صفحه 77 از 145 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1447

موضوع: دکترای مدیریت - همه رشته ها

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanHss نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه 1 ماه دیگه وارد دانشگاه میشم و قراره مدیریت بخونم
    میخوام در آینده واسه ارشد یا دکترا در رشته مدیریت( گرایش مورد علاقم فعلا معلوم نیست) تو یکی از دانشگاه های خوب خارج از کشور تحصیل کنم
    به نظرتون تو این مدت که واسه لیسانس میخونم باید چه کارایی انجام بدم که بتونم بعدا پذیریش فول فاند بگیرم ؟؟؟( میدونم سوالم خیلی کلی بود)
    مثلا معدلم چند باشه ؟ نمره تافل ؟ نمره GMAT ؟؟ چندتا مقاله ؟؟؟ چندتا معرفی نامه ؟؟؟ اگه چیز دیگه ای هست خودتون اضافه کنید ... ممنون
    سعی کن از الان مطالب را عمیق یاد بگیری و وقتی سال آخری شدی برات کاملا روشن باشه که به کدوم حوضه علاقه مندی و دوست داری کار بکنی. اینطور نشه که مدرکت را که گرفتی فقط دنبال یک دانشگاهی باشی که بهت پذیرش بده. این مساله خیلی مهمی هست که ای کاش یکی به خود من گفته بود.
    به غیر از معدل حواستون به طور ویژه به زبان و ریاضیات باشه.

سلام

مرسی از پاسختون

راستش چندان هم برای من یک کشور بخصوص مثلا آلمان مد نظر نیس!!!من دنبال فول فاند برای رشته ی کارآفرینی و نوآوری مقطع دکترا از اروپا واسه سال 2016 هستم. مقاله ندارم دارم یکی مینویسم و دیپلم زبان دارم ازتون میخام راهنمایم کنید من از الان چکار کنم؟؟؟؟بهتر نیس اول برم دانشگاه هایی که رشته مدنظرم برا دکترا فاند میدن پیدا کنم؟؟؟؟ نمیدونم چطوری باید این دانشگاه های رو پیدا کنم؟؟؟؟ زبان از کی شروع کنم؟؟؟؟مقاله واسه کدوم ژورنال بفرستم؟؟؟؟؟ یه حالت سردرگمی دارم

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedhassan136 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از رشته مدیریت استراتژیک در مقطع دکترا در اروپا یا آمریکا اطلاعاتی داره؟
    کدوم کشورها و دانشگاهها تو این رشه خوب هستند؟
    سلام .. دوست عزیز سوالت خیلی کلی و بازه .. تو اروپا و آمریکای شمالی کلی دانشگاه و بیزینس اسکول هست که دوره دکترای مدیریت استراتژیک دارن ... کلا مدیریت استراتژیک یکی از زمینه های اصلی تحقیقاتی بیزینس اسکولهاست و با خیلی رشته های دیگه بیزینس مثل مارکتینگ، منابع انسانی، رفتار سازمانی و حتی فایننس و operations management ا رتباط داره ....
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

ممنون دوست عزیز
    در مورد شانس پذیرش میخواستم بدونم...تو آمریکا بهتر میشه اپلای گرفت یا تو اروپا؟
    از کدوم رتبه دانشگاهی اقدام کنم که شانس پذیرشم خیلی بالا باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA at UES

دوستان من رشته ارشدم MBA-Finance هست، خواستم ببینم واسه PhD تو سایر گرایشا مثل marketing شانسم چطوریه؟ اینو به این دلیل میپرسم که شنیدم واسه فایننس خیلی سخت میشه قبول شد!

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه فردوسی دارم با معدل 19
    معدل کارشناسیم که مهندسی صنایع بوده 16
    ایلتس 6.5 دارم و ذو تا مقاله isi یک کنفرانسی خارجی و یک کنفرانسی داخلی
    برای دکتری کجا میتونم با فاند اپلای کنم که شانس بالایی داشته باشم؟
    اسم دانشگاه میتونین بهم بگین که خودم تحقیق کنم تو سایتاش؟
    موسسه های اعزام دانشجو چطور؟

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ارشد مهندسی متالورژی از دانشگاه علم و صنعت دارم با معدل حدود 16
    دو تا مقاله بین المللی و 3 تا کنفرانس بین المللی
    6 سالع سابقه مدیریت بازرگانی دارم
    دوره هم گذروندم
    بنظرتون برای ادامه دوره های DBA بگذرونم اینجا یا بخونم برای دکترای مدیریت یا اینکه به فکر APPLY باشم؟ بهترین کدومه؟

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ارشدم متالورژی از دانشکاه علم و صنعته
    مقاله بین المللی و سابقه کار هم دارم
    دوره های DBA داخلی بهتره برای ادامه یا کنکور و دکترای مدیریت؟ یا اصلا MBAبخونم؟ بهترین بنظرتون چیه؟ یا برای APPLY اقدام کنم؟

Junior Member

سلام
    من لیسانس مهندسی صنایع دارم از دانشگاه روزانه ولی تو شهرستان با معدل 15.21
    ارشد مهندسی مالی دانشگاه امیر کبیر میخونم و با 20 واحدی که تا الان پاس کردم معدلم 16.45 هست. البته در واقع فقط یه نمره c دارم که معدلمو آورده پایین. تافل 100 دارم و امتحان جی آر ایم 12 دسامبره. مقاله هم ندارم. به نظرتون شانسی واسه گرفتن پذیرش برای دکترای فاینانس تو امریکا یا کانادا دارم؟

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط lida1990 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مهندسی صنایع دارم از دانشگاه روزانه ولی تو شهرستان با معدل 15.21
    ارشد مهندسی مالی دانشگاه امیر کبیر میخونم و با 20 واحدی که تا الان پاس کردم معدلم 16.45 هست. البته در واقع فقط یه نمره c دارم که معدلمو آورده پایین. تافل 100 دارم و امتحان جی آر ایم 12 دسامبره. مقاله هم ندارم. به نظرتون شانسی واسه گرفتن پذیرش برای دکترای فاینانس تو امریکا یا کانادا دارم؟
    سلام، ورودتون به فروم رو تبریک میگم!
    با توجه به رزومه موجودتون، پذیرش فول فاند خیلی بستگی به نمره جی آر ای تون داره. برای گرایش فایننس بخصوص نمره کوانت خیلی مهمه. سعی کنید با توجه به سه ماه وقتی که دارین تمام تمرکزتون رو بذارین برای یک نمره بالا در جی آر ای. با توجه به رشته هاتون اگه بتونین کوانت بالای 168 و با توجه به تافل تون اگه بتونین وربال بالای 150 بیارین شانس تون رو خیلی بالا می بره.
    موفق باشید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)