صفحه 126 از 145 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - صنعتی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

سلام دوستان
    بنده لیسانس و فوق مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی به ترتیب با معدل 14.8 و 17.57
    مقاله کنفرانسی ieee و رزومه علمی چشم نوازی ندارم، 2 سال سابقه کار دارم
    تصمیم به ادامه تحصیل در خارج دارم: الان به چند راهی رسیدم. لطفا راهنماییم کنید. بنده واقعا به بعد از تحصیلم و اوضاع کاریم بیشتر فکر میکنم تا اینکه یه رشته ای با فاند بیشتر برم.
    2 تا گزینه مدنظرمه 1- فوق مجدد ( فقط تو ام بی ای) 2- دکترا در یکی از رشته های مدیریت عملیات، سیستم های اطلاعاتی و مالی
    استاد بنده تاکید بر فوق در MBA در آلمان دارن ( چون خودش آلمان بوده و دوستش رئیس دوره MBA اونجاست، میگه برو و بعدش کار پیدا میکنی اما خب هزینه اش زیاده ) . بعضی هام میگن نه ، شما در حین دکترا فاند میگیری بعدشم کار پیدا میکنی
    شما به کسی که قصد داره بعد از تحصیلش بمونه و برنگرده چه پیشنهادی میکنید؟ ( از نظر اقامت گرفتن، کار پیدا کردن، حقوق و بقیه موارد)

نقل قول نوشته اصلی توسط msrkh_ss نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده لیسانس و فوق مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی به ترتیب با معدل 14.8 و 17.57
    مقاله کنفرانسی ieee و رزومه علمی چشم نوازی ندارم، 2 سال سابقه کار دارم
    تصمیم به ادامه تحصیل در خارج دارم: الان به چند راهی رسیدم. لطفا راهنماییم کنید. بنده واقعا به بعد از تحصیلم و اوضاع کاریم بیشتر فکر میکنم تا اینکه یه رشته ای با فاند بیشتر برم.
    2 تا گزینه مدنظرمه 1- فوق مجدد ( فقط تو ام بی ای) 2- دکترا در یکی از رشته های مدیریت عملیات، سیستم های اطلاعاتی و مالی
    استاد بنده تاکید بر فوق در MBA در آلمان دارن ( چون خودش آلمان بوده و دوستش رئیس دوره MBA اونجاست، میگه برو و بعدش کار پیدا میکنی اما خب هزینه اش زیاده ) . بعضی هام میگن نه ، شما در حین دکترا فاند میگیری بعدشم کار پیدا میکنی
    شما به کسی که قصد داره بعد از تحصیلش بمونه و برنگرده چه پیشنهادی میکنید؟ ( از نظر اقامت گرفتن، کار پیدا کردن، حقوق و بقیه موارد)
    به نظرم مستر یا ام بی ای مجدد
    من خودم دکترا دو سال او ام خوندم و دراپ کردم و دارم میرم مستر فایننس بدون فاند!
    اروپا را نمیدونم ولی امریکای شمالی با مستر کار نسبتا راحت گیر میاد
    کانادا راحتترین اقامت را میده با مستر و ویزای کار
    موفق باشین

Junior Member

با سلام

دوستان آیا برای apply در مقطع دکترا در رشته های مدیریت حتما باید آزمون GMAT و GRE داد؟
    و تا جاییکه من تحقیق کردم با مدرک ایلتس در تمامی دانشگاه ها میشه اقدام کرد ولی با تافل نه... آیا درسته؟

ممنون

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana2017 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان آیا برای apply در مقطع دکترا در رشته های مدیریت حتما باید آزمون GMAT و GRE داد؟
    و تا جاییکه من تحقیق کردم با مدرک ایلتس در تمامی دانشگاه ها میشه اقدام کرد ولی با تافل نه... آیا درسته؟

ممنون
    توی استرالیا به جز ملبورن که جی آر ای می خواد و UNSW که برای مارکتینگ جی مت می خواد بقیه با تافل و آیلتس هم کارتون راه می افته فقط باید توی دانشگاه های گروه هشت رایتینگ رو بالای 27 تافل یا 7 آیلتس بیارین. امریکا و کانادا که بدون جی آر ای اصلا مدارک رو بررسی نمی کنن. اروپا هم بستگی به دانشگاه و کشور داره. مثلا توی انگلیس من فقط توی امپریال کالج دیدم که جی آر ای میخواد و بقیه فقط نمره زبان ولی آلمان، فرانسه، اسپانیا، هلند و بلژیک اکثر دانشگاه هاشون جی آر ای می خوان.

جواب سوال دومتون هم اینه که من تاحالا جایی ندیدم که تافل نخواد و فقط بگه که آیلتس. به طور کلی، همه هم تافل رو قبول دارن و هم آیلتس رو. خیلی فرقی نمی کنه.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    توی استرالیا به جز ملبورن که جی آر ای می خواد و UNSW که برای مارکتینگ جی مت می خواد بقیه با تافل و آیلتس هم کارتون راه می افته فقط باید توی دانشگاه های گروه هشت رایتینگ رو بالای 27 تافل یا 7 آیلتس بیارین. امریکا و کانادا که بدون جی آر ای اصلا مدارک رو بررسی نمی کنن. اروپا هم بستگی به دانشگاه و کشور داره. مثلا توی انگلیس من فقط توی امپریال کالج دیدم که جی آر ای میخواد و بقیه فقط نمره زبان ولی آلمان، فرانسه، اسپانیا، هلند و بلژیک اکثر دانشگاه هاشون جی آر ای می خوان.

جواب سوال دومتون هم اینه که من تاحالا جایی ندیدم که تافل نخواد و فقط بگه که آیلتس. به طور کلی، همه هم تافل رو قبول دارن و هم آیلتس رو. خیلی فرقی نمی کنه.
    ممنون از پاسختون... پس داشتن GRE براي كانادا و امريكا كفايت ميكنه و نيازي به GMAT نيست، درسته؟

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana2017 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون... پس داشتن GRE براي كانادا و امريكا كفايت ميكنه و نيازي به GMAT نيست، درسته؟
    برای یه سری رشته ها میشه با خیال راحت جی آر ای داد و راجع به جی مت نگران نبود (مثل رشته های مدیریتی با ماهیت فنی و ریاضی) اما یه سری رشته ها هم هستن که بعضی دانشگاه ها فقط جی مت رو قبول دارن (شاید رشته هایی مثل مدیریت منابع انسانی و یا بازاریابی) اما این هم مورد به مورد فرق می کنه. مثلا این نیازمندی های رشته های مدیریتی در دانشگاه ارکنساس هست.

http://gsb.uark.edu/admissions/requirements-phd.php

بهترین کار اینه که لیستی از دانشگاه مورد علاقتون در بیارید و نیازمندی هاشون رو بررسی کنید جی آر ای کافی هست یا نه.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member

سلام
    دوستان بنده لیسانس روانشناسی با معدل 14.5 و ارشد مدیریت تکنولوژی گرایش نوآوری از دانشگاه تهران (به صورت مجازی) دارم با معدل 16.75 سوالم اینه که کلا برای ادامه تحصیل در خارج از کشور چطور میتونم اقدام کنم؟ آیا برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اروپا شانسی دارم؟ کدوم کشورها و دانشگاه ها در حوزه مدیریت تکنولوژی فعال تر هستند؟
    اگرچه این گرایش در ایران به صورت محدود ارائه میشه ولی نمیدونم خارج از کشور چه طور هست
    سپاس

سلام دوستان. من بتازگی با وبسایت coursera.org اشنا شدم.
    اول اینکه کسی تجربه استفاده از دوره های انلاین اینجا رو داره؟
    و ایا برای تقویت رزومه موثره؟
    دوم اینکه برای رشته های مدیریت کدوم دوره ها رو پیشنهاد میکنین؟

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط astche نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بنده لیسانس روانشناسی با معدل 14.5 و ارشد مدیریت تکنولوژی گرایش نوآوری از دانشگاه تهران (به صورت مجازی) دارم با معدل 16.75 سوالم اینه که کلا برای ادامه تحصیل در خارج از کشور چطور میتونم اقدام کنم؟ آیا برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اروپا شانسی دارم؟ کدوم کشورها و دانشگاه ها در حوزه مدیریت تکنولوژی فعال تر هستند؟
    اگرچه این گرایش در ایران به صورت محدود ارائه میشه ولی نمیدونم خارج از کشور چه طور هست
    سپاس
    شما معدل کارشناسی متوسط رو به ضعیف و معدل کارشناسی ارشد متوسط رو به خوب دارید. اگر برای سال ۲۰۱۸ می خواید اقدام کنید حتما نیم نگاهی به وضعیت صدور ویزا امریکا برای بچه های امسال داشته باشید و اگه شرایط مثبت بود حتما این کشور رو در نظر داشته باشید چون تنوع رشته ای خیلی زیادی داره به شرط اینکه بتونید نمرات زبان عالی رو هم در این سال کسب کنید تا کمی جبران معدل بشه. یکی دیگه از گزینه هاتون می تونه دانشگاه های کشور هلند باشه که تا جایی که اطلاع دارم رشته های ترکیبی مدیریت و فنی جالبی داره (مثلا مدیریت و بیگ دیتا و یا یادگیری ماشین و تکنولوژی) و همین طور کشور آلمان. برای این دو کشور هم سایت های مرتبطی وجود داره که می تونید تک تک رشته های ارائه شده رو بررسی کنید و لیستی از دانشگاه ها و رشته های مورد علاقه تهیه کنید و شرایط پذیرششون رو بررسی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbanooosh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من بتازگی با وبسایت coursera.org اشنا شدم.
    اول اینکه کسی تجربه استفاده از دوره های انلاین اینجا رو داره؟
    و ایا برای تقویت رزومه موثره؟
    دوم اینکه برای رشته های مدیریت کدوم دوره ها رو پیشنهاد میکنین؟
    تقریبا دو سال پیش من در یکی از کورس های کارآفرینی این سایت ثبت نام کردم که یکی از اساتید دانشگاه مریلند تدریس می کرد. کورس خیلی قابل توجهی نبود اما چون با مثال و کیس استادی صحبت می کرد من مثال های خوبی از مفاهیم اولیه کارآفرینی که در هر کتابی پیدا میشه یاد گرفتم. من آخر این کورس یه مدرک هم گرفتم اما جایی در رزومه هام بهش اشاره نکردم چون به نظر خودم تاثیر خیلی زیادی نداره نسبت به بقیه ی بخش های رزومه اما همین که ذهن شما رو با سبک تدریس در دانشگاه های درجه یک آشنا کنه مزیت خیلی بزرگی محسوب میشه. البته من یه مدت پیش که می خواستم برای یه کورس دیگه ثبت نام کنم دیدم بیشتر برنامه های درسیش رو پولی کرده و نمی دونم اون کورس هایی که شما دیدید به چه شکل هست الان اما اگر بتونید در وقت های آزادتون با جدیت یه کورسی که بهش علاقه دارید رو در این سایت دنبال کنید و کوییزها و تحقیقاتی که بهتون محول میشه در سایت رو انجام بدید می تونه باعث رشد بشتر شما بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)