صفحه 129 از 145 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی

من لیسانس صنایع شریف با معدل ۱۴ دارم که خب پایینه اما ارشد mba از شریف دارم که ترم ۳ ام و معدل تا ابنجا ۱۹ ه . نمره تافلم ۱۱۲ و نمره جی مت ۷۵۰ ه توصیه نامه هم میتونم جور کنم.

خواستم ببینم به نظرتون چون معدل کارشناسی م پایینه امیدی هست برای دکترا به دانشگاهای خوب مثلا ucla یا usc

میشه اثن جبران کرد؟ من خب علافه ای نداشتم به صنایع

خیلی ممنون می شم راهنماییم کنین. با تشکر دوباره مرسی.
    ویرایش توسط wegonnawin : August 18th, 2017 در ساعت 04:24 PM

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط wegonnawin نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی

من لیسانس صنایع شریف با معدل ۱۴ دارم که خب پایینه اما ارشد mba از شریف دارم که ترم ۳ ام و معدل تا ابنجا ۱۹ ه . نمره تافلم ۱۱۲ و نمره جی مت ۷۵۰ ه توصیه نامه هم میتونم جور کنم.

خواستم ببینم به نظرتون چون معدل کارشناسی م پایینه امیدی هست برای دکترا به دانشگاهای خوب مثلا ucla یا usc

میشه اثن جبران کرد؟ من خب علافه ای نداشتم به صنایع

خیلی ممنون می شم راهنماییم کنین. با تشکر دوباره مرسی.
    دکتری؟
    به نظرم پذیرش با فاند کامل میگیرید بخصوص برای کالیفرنیای جنوبی حالا اندرسون یه ذره قوی تر ولی اونجام شانستون بالاست. جایه نگرانی نیست. به نظرم بخاطر شرایط فعلی ویزا امریکا، برای جلوگیری از دردسر، برای کانادا اپلای کنید.
    بجز تورنتو ک شانستون در حد 60 درصد باشه. از بقیه دانشکاههای کانادا پذیرش میگیرید.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام دوستان. خیلی کوتاه اول تشکر میکنم از تمام مدیران و فعالان این فروم که زمینه رو برای افزایش اطلاعات و آگاهی دانشجو ها فراهم کردند. من تا چند روز پیش اطلاعاتم بسیار کم و گیج کننده بود اما الان آشنایی نسبی ای در این زمینه پیدا کردم که باعث شده انگیزه ام هم بیشتر بشه..
    بنده 28 ساله فوق دیپلم و لیسانس نرم افزار کامپیوتر (معدل هر دو مقطع 14) دارم و در حال حاضر ترم سوم ارشد مدیریت بازرگانی (تجارت الکترونیک) با معدل کل 18 هستم. با مطالبی که در فروم خوندم فهمیدم که برای بورسیه گرفتن به معدل بالا، GRE یا Gmat، تافل یا آیلتس و همچنین ثبت مقاله در isi احتیاج دارم.
    1. می خواستم راهنماییم کنید که در حال حاضر بهتره روی پایان نامه و گرفتن مدرک ارشد با معدلی خوب تمرکز کنم و بعد از اون برای مدارک مورد نیازی که گفتم اقدام کنم یا نه از حالا به فکرشون باشم ؟ آیا با توجه به سنم دیر نمیشه اگر بذارم آخر سر ؟
    2. کلا بهتره زمان و ترتیب گرفتن مدارک لازم به چه صورتی باشه ؟
    3. و مهمترین سوالم اینه که انتخاب موضوع پایان نامه ام در این راه و کمک بهم در ثبت مقاله در isi مهم هست ؟ اگر بله در حال حاضر با توجه به شرایط و گرایشم، پیشنهاد میکنید پایان نامه ام (که از این ترم شروع میکنم) در چه زمینه و موضوعی باشه ؟
    جواب و توصیه های شما میتونه در تصمیم گیریم بسیار حیاتی باشه. خواهش میکنم عزیزانی که اطلاعات و تجربه کافی دارند راهنماییم کنن. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی مهندسی مکانیک خوندم دانشگاه فردوسی با معدل 15/71
    ارشد MBA دانشگاه تبریز با معدل 18/94
    یک مقاله علمی پژوهشی داخلی با دو مقاله کنفرانسی که اونام داخلی هستند
    نمره آیلتس 7/5
    و جی آر ای: وربال 155، کوانت 164 و رایتینگ 3
    میخوام ترجیحا برای گرایش مدیریت منابع انسانی یا مدیریت استراتژیک در مقطع دکتری از دانشگاه های آمریکا یا کانادا برای پذیرش اقدام کنم.
    با توجه به نمراتی که دارم آیا شانسی برای گرفتن پذیرش دارم یا خیر؟ بنظر شما بهتر است برای چه دانشگاه هایی اقدام کنم؟

از راهنمایی شما بی نهایت سپاس گزارم.
    ویرایش توسط saeid2080 : August 28th, 2017 در ساعت 02:25 PM

Junior Member

سلام دوستان.
    یک سوال دارم.لطفا اگر کسی اطلاعات داره راهنماییم کنه.ممنون
    من میخوام پذیرش با فاند برای مدیریت در مقطع دکتری در کانادا بگیرم. کارشناسی مهندسی صنایع معدل 16.88 خوندم و ارشد هم MBA معدل 16.73 . مقاله ندارم. GMAT هم چیزی نخوندم.
    نمره زبانم رو هم سعی میکنم به 7 آیلتس برسونم. هنوز امتحان ندادم
    حالا سوالم اینه که امکانش هست من پذیرش بگیرم با فاند در کانادا یا نه؟

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط arefehfgh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یک سوال دارم.لطفا اگر کسی اطلاعات داره راهنماییم کنه.ممنون
    من میخوام پذیرش با فاند برای مدیریت در مقطع دکتری در کانادا بگیرم. کارشناسی مهندسی صنایع معدل 16.88 خوندم و ارشد هم MBA معدل 16.73 . مقاله ندارم. GMAT هم چیزی نخوندم.
    نمره زبانم رو هم سعی میکنم به 7 آیلتس برسونم. هنوز امتحان ندادم
    حالا سوالم اینه که امکانش هست من پذیرش بگیرم با فاند در کانادا یا نه؟
    به نظرم بهتره که اول جی آر ای/جی مت و تافلتون رو بدین چون الان هیچی مشخص نیست. کانادا تاکید زیادی روی معدل و جی آر ای/جی مت داره پس باید نمرات خوبی توی یکی از این آزمون ها بیارین.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member

رفقا کسی هست که برای انتخاب موضوع پایان نامه ام کمکم کنه ؟! جواب پست قبلیم هم کسی نداده هنوز..

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید.من لیسانس برق الکترونیک دارم با معدل 13.5 و فوق لیسانس مدیریت صنعتی با معدل 18.5 ، آیلتس 7 و مقاله ای هم ندارم .میخواستم بدونم میتونم برای رشته phd مدیریت کانادا،استرالیا،آلمان اقدام کنم؟اینک لیسانسم غیر مرتبطه و معدلم پایینه چقدر تاثیر منفی داره ؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط meygol نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید.من لیسانس برق الکترونیک دارم با معدل 13.5 و فوق لیسانس مدیریت صنعتی با معدل 18.5 ، آیلتس 7 و مقاله ای هم ندارم .میخواستم بدونم میتونم برای رشته phd مدیریت کانادا،استرالیا،آلمان اقدام کنم؟اینک لیسانسم غیر مرتبطه و معدلم پایینه چقدر تاثیر منفی داره ؟
    خوب یکمی تاثیر منفیش زیاده. ببینین ، رشته مهندسی الکترونیک یه جورایی تو مدیریت ترجمه میشه به سواد ریاضی و کسی که معدلش تو این رشته کمه یکمی این حس رو به دانشکده میده که ریاضی خوبی نداره (مثلا در قیاس با مهندسی معدن!)
    اما خیلی بستگی به گرایش هم داره ، مثلا اگه شما برین سمت مارکتینگ و استراتژی مطمئنا کم رنگ تر میشه این نقطه ضعف تا سمت گرایش هایی برین که مدل سازی ریاضی لازم دارن یا خیلی کوانت هستن. مثلا دکتری تو کوانت فاینانس.

این نکات منفی رزومه شما بود.

اما نکته مثبتش اینه که بالاخره شما 2 سال درس خوندین بعدش و معدل بالا دارین و یه جورایی نشون دهنده این هست که آدم با استعدادی هستین. لذا تو SOP میتونین توضیح بدین چرا معدلتون کم شده ولی فوق شما بالاس.
    یادتون نره که نمره بخش ریاضی تو GMAT یا GRE شما باید خیلی بالا باشه تا هیچ شکی رو باقی نذاره که ضعفی شما در ریاضی پایه ندارین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانسم مدیریت صنعتی از دانشکاه دولتی یزد با معدل ۱۷.۹۲ و ارشدم از دانشگاه دولتی شیراز با معدل ۱۵.۹۲ هست الان ۴ سال از فارق التحصیلیم میگذره
    یک مقاله ای اس ای دارم
    یک مقاله ایندکس شده اسکوپوس
    یک مقاله ای اس سی
    ۲۰ ماه سابقه کار کارشناس فروش قطعات یدکی خودرو
    ۱ سال هم به صورت آزاد با همسرم کار میکنم
    من چقدر شانس دارم از کانادا برای دکترا فاند بگیرم در رشته ی operations management؟ و اینکه این فاصله ۴ ساله چقدر تاثیر منفی برای پذیرشم داره؟
    زبان هم دارم میخونم برای امتحان آیلس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)