در هر بخشی کنید ممنون میشم.

ممنون میشم راهنمایی کنید، واقعا سردرگم هستم.
    خوب شما یه کاری کن. بیا برای پوزیشنهای انگلیس که معمولا و البته جدیدا خیلی تو فاز هوش مصنوعی و مدلسازی تو بازارهای مالی هستن اپلای کن. اسم رشته کامپیوتره ولی اقتصادی و مالی نصف کاره! شایدم بهت اکی دادن.
    کلا هم حرفاتون خیلی کلی هستش. به اصطلاح کور حرکت نکنید. چندتا پست، تاپیکی چیزی بخونید قضیه دستتون بیاد.
    از وضیعت مالی و رزومتون بیشتر بنویسید، بهتر بشه راهنمایی کرد.
    در مجموع در مورد دکتری پست قبلی که پاسخ داده به شما درست هستش.
    فنلاند جایه زندگی نیست، دوست عزیز به ما ایرانیها با این آب و هوا فک نکنم بسازه!
    پستهای قبلی بنده تو سایر تاپیکها بخش مدیریت بکارتون میاد.
    اگه پول داشته باشید، و قصد مهاجرت هم دارید، یه فوق لیسانس تحقیقاتی یکساله و یا فوق های معمولی تو نیوزلند عالین. کشور بکر و خوب برای زندگی. مدرک هم گرفتی همونجا بمون برای کار.
    من به شما مدیریت خدمات بهداشتی رو توصیه میکنم. کاملا فیته خودتونه و کم دردسر. در موردش تحقیق کن.
    master of public health or healthcare management or healthcare service
    فعلا چینی و هندی ها هم ازش سر در نیوردن
    آینده ش تو کشورهای پیشرفته درخشانه!

اگر که دنبال مهاجرت هستید، و دردسر دکتری رو نمیخاید فوق مجدد عالیه! تو کشور انگلیسی زبان مخصوصا! منتها یک مقدار شاید هزینه بر بشه ولی میارزه! بتونید برید سه ترمه تموم کنید یا کار دانشجویی پیدا کنید
    که خالص خروجی مالی تون ضعیف تر بشه!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng computer

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    خوب شما یه کاری کن. بیا برای پوزیشنهای انگلیس که معمولا و البته جدیدا خیلی تو فاز هوش مصنوعی و مدلسازی تو بازارهای مالی هستن اپلای کن. اسم رشته کامپیوتره ولی اقتصادی و مالی نصف کاره! شایدم بهت اکی دادن.
    کلا هم حرفاتون خیلی کلی هستش. به اصطلاح کور حرکت نکنید. چندتا پست، تاپیکی چیزی بخونید قضیه دستتون بیاد.
    از وضیعت مالی و رزومتون بیشتر بنویسید، بهتر بشه راهنمایی کرد.
    در مجموع در مورد دکتری پست قبلی که پاسخ داده به شما درست هستش.
    فنلاند جایه زندگی نیست، دوست عزیز به ما ایرانیها با این آب و هوا فک نکنم بسازه!
    پستهای قبلی بنده تو سایر تاپیکها بخش مدیریت بکارتون میاد.
    اگه پول داشته باشید، و قصد مهاجرت هم دارید، یه فوق لیسانس تحقیقاتی یکساله و یا فوق های معمولی تو نیوزلند عالین. کشور بکر و خوب برای زندگی. مدرک هم گرفتی همونجا بمون برای کار.
    من به شما مدیریت خدمات بهداشتی رو توصیه میکنم. کاملا فیته خودتونه و کم دردسر. در موردش تحقیق کن.
    master of public health or healthcare management or healthcare service
    فعلا چینی و هندی ها هم ازش سر در نیوردن
    آینده ش تو کشورهای پیشرفته درخشانه!

اگر که دنبال مهاجرت هستید، و دردسر دکتری رو نمیخاید فوق مجدد عالیه! تو کشور انگلیسی زبان مخصوصا! منتها یک مقدار شاید هزینه بر بشه ولی میارزه! بتونید برید سه ترمه تموم کنید یا کار دانشجویی پیدا کنید
    که خالص خروجی مالی تون ضعیف تر بشه!
    مچکرم دوست محترم.
    بعد اینکه به نظرتون این مدل مدرک گرفتن رو دانشگاه های ایران می تونند قبول کنند؟ اینکه رشته ها به این شکل متفاوت باشه؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط foeng نمایش پست ها
    مچکرم دوست محترم.
    بعد اینکه به نظرتون این مدل مدرک گرفتن رو دانشگاه های ایران می تونند قبول کنند؟ اینکه رشته ها به این شکل متفاوت باشه؟
    ایران مدرک بی کیفیت از دهاتا رو قبول داره از دانشگاههای پیام نور و ....، اون موقع آموزش نیوزلند رو قبول نداشته باشه؟؟؟؟؟؟
    بنده گفتم با هدف موندن! در مجموع اگر از دانشگاه معتبر طبق سایت وزارت علوم باشه، مدرک یکساله رو هم قبول میکنن! ولی باز باید بپرسید!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng computer

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    ایران مدرک بی کیفیت از دهاتا رو قبول داره از دانشگاههای پیام نور و ....، اون موقع آموزش نیوزلند رو قبول نداشته باشه؟؟؟؟؟؟
    بنده گفتم با هدف موندن! در مجموع اگر از دانشگاه معتبر طبق سایت وزارت علوم باشه، مدرک یکساله رو هم قبول میکنن! ولی باز باید بپرسید!
    نه نه ... منظورم اینه که توی رشته های متفاوت درس بخونیم رو قبول نمی کنه. میگن اول باید از اداره دانش آموختگان ، استعلام کنید ببینید این رشته ها رو بخونید اگه برگشتید ایران قابل قبول هست یا خیر؟
    والا کلا کار همه به ما شده نا امیدی که اگه تغییر رشته بدین اصلا نمیشه و نمی تونید و ....

Junior Member

سلام
    من کارشناسی کامپیوتر معدل 13/28
    و ازشد مدیریت بازرگانی معدل 17/80
    یک مقاله isi و یک مقاله iscدارم
    و همچنین 20 مقاله ملی و بین المللی داخلی و مدرک مربیگری کامپیوتر ومدارک دوره های اموزشی و مدیریتی. زبان هم مدرک ندارم. میخواستم ببینم برای کجا میتونم اپلای کنم. اصلا امیدی هست جایی پدیرش بگیرم. به اصول تحقیقاتی و نرم افزارها مسلط هستم. ممنون میشم نظراتتون رو بگید.

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط chelchele نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی کامپیوتر معدل 13/28
    و ازشد مدیریت بازرگانی معدل 17/80
    یک مقاله isi و یک مقاله iscدارم
    و همچنین 20 مقاله ملی و بین المللی داخلی و مدرک مربیگری کامپیوتر ومدارک دوره های اموزشی و مدیریتی. زبان هم مدرک ندارم. میخواستم ببینم برای کجا میتونم اپلای کنم. اصلا امیدی هست جایی پدیرش بگیرم. به اصول تحقیقاتی و نرم افزارها مسلط هستم. ممنون میشم نظراتتون رو بگید.
    مقاله آی اس آی تون کجا چاپ شده؟ اگر بهم اسم ژورنال رو بگین بهتر می تونم کمکتون کنم. برای امریکا و کانادا فقط جی آر ای بالا و تافل بیشتر از مینیمم داشته باشین می تونین امیدوار باشین. برای بقیه جاها کیفیت مقالاتتون خیلی مهمه.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member

سلام دوستان ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    من كارشناسي عمران با معدل ١٥ از دانشگاه دولتي و ارشد ژئوتكنيك از دانشگاه دولتي با معدل ١٧ دارم
    مقاله اي اس اي من در حال ريوايز شدنه
    يك دوره ي شش ماهه ي ام بي اي در دانشگاه تهران شركت كردم و مدركش رو گرفتم
    سابقه ي كاري تقريبا مرتبط با مديريت در سمت دستيار مديريت پروژه دارم به مدت يك سال
    چه كاري ميتونم انجام بدم كه شانس پذيرش دكتراي مديريت در ايتاليا رو بالا ببرم؟ يا رشته ي بيزنس ادمينيستريشن
    در ضمن ميخواستم براي ارشد مجدد اقدام كنم اما متوجه شدم كه چون مشمول هستم نميتونم با اون پذيرش برم. اگر براي اين موضوع هم راه چاره اي داريد يك دنيا ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    متشكرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA-University of Tehran

با سلام خدمت دوستان گرامی بنده کارشناسی ارشدم مدیریت اجرایی هست. می خواستم بدونم معادل گرایش های "سیاست گذاری عمومی" و "مدیریت تطبیق و توسعه" در مدیریت دولتی توی مقطع دکترا که توی ایران داریم، در خارج از کشور چی هستن؟ و اینکه اگه به چیزی غیر از مدیریت مربوط باشه امکانش هست با توجه به بک گراند مطالعاتی متفاوت پذیرش گرفت؟ هدف بنده آمریکا و کانادا هست. ممنون
    ویرایش توسط Javad_Sh : February 21st, 2017 در ساعت 01:39 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    مقاله آی اس آی تون کجا چاپ شده؟ اگر بهم اسم ژورنال رو بگین بهتر می تونم کمکتون کنم. برای امریکا و کانادا فقط جی آر ای بالا و تافل بیشتر از مینیمم داشته باشین می تونین امیدوار باشین. برای بقیه جاها کیفیت مقالاتتون خیلی مهمه.
    سلام
    همه چيز به جيمت يا جي ار ايتون بستكي داره
    يو اس و كانادا فول فانده دكتراي بيزينس
    تافل و معدل در رتبه بعدي هستن
    جيمت بالا ٧٠٠ ميتونين ي جاي خيلي خوب بكيرين قطعا
    موفق باشين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)