صفحه 76 از 145 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Junior Member maryafrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی دانشگاه یزد

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط solidsnake نمایش پست ها
    mba یک مدرک حرفه ای هست نه علمی-تحقیقی و برای کسی که هدفش دکتری هست توصیه نمیشه. من به اون صورت برای دکتری تحقیق نکردم ولی دیدم بعضی جاها که برای دکتری پیش نیاز فوق دارن صریحا گفتن mba قبول نیست. بازار کارش خوبه ولی پروسه و نیازهای پذیرشش با مسترهای دیگه تفاوت داره. در ضمن هزینه بر هست و فاند هم خیلی کم داره.

من نمیدونم فوق مدریت بازرگانی که قصد دارید بخونید در خارج دقیقا بهش چی میگن ولی اگر business administration هست که مسترش همون MBA میشه.
    ممنون
    اتفاقا می دونم که رشته ی بسیار پرخرجیه
    در مورد بازرگانی هم دوستان گفتن که بازار کارش خوبه
    در ضمن اگر بخوام ارشد mba تو ایران بخونم سه سال طول می کشه
    و من ترسم از این که پذیرش ندن
    پس بهتره که بی خیالش بشم

من دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد کارآفرینی هستم و قصد اپلای دارم برای سال 2016، میشه خواهش کنم دانشگاه های آلمان که واسه رشته کارآفرینی و نوآوری و نیز مدیریت استراتژیک واسه دکترا فاند میدن رو معرفی کنید. با سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط masigoli1391 نمایش پست ها
    من دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد کارآفرینی هستم و قصد اپلای دارم برای سال 2016، میشه خواهش کنم دانشگاه های آلمان که واسه رشته کارآفرینی و نوآوری و نیز مدیریت استراتژیک واسه دکترا فاند میدن رو معرفی کنید. با سپاس فراوان
    شما برید داخل این سایت :www.eduniversal.com کشور آلمان رو انتخاب کنید. بیزنس اسکولاش میاد. به ترتیب رنک. وارد وبسایتشون بشید ببینید اون گرایش مد نظر شما رو دارن یانه. اغلب دانشگاها برای پی اچ دی مدیریت فاند کامل میدن.

پیش فرض دکترای مدیریت - همه رشته ها

با سلام
    دوستان من مقاله ای رو علمی پژوهشی فارسی (ISC) چاپ کردم و میخوام همون رو در یک مجله ی ISI چاپ کنم. دو سوال :

1) به نظر شما چاپ "مقاله فارسی" در ژورنال ISC تاثیری در پذیرش دکتری مدیریت داره ؟

2) در هنگام پذیرش یا ژورنال ISI اگه بفهمند که مقاله فارسی و انگلیسی یکی هستش،مشکلی پیش میاد ؟

سوالم چون مربوط به زمان پذیرش هستش،اینجا بیان کردم
    با تشکر

سلام دوستان کسی در مورد شرایطی که عرض کردم نظری نداره،!؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_arasteh نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من مقاله ای رو علمی پژوهشی فارسی (ISC) چاپ کردم و میخوام همون رو در یک مجله ی ISI چاپ کنم. دو سوال :

1) به نظر شما چاپ "مقاله فارسی" در ژورنال ISC تاثیری در پذیرش دکتری مدیریت داره ؟

2) در هنگام پذیرش یا ژورنال ISI اگه بفهمند که مقاله فارسی و انگلیسی یکی هستش،مشکلی پیش میاد ؟

سوالم چون مربوط به زمان پذیرش هستش،اینجا بیان کردم
    با تشکر
    سلام
    چاپ هیچ چیزی به فارسی اهمیت و ارزشی ندارد. هدف اینکه از شما مقاله می خواهند این هست که بفهمند 1) روش تحقیق بلدید 2) academic writing بلدید. با مقاله فارسی هیچ کدوم معلوم نمی شه.
    -بله جرم هست. مقاله نباید قبلا در هیچ جا و به هیچ زبانی چاپ شده باشه. این رو در سایت تمام ژورنالهایی که سرشون به تنش می ارزه به صورت کاملا مشخص نوشتن که مقاله باید original باشه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط rominamalek نمایش پست ها
    سلام دوستان شرایط من یه کم خاصه لطفا راهنمایی کنید
    سوال اصلی من اینه که آیا محدودیت سنی هست !!؟ شرابط من اینه
    کارشناسی مهندسی صنایع از تهران جنوب با معدل ۱۴.۵ کارشناسی ارشد مدیریت شهری از علامه با معدل ۱۷.۷
    یه مقاله کنفرانس بین المللی در خوزه مدیریت استراتژیک
    پنج تا مقاله علمی پژوهشی در حوزه های مدلسازی توسعه منطقه ای / مدلسازی سیستم ترافیک شهری / بررسی حقوقی برخی قوانین در حوزه مدیریت شهری / مدیریت عملکرد / برنامه ریزی استراتژیک شهری
    در حال تهیه دو مقاله خارجی هستم که موضوعاتشون خیلی عالی هستش
    یه مقاله همایش دانشجویی هم دارم در مورد fdi.

دوره های مهندسی شبکه رو مجتمع فنی و مهندسی مالی cfa رو آریانا گذروندم
    تافلم در حد ۹۰ هستش که درام تقویتش می کنم
    نزدیک ده سال سابقه کار دارم حدود ۳۵ سالمه و قصد دارم برای public admin امریکا اقدام کنم.
    البته از اتمام ارشدم زمان زیادی نمی گذره. کسی تجربه ای داره!؟ به نظرم سنم از بچه های فروم بین ۷ تا ۸ سال بیشتره. این موضوع مشکل سازی میشه چه توی پذیرش چه در ویزا؟ در ضمن توی این رشته gre مهمتر از gmat هستش.
    ضمنا ارشدم بدون پایان نامه بوده ولی هر دو درس سمینار رو که جایگزین اون شدن با نمره های بیست و هیجده و نیم پاس کردم.
    منتظر جواب شما هستم.
    سلام
    مقالات فارسی کمکی بهتون نمی کنند. نمره زیان و GRE شما مهمترین عوامل هست. هر وقت این 2 تا نمره را داشتید می شود در مورد اینکه چقدر شانس دارید تا حدی نظر داد. باقی مواد هیچ اهمیتی نسیت به اینها ندارند. کسانی که چند تا مقاله ISI هم داشته اند سر اینکه نتونستند حداقل نمره زبان مورد نظر دانشگاه هدفشون رو کسب کنند، از دانشگاه مورد علاقه شون نتونستند پذیرش بگیرند. زبانم در این حد هست ، کمکی به شما نمی کنه. تا امتحان ندهید نمی دونید در چه حدی هستید . تازه در هر حدی هم باشید هیچ دلیل نمی شه حتما در همون حد نمره بگیرید. کلی شرایط روز امتحان و حال و احوال شما در اون روز و کیفیت محل امتحان در نمره تون تاثیر دارد.

شما باید این مسیر رو مرحله به مرحله چلو برید، اینکه به شما ویزا می دهند یا نه، آخرین مرحله این مسیر هست و هیچ کسی هم به هیچ وجه نمی تونه به شما بگه که ویزا می دهند یا نه.
    موفق باشید.

سلام دوباره. ممنون از راهنمایی تون. آخرین باری که امتحان تافل دادم ۵۸۰ شده ولی مربوط به سال ۸۳ میشه ولی خواب این چند سال با زبان بی ارتباط نبودم ولی امتحان جی ار ای تا حالا ندادم. رشته ما هم فقط جی ار ای میخان و کمتر دیدم جمت هم قبول کنن. به هر حال با بررسی پست های بخش و بخش های دیگه متوجه شدم که سن و سال چندان اهمیتی نداره، دانشجوهای دانشگاه های مختلف رو هم که بررسی کردم دیدم که داشجوهای هم سن و سال من در دکتری کم نیستند. بع این ترتیب باید تمام تمرکزم رو روی جی ار ای و چاپ مقاله بذارم. ولی یه سوالم همچنان بی پاسخ مونده به فرض جی اری خوب / نه عالی/ و متاهل بودنم امکانش هست یا نه برم تو همون دانشگاه در پیت علامه بخونم. بیشتر نگران تاهلم چون توی ایران تقریبا تاهل یعنی باید بی خیال دکتری شد. بازم ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting - IAU

سلام دوستان
    من تازه 1 ماه دیگه وارد دانشگاه میشم و قراره مدیریت بخونم
    میخوام در آینده واسه ارشد یا دکترا در رشته مدیریت( گرایش مورد علاقم فعلا معلوم نیست) تو یکی از دانشگاه های خوب خارج از کشور تحصیل کنم
    به نظرتون تو این مدت که واسه لیسانس میخونم باید چه کارایی انجام بدم که بتونم بعدا پذیریش فول فاند بگیرم ؟؟؟( میدونم سوالم خیلی کلی بود)
    مثلا معدلم چند باشه ؟ نمره تافل ؟ نمره GMAT ؟؟ چندتا مقاله ؟؟؟ چندتا معرفی نامه ؟؟؟ اگه چیز دیگه ای هست خودتون اضافه کنید ... ممنون

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanHss نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه 1 ماه دیگه وارد دانشگاه میشم و قراره مدیریت بخونم
    میخوام در آینده واسه ارشد یا دکترا در رشته مدیریت( گرایش مورد علاقم فعلا معلوم نیست) تو یکی از دانشگاه های خوب خارج از کشور تحصیل کنم
    به نظرتون تو این مدت که واسه لیسانس میخونم باید چه کارایی انجام بدم که بتونم بعدا پذیریش فول فاند بگیرم ؟؟؟( میدونم سوالم خیلی کلی بود)
    مثلا معدلم چند باشه ؟ نمره تافل ؟ نمره GMAT ؟؟ چندتا مقاله ؟؟؟ چندتا معرفی نامه ؟؟؟ اگه چیز دیگه ای هست خودتون اضافه کنید ... ممنون
    سلام احسان جان،
    ورودت رو به فروم و ورود قریب الوقوعت رو به دانشگاه تبریک میگم!
    الان خیلی زود هست که شما بخوای به جزئیات کار فکر کنی. اما خوبه که از حالا اهداف بلندمدت برای خودت بذاری. بهترین کاری که می تونی انجام بدی اینه که خوب درس بخونی که هم با مفاهیم رشته عمیقاً آشنا بشی و علایقت رو پیدا کنی و روشون تمرکز کنی، و هم معدل بالای 17 (مسلماً هر چه بالاتر بهتر) بیاری. به طور موازی روی زبان عمومیت هم کار کنی تا هر زمان که موعد امتحان دادنت رسید از چند ماه قبلش به طور خاص روی اون آزمون کار کنی. اما برای اینکه یک دید کلی داشته باشی خوبه که نگاهی به نتایج پذیرش گذشتگان بندازی. مثلاً فایلی که در این پست هست رو ببین یا پست های دیگه ی همون تاپیک، تا یه کلیتی از داستان دستت بیاد.
    موفق باشی
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)