صفحه 133 از 145 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miss_ana نمایش پست ها
    سلام . در مورد رشته مدیریت بیمه خواستم بپرسم . تو دانشگاه های اروپا و امریکا بهش چی میگن و زیرشاخه کدوم یکی از رشته های مدیریت هست؟ خودش گرایش های بیشتری داره یا همین مدیریت بیمه هستش ؟
    من تا حالا زیر شاخه مدیریت بیمه ندیدم. معمولا برای این تیپ شغل ها یا بچه های فاینانس میرن یا بچه های Actuary و Stat
    چون برای شغلش از این زیر شاخه ها میگیرن خیلی بعید میدونم کلا همچین رشته ای باشه. مثل مدیریت دولتی که من تا حالا اصلا ندیدم جایی داشته باشه.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

سلام . در مورد رشته مدیریت بیمه خواستم بپرسم . تو دانشگاه های اروپا و امریکا بهش چی میگن و زیرشاخه کدوم یکی از رشته های مدیریت هست؟ خودش گرایش های بیشتری داره یا همین مدیریت بیمه هستش ؟
    این عبارت رو در گوگل جستجو کنید insurance and risk management

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط paymansniper88 نمایش پست ها
    دوستان کسی نیست به ما جواب بده؟
    اقا ما بریم دنبال زندگیمون یا شانسی هست؟؟؟

شما یه نگاه به پست های چند صفحه اخیر بنداز (یه 20-30 صفحه ای برو عقب - ماشالله کلی حاشیه اینجا داریم و الکی صفحه ها میره جلو)
    بله شانس داری.
    نمره جیمت میخوای ، یه نمره بالای 700 خیلی کمک میکنه.
    معدل لیسانست خیلی بد نیست ، طول مدتش شاید یکمی اذیت کنه که میشه توضیح بدی و بگی کار میکردی
    معدل فوق هم که عالیه.
    برای دکتری جیمت بالا میخوای و نمره خوب زبان ( تافل بالای 100)
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

ApplyAbroad Superstar

سلام سیتی دانشگاه خوبی برای بیمه هست. الان نگاه کردم دکتری هم دارد. اطلاعات منهم مستقیم مربوط به یکی از دوستانم بود که آنجا همین بیمه را یکسال ارشد در سال ۲۰۱۱خواندند و نسبتا راضی بودند و میگفتند دانشگاه خوبی برای بیمه هست. منهم فکر میکنم با توجه به اینکه در مدارک حرفه ای معافیت میگیرد و مدارک حرفه ای در بیمه و حسابداری و مالی -حداقل در انگلستان - خیلی ارج و قرب دارد باید قاعدتا دانشگاه خوبی باشد. برای دقت بیشتر هم پیشنهاد میکنم رنکینگ مدرسه بازرگانی اش را ببینید و در رنکینگ عامل شغل یابی برای فارغ التحصیلان را. اگر واقعا به این دانشگاه متمایل باشید پیام بدهید و ای میل دوستم را که انجا درس خواندند را برایتان میفرستم تا مستقیم از ایشان پرس و جو کنید. موفق باشید
    سلام . ببخشید یکم در مورد این دانشگاه توضیح میدید ؟ چون من هیچ شناختی ازش ندارم . دکتری هم داره؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

دوستان، رفقا و عزیزان

مباحث مطرح شده در این موضوع، علی الخصوص صفحات پایانی آن به طرز عجیبی بی ربط، شخصی و در موارد متعددی توهین آمیز و پر از اهانت و لحن تنده و از اون عجیب تر اینکه ما اینجا ردپای بسیاری از قدیمی ترین اعضای فروم رو هم می بینیم که الحق می بایستی الگوی جدیدترها باشند.

به نظر می رسه که ما حتی با تحصیل در خارج از کشور، همچنان به سطحی نرسیدیم که با آرامش در مورد مسایل مختلف ضمن پذیرش تفاوت نگاههمان، با بکدیگر حرف بزنیم و به این ترتیب، امثال بنده را مجبور به حذف گروه کثیری از پستهاتون می کنین؛ حتی بعضا بوده اند پستهایی که در بخشهایی مفید برای فروم بودند اما بدلیل شخصی کردن مباحث متاسفانه مجبور به حذف همگیشان هستیم.

در این دور حذف گروهی پستها، به هیچ کسی هیچ تذکر یا تخلفی ندادم. به هر حال همگی از یک خانواده هستیم و در خانواده ی بزرگ گروه علوم انسانی و هنر، معمولا دلخوری و بحث پیش می آید.
    از این به بعد خواهشمندم صرفا در مورد تحصیل در مقطع دکترای رشته ی مدیریت صحبت شود ولا غیر!

موفق و پیروز باشید.

ارادتمند !
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    marketing-university of tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    شما یه نگاه به پست های چند صفحه اخیر بنداز (یه 20-30 صفحه ای برو عقب - ماشالله کلی حاشیه اینجا داریم و الکی صفحه ها میره جلو)
    بله شانس داری.
    نمره جیمت میخوای ، یه نمره بالای 700 خیلی کمک میکنه.
    معدل لیسانست خیلی بد نیست ، طول مدتش شاید یکمی اذیت کنه که میشه توضیح بدی و بگی کار میکردی
    معدل فوق هم که عالیه.
    برای دکتری جیمت بالا میخوای و نمره خوب زبان ( تافل بالای 100)
    خیلی ممنونم دوست عزیز معادل بجای جی مت،جی ار ای قبول میکنن؟
    مثلا کنکوردیا یا آلبرتا؟
    greمعادل تو چه رنجی باید باشه؟فرمول خاصی داره این معادل سازی یا سلیقه ای هست؟
    ویرایش توسط paymansniper88 : February 19th, 2018 در ساعت 01:02 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام سیتی دانشگاه خوبی برای بیمه هست. الان نگاه کردم دکتری هم دارد. اطلاعات منهم مستقیم مربوط به یکی از دوستانم بود که آنجا همین بیمه را یکسال ارشد در سال ۲۰۱۱خواندند و نسبتا راضی بودند و میگفتند دانشگاه خوبی برای بیمه هست. منهم فکر میکنم با توجه به اینکه در مدارک حرفه ای معافیت میگیرد و مدارک حرفه ای در بیمه و حسابداری و مالی -حداقل در انگلستان - خیلی ارج و قرب دارد باید قاعدتا دانشگاه خوبی باشد. برای دقت بیشتر هم پیشنهاد میکنم رنکینگ مدرسه بازرگانی اش را ببینید و در رنکینگ عامل شغل یابی برای فارغ التحصیلان را. اگر واقعا به این دانشگاه متمایل باشید پیام بدهید و ای میل دوستم را که انجا درس خواندند را برایتان میفرستم تا مستقیم از ایشان پرس و جو کنید. موفق باشید
    سلام . ممنونم از همه دوستانی که جواب دادند . بله بررسی کردم دانشگاه خوبی به نظر میاد . یکم از ورود به رشته ش میترسم چون کمی ناشناخته و گمنام هستش برای اینده شغلی یه کم ریسک داره .

من رزومه م اینه دوستان لطف کنید نظر بدید
    کارشناسی : مدیریت مالی . دانشگاه تهران با معدل 17.60 . ارشد دانشگاه تهران مدیریت مالی معدل 18 . تافل 110 . جیمت هنوز ندادم . 4 تا مقاله با رنک متوسط و خوب دارم و یه همایش .
    به نظرتون میتونم برای دکتری مالی از یه دانشگاه متوسط یا خوب پذیرش با فاند بگیرم؟
    یا بهتره برای ارشد مجدد یا دکتری بیمه اقدام کنم ؟
    یکی از دوستان میگفت برای پذیرش راحتتر ارشد مجدد تو ایران یکی از گرایش های بازرگانی بخون بعد برای دکتری اقدام کن . به نظر شما کدوم یکی منطقی تره و بهتر جواب میده؟

ApplyAbroad Superstar

سلام خیلی کوتاه خیلی کوتاه. اگر به هر دلیل تصمیم گرفتید یک ارشد دیگر بخوانید توصیه میکنم در رشته "روش تحقیق" بگذرانید. سه ۴ سالی است که اینجا تعدادی از دانشگاهها با کمک دولت یک گروهی را تشکیل داده اند که روش تحقیق را به عتوان رشته ارشد ارایه میدهند. مطمین نیستم ولی یو سی ال هم به نظرم یکی از آنها باشد. اگر تصمیم به یک ارشد دیگز گرفتید این توصیه را جدی بگیرید موفق باشید
    سلام . ممنونم از همه دوستانی که جواب دادند . بله بررسی کردم دانشگاه خوبی به نظر میاد . یکم از ورود به رشته ش میترسم چون کمی ناشناخته و گمنام هستش برای اینده شغلی یه کم ریسک داره .

من رزومه م اینه دوستان لطف کنید نظر بدید
    کارشناسی : مدیریت مالی . دانشگاه تهران با معدل 17.60 . ارشد دانشگاه تهران مدیریت مالی معدل 18 . تافل 110 . جیمت هنوز ندادم . 4 تا مقاله با رنک متوسط و خوب دارم و یه همایش .
    به نظرتون میتونم برای دکتری مالی از یه دانشگاه متوسط یا خوب پذیرش با فاند بگیرم؟
    یا بهتره برای ارشد مجدد یا دکتری بیمه اقدام کنم ؟
    یکی از دوستان میگفت برای پذیرش راحتتر ارشد مجدد تو ایران یکی از گرایش های بازرگانی بخون بعد برای دکتری اقدام کن . به نظر شما کدوم یکی منطقی تره و بهتر جواب میده؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paymansniper88 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم دوست عزیز معادل بجای جی مت،جی ار ای قبول میکنن؟
    مثلا کنکوردیا یا آلبرتا؟
    greمعادل تو چه رنجی باید باشه؟فرمول خاصی داره این معادل سازی یا سلیقه ای هست؟
    با اجازه از آقای کاوه
    من جواب میدم، چون خیلی ها از ایران این سوال رو از من می پرسیدن،و من از استادهام و دیگران پرسیدم. برای دکتری گرایشهای مختلف مدیریت خیلی افراد کمی جی آر ای میدن، من شخصا به جز ایرانی ها کسی رو ندیدم که جی آر ای داده باشه، کمتر جایی از دنیا هست که جیمت توش برگزار نشه! به خاطر این اپلیکیشنی که با جی آر ای فرستاده شده باشه، یک حالت خاص محسوب میشه و هر جایی ممکنه برخورد خاصی باهاش صورت بگیره، ممکنه به جدول ای تی اس مراجعه کنند، یا همون جور سلیقه ای خودشون نسبت به حسی که از نمره می گیرن و بقیه رزومه قضاوت کنند.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    marketing-university of tabriz

Unhappy پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    با اجازه از آقای کاوه
    من جواب میدم، چون خیلی ها از ایران این سوال رو از من می پرسیدن،و من از استادهام و دیگران پرسیدم. برای دکتری گرایشهای مختلف مدیریت خیلی افراد کمی جی آر ای میدن، من شخصا به جز ایرانی ها کسی رو ندیدم که جی آر ای داده باشه، کمتر جایی از دنیا هست که جیمت توش برگزار نشه! به خاطر این اپلیکیشنی که با جی آر ای فرستاده شده باشه، یک حالت خاص محسوب میشه و هر جایی ممکنه برخورد خاصی باهاش صورت بگیره، ممکنه به جدول ای تی اس مراجعه کنند، یا همون جور سلیقه ای خودشون نسبت به حسی که از نمره می گیرن و بقیه رزومه قضاوت کنند.
    ممنونم جناب AFTER
    پس با این حساب نمیشه روGREحساب کرد و با توجه به اینکه GMAT تو ایران برگزار نمیشه 2-3 تومنم باید گذاشت واسه رفت امد واسه آزمون!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)